Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję usunąć z mapcyklu mapy aim. Źle się na nich gra. I cs_assault nie jest jeszcze dopracowany.

Aimy zostaja i to bezapelacyjnie.

 

Co do assaulta to musze troche Arniemu na glowe wejsc zeby textury dodal lepsze ;]

A może zt_assault naprawde niezła i duża a swoją drogą zawór sie nie postarał dużo wypuszczając nowego patha z jedną tylko mapką de_prodigy a gdzie assault ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ustawcie żeby prodigy było dłużej albo częściej bo teraz większość będzie chciała właśnie na niej grać...

 

Ale ta mapa jest przecież beznadziejna :? To jest profanacja starego dobrego Prodigy :evil: :evil: Jak można było tak zabić klimat tamtej mapki :( Przecież to woła normalnie o pomste do nieba! To jest chyba najgorsza mapka jaką CS Source dostał!! Ja czekam na porządne prodigy od fanów, a nie tą szmirę od valve'a :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was martwić ale... 8 update "do ten tego*" też już jest...

 

Zaczyna być to powoli wkurmewające, że na nielegalnej wersji da się też grać po necie...

 

*informacja nei ma na celu szerzenia piractwa, bo widze że coraz częściej tutaj łapie się za każde napisane słowo. Info ma na cel uświadomienie tylko, że znów (chyba?) legalni użytkownicy, nadal nie będą "sami" na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to we wczesniejszych wersjach niezbyt lubilem peodigy. Ale myslalem ze teraz bedzie duzo lepsza ta mapka, przynajmniej tak wnioskowalem po screenach. Ale jakos nie podoba mi sie ona... oze jak dluzej pogram... A co do nuke'a i inferno, to mma nadzieje, ze to bedzie cos :) Bo to w sumie moje ulubione mapki, wiec czekam z nadzieja, ze nie spiernicza tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe dajcie namiary na update 8 bo juz nerwicy dostaje jak nie moge sobie pograc w CS:S nak ktos by mogł to na GG 4191302 z góry dziex :D

CS sam się updatuje przecież przez steama więc w czym problem? Każdy update przez steama do tej pory szedł, ten także... Jeśli nie idzie to to wskazuje tylko na jedną rzecz... :evil: :evil:

 

 

 

 

 

P.S.

 

Inferno było najlepszą mapą w histori CS'a (dla mnie offkoz), dla mnie poprostu nie ma lepszej mapki i jak ją spieprzą tak jak de_prodigy, to im bombe wyślę... Arnie, a może Ty się weźmiesz za inferno co?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Maka777 ze w Prodigy zabito klimat na CZ gralo mi sie na niej lepiej[jest maly wyjatek Bombside A (ten z komp.) tu wyglada lepiej tyle drabinek ;)) ]

 

Panowie jak to jest z chetami ??

Jezeli widze oczami gosci i nie robi na niego flash to widze tak tylko ja czy gosc na chetach gra ??

Czy mozna to jakos wykryc ??

I z kad wiecie ze padl akorat head ?? Jest to gdzies wykazane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Maka777 ze w Prodigy zabito klimat na CZ gralo mi sie na niej lepiej[jest maly wyjatek Bombside A (ten z komp.) tu wyglada lepiej tyle drabinek ;)) ]

 

Panowie jak to jest z chetami ??

Jezeli widze oczami gosci i nie robi na niego flash to widze tak tylko ja czy gosc na chetach gra ??

Czy mozna to jakos wykryc ??

I z kad wiecie ze padl akorat head ?? Jest to gdzies wykazane ??

Na nowym prodku nie mialem jeszcze okazji grac ale sobia ja przejrzalem. Wydaje sie calkiem spoko. Osobiscie wole jak jest jasniejj bo wtedy liczy sie skill a nie kamperstwo. Flash banga gdy patrzysz na speccie nigdy nie zobaczysz. Jest on widoczny tylo dla grajacej osoby. Zeby wykryc czity trzeba je z reguly poznac wiec daruj sobie. Niedlugo ma wyjsc vac oparty o jakis nowy algorytm ktory ponoc ma byc lepszy od tego z wersji 1.6.

 

Mak77 do co inferno, nuke i chyba traina to bedzie to dosyc dluga droga. Mapy te byly zrobione przez zapalencow csa i sa na licencji tych tworcow. Aby valve moglo je przekonwertowac i pokazac nam najpierw musi sie dogadac z wlascicielami licencji. Ale zapewne rozmowy sa juz prowadzone od dluzszego czasu i moze zostaniemy zaskoczeni na swieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Staram sie czesto wpadac na serwek Tweak.pl i bede dzis na pewno wieczorem..

Optuje za duza iloscia mam z serii aim_AWP lub aim_XXX dobre sa do cwiczonek.

 

A co do prodidxy.. no shiza jest 8) 8O :wink: - mapa jest spoko...- bunkry zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Możnaby dac adres  na boarda cs.pl jeśli chcecie rozreklamować serwer ;-)

To nie jest serv forum cs.pl tylko tweak.pl :evil: Na cs.pl siedzi najwiedzej lamerstwa... i jak sie zacznie złazić to pospulstwo to bedzie taka sama tragedia jak na WP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Byłem, grałem, fajny serwerek, świetna atmosfera, ale mało ludzi :(

I ping mógłby być lepszy ;-)

Będę wpadał częściej, chcoaż w cs;s żadko gram. Gram pod nickiem [bORG] Duszek :-)

Rozumiem ze znajomy xan'a ;]]

 

Namow go zeby w koncu zagral z nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...