Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram cały czas na KUŹNI 156.17.53.33:27020 , ludzie strasznie denni tam grają (wczoraj jakiś Bania grał, ale nie nasz Bania lol), ale nabijam sobie ranka (11 hehe, za mało killsów jeszcze mam) i .. nerwie się na denne lamy grające na ffa w dzień :( Tragedia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie mam numerków tych serwów, poza tym i tak nigdy was nigdzie nie ma albo gracie na fejkach (czemu? nie idzie wam i wstyd wam?) także skąd mam wiedzieć, że jeżeli już gracie to gdzie gracie ?

Edit:

Ja się na tych sratach-ratach nie znam wogóle (jedyne raty jakie znam to te, co spłacam). Nigdy nie kumałem myszek za 300zł i podkładek za 100+ jakieś ślizgacze. Ja macham myszką Logitecha optykiem za 60zł (taka czarna) po blacie już od lat, biorę giwere w łapy bez zastanawiania się na jakimś ratem i zabijam.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male info dla n00bow (pwend n00bs :D )

 

dajcie :cl_cmdrate 101cl_updaterate 101rate 25000i będzie git;pnie no polecam jeszcze tutaj trochę lektury:http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=4039co prawda 1.6 ale pouczyć się można;f BY FASTLY !!!

Ustawiac bedziecie pr0 [;

 

poza tym i tak nigdy was nigdzie nie ma albo gracie na fejkach (czemu? nie idzie wam i wstyd wam?) także skąd mam wiedzieć, że jeżeli już gracie to gdzie gracie ?

1627157[/snapback]

 

Ja lubie byc anonimowy po oŁnowac pod fejkiem :D

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o cos takiego?

alias +blabla "+attack; cl_crosshaircolor 1"

alias -blabla "-attack; cl_crosshaircolor 0"

tak mialo byc, pomerdalo mi sie [;

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak ja mam lepsza podkaldke :> "uber pr0 home made ice-mat z marketu za 5.99" [;

 

Dołączona grafika

 

machnolem tylko sprayem od spodu zeby swiatlo lepiej odbijalo a rysunek taki byl w orginale bo to byla deska do krojenia :> niedlugo bede przerabial i jakos zedre ten rysunek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak ja mam lepsza podkaldke :> "uber pr0 home made ice-mat z marketu za 5.99" [;

 

1628574[/snapback]

A moja po 2dniach używania zaczeła się jepać :( A przez tę rypaną szkołę nawet nie mam czasu zrobić zdjęć i poprawić podkładki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Boże, ledwie się szkoła zaczęła (1 dzień w zasadzie) a już czasu nie macie heheheheh. Ja pracuję po 12h 22dni w miesiącu, resztę po nockach przesypiam, co tu gadać o niemaniu czasu...

Zaczniecie co niektórzy pracować (ciężko i porządnie) to zobaczycie jaka szkoła jest lajtowa, z małymi problemami i wogóle jakie to cudowne czasy były ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI ale ty przynajmniej kase masz za prace :) A my musimy za darmo się uczyć :D LOL

1628881[/snapback]

przeciez szkola to zwyczajna inwestycja - kiedys sie zwroci

powtarzam to sobie zawsze jak zaczynam watpic w edukacje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja magisterka z pedagogiki resocjalizacyjnej jak na razie zwraca się na ochronie za 3.5zł/h. Nieźle....

Ja się kłócę/marudzę? No co wy :) Ja zwracam uwagę graczom z mojego teama w niekonwencjonalny sposób.

Wtorek i środa wolne, może coś zagramy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...