Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

A z neo byla niezla beka. Siedzielismy sobie spokojnie, a w pewnym momencie Poca z podnieta wsakazal na jakiegos lola w czerwonych drechach mowiac ze to neo. Jakos od poczatku nie wydawalo mi sie to zbyt realne, ale podeszlismy z Bania blizej aby miec ta pewnosc. Niestety okzalo sie, ze nie jest to neo, a po jakims czasie chodzil w koszulce z nickiem na plecach- Juzek, hahahahah ;]

1620766[/snapback]

eheheheheh, dodam tylko, że typ grał w AA :P

 

szkoda, ze to byl CS 1.6, no ale zawsze to cos. Tylko teraz mi sie trudno przestawic na Source'a ;]

1620766[/snapback]

nie ściemniaj, lamka jesteś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że eloziomy łądnie pograły w terro... ;-)

kurde jakby zlot był bliżej wawy to może i ja bym zawitał. :D

 

PS. ilu z was miało swoje kompy?

1620106[/snapback]

Ja i Poca laptopy :) Tylko ten fus miał mieć zainstalowanego Sourca i inne gierki a nie miał nic i były problemy... Nie ma to jak updeate steama przez GPRS przez 4h :D

 

Poca i Mak [; reszta ludu co miala PC to z fpp.pl ale oni grali w AA..

 

 

...aaa no i Poca zobaczyl na sali 'neo' z pentagramu lecz zdeka sie pomyli bo byl to jakis 'Juzek'  xDDDDDDDDDDDD

1620212[/snapback]

AA, q3, q3cpma, q2 itd. ;) Hehe, z Juzkiem dobra akcja była :D "Patrz, NEO, o [ciach!]a"

 

[; poca ssie :>

1620220[/snapback]

Hehe, no w nocy dobrze laske trzaskał ;)

 

 

Wracajac do starej klutnii nt. sensivity na jakmi gra Mak777. W tej chwili moge spokojnie potwiedzic, ze gra on na sensie 20 co jest dla mnie lekko niewyobrazalne. Wszyscy patrzylismy ze zdziwieniem, jak ta menda to robi ;]

"Kłótni" ;P A co do mojego sensa to mówiłem to od dawna... W sumie chyba nie miałem powodu do kłamani co zostało udowodnione na zlocie.

 

Wogole to mielismy z Makiem wziac udzial w turnieju CS'a 1.6  2on2 ;] Ale organizatorzy LP byli troche z (_|_) i sobie trzeba bylo dac spokoj. Zreszta po co mielismy ogrywac Frag Executors, czy chociazby messa ;]

1620551[/snapback]

Tia, syciliśmy jak pen.isy :D Szkoda że nie zmotali kompa dla narcyza bo Ci co wygrali to leszcze byli...

 

Mess tam gral w Q3, a CS byl tylko dodatkiem. A co najciekawsze wcale nie wygral w Q3. Mial bardzo ciekawy final podobno, przegral w samej koncowce 2 fragami.

Tak, FX byl co mnie nawet zdziwilo.

Ale i tak Mess dobrze dawał. W miarę :P

 

A z neo byla niezla beka. Siedzielismy sobie spokojnie, a w pewnym momencie Poca z podnieta wsakazal na jakiegos lola w czerwonych drechach mowiac ze to neo. Jakos od poczatku nie wydawalo mi sie to zbyt realne, ale podeszlismy z Bania blizej aby miec ta pewnosc. Niestety okzalo sie, ze nie jest to neo, a po jakims czasie chodzil w koszulce z nickiem na plecach- Juzek, hahahahah ;]

Błąd w zeznaniach, białe spodenki i czerwona koszulka ;)

 

Ale przynajmniej bylo zabawnie. A jeszcze jak zrobilismy sobie wlasnego lana w nocy, gdzie gralo ok 12-14 osob (nie pamietam dokladnie) to juz wogole bylo git ;] szkoda, ze to byl CS 1.6, no ale zawsze to cos. Tylko teraz mi sie trudno przestawic na Source'a ;]

1620766[/snapback]

Eee tam, rano był lepszy lan... A co do przestawiania się to nie wiem czy nie wrócę do 1.6, bo grało się wypas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, rano był lepszy lan... A co do przestawiania się to nie wiem czy nie wrócę do 1.6, bo grało się wypas!

To to z nami grales tam oO nie widzielm cie [; ale szczerze mowiac calkeim fajnie sie gralo full auto i hejaaaaaa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ściemniaj, lamka jesteś  :wink:

1621312[/snapback]

Nic nowego to Ty nie powiedziales:> Heh...

 

Hehe, no w nocy dobrze laske trzaskał ;)

To Tobie tez? [;

A co do mojego sensa to mówiłem to od dawna... W sumie chyba nie miałem powodu do kłamani co zostało udowodnione na zlocie.

Alez ja nigdy nie twierdzilem, ze to klamstwo ;] Napisalem zeby sie pochwalic, ze widzialem jak Ty grasz lamko:>

Tia, syciliśmy jak pen.isy :D Szkoda że nie zmotali kompa dla narcyza bo Ci co wygrali to leszcze byli...

No gnz tam cos probowal gadac z romkiem, ale w zupelnosci go rozumiem ze sie nie zgodzil. W koncu, to nie jego wlasnosc byla. Zreszta jak mysle, ze mialbym sie tam tak denerwowac ta organizacja ze strony fpp, to sie anwet ciesze ze nie gralem w tym turnieju. Za to w tym czasie sie calkeim fajnie gralo 4fun.

Błąd w zeznaniach, białe spodenki i czerwona koszulka ;)

Moze to i nie istotne, ale powiem Ci ze on sie chwile po tym jak wszedl na aule przebral. Bania moze potwierdzic, ze najpierw kolo mial dlugie czerwone drechy, bo z tego sie wlasnie smialismy ;] (omg klocimy sie o ubrnaie jakiegos lola :) )q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i nie istotne, ale powiem Ci ze on sie chwile po tym jak wszedl na aule przebral. Bania moze potwierdzic, ze najpierw kolo mial dlugie czerwone drechy, bo z tego sie wlasnie smialismy ;]      (omg klocimy sie o ubrnaie jakiegos lola :) )q

1621620[/snapback]

Nie lola tylko JUZKA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak ja byłem CS master ;]]]

 

maku 2 sprawy ... ten twój sens 20 to żaden powód do dumy - tylko budzi to troche zdziwienie u innych graczy - ale żeby sie tym w sigu chwalić - jak już pisałem żadna to duma - co innego jakbys grał na 0.002 ;]

 

druga sprawa - po kiego grzyba ci twój pro-pad i mx518 (o ile pamietam) skoro ty wogóle myszką nie ruszasz ;]]]

prO mychy są przystosowane do niskich sensów by sie nie gubić więc ty spokojnie mógłbyś wymiatać na kulkowej za 15pln lub na największym shicie z optyków bo przy sensie 20 żaden sie nie zgubi ;]]]

 

IMO wyrzuciłeś pieniądze w błoto bo nie korzystasz wogóle z technologi tej myszy...

a pada możesz mi oddac za grosze bo też ci taki duży sie nie przydaje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa - po kiego grzyba ci twój pro-pad i mx518 (o ile pamietam)  skoro ty wogóle myszką nie ruszasz ;]]]

I tu sie mylisz Gonzo. On gra na mx 510. Ta 518 ktora przez chwile Maku uzywal, nalezy do Zenfista. Zreszta on nie ma pro pada, on ma biurko ;] Tam gral na QcK nalezacym do iwo_kupy(selekta)

 

Zreszta, jaki tam z Ciebie CS master:> nawet Para(lityk) jak wlaczyl gre na chwile lepiej gral od Ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - widziałem go z QCK i 518 - dlatego napisałem ;]

 

ok biurka nie chce ;]]]

 

ale 510 dużo 518 nie ustępuje więc moja teoria myszki nadal aktualna ;]

 

@narcyz

nie pindol - wymiatałem lepiej niż paralityk - tylko jego umiałem zabić ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to specjalnie :>

 

Nie chce Was przytłaczać moimi postami...

 

No możemy jakoś wieczorkiem zagrać.

 

--------

 

SeS - dzisiaj o 19.00 gramy z C#Force [;

Szybko skonczymy i wracamy do gry z tweakowcami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GuCio(sławie) wpadnij do Łodzi tez jest jeden do skoszenia :D (mały)

 

... W nocy byla niezla atmosferka jak dostawalem po dupsku w 1.6 [; ale i tak kazdy by dostal w dupe w SURSEE [; lamki

 

I'm THE UBER-PR0 !!!

 

 

EDITTT !!!! : to pisal iwo [;

Edytowane przez Jarnut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak ja byłem CS master ;]]]

 

maku 2 sprawy ... ten twój sens 20 to żaden powód do dumy - tylko budzi to troche zdziwienie u innych graczy - ale żeby sie tym w sigu chwalić - jak już pisałem żadna to duma - co innego jakbys grał na 0.002 ;]

Czy ja wiem, jedyna osoba w polsce która coś tam potrafi na tym sensie 20 ;)

 

druga sprawa - po kiego grzyba ci twój pro-pad i mx518 (o ile pamietam)  skoro ty wogóle myszką nie ruszasz ;]]]

prO mychy są przystosowane do niskich sensów by sie nie gubić więc ty spokojnie mógłbyś wymiatać na kulkowej za 15pln lub na największym shicie z optyków bo przy sensie 20 żaden sie nie zgubi ;]]]

Pro pad? To był pożyczony QCK, pozatym QCK jest średnim pro padem ;) Co do mychy miałem MX510 cały czas, tylko przez 5min MX518 bo zen chciał mi pokazać że się gorzej na nim gra ;) A grałem kiedyś na kulce, potem na tanim optyku i w końcu za grosze dostałem nowego mx510 ;) A że jest przewygodny to na nim śmigam.

 

IMO wyrzuciłeś pieniądze w błoto bo nie korzystasz wogóle z technologi tej myszy...

a pada możesz mi oddac za grosze bo też ci taki duży sie nie przydaje ;]

1624330[/snapback]

IMO nie wiesz siusiaku o czym mówisz :) Wygoda to podstawa :) Zresztą wież mi że starsze optyki jakie miałem gubiły się... A z technologi korzystam jak najbardziej :) Jak czasami muszę zrobić 10 x 360* to co? ;) A pad jak już ktoś napisał należał do kupsztylca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu p0ca zmienil sig'a : p a tak wogole nie zapomnijcie isc do szkoly xDD

 

my gdzie gramy? a mozna nas wszedzie zobaczyc oczywiscie po statach bo gramy pod fajkami, lacz zazyczaj kazdny znas jak wejdze na obojetnie jaki public server to oŁnuje czyli 150 : 1 [; (1 tak dal nie poznaki)

 

Tak naprawde to gramy u nas na serverze, popatrz w starsze posty cos tam o nim jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na szybko zrobiłem sobie pr0 podkładkę ;) TAk żeby mieć na wyjazdy ;) Tzn. to narazie prototyp, jutro zrobię zdjęcia ;) W skrócie, z kawałka plexy pojechałem piłką, potem flexem, później przyszlifowalem kanty i ściołem rogi, wszystko obrobiłem z grubsza na szybko. Obie strony zmatowiłem najpierw wiertarką z nakładką i papierem 80, potem ręcznie pojechałem obie strony 150, a na koniec stronę do grania 900wodną. Wszystko zrobione w 60min, jutro zrobię foty ;) Może w poniedziałek będe miał kawałek teflonu 40x40cm :D Więc zrobie sobie teflonową podkładkę i problem ślizgaczy odpadnie ;) No to teraz jak znajdę chwilkę będe mógł Was w CSa pojechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...