Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

tez macie taki problem ze jak gracie na video na d3d i jak zminimalizujecie gre to wam po powrocie pokazuje sie zamiast pelnej kolorow gry sam czarny ekran? nie mam tego w sourcie ale mam to w 1.6 i w hl1 ale to raczej cos spaprane ze steamem jka zwykle ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy gadacie, mam ping 60-80ms, nie jest źle

 

można zacząć trochę wcześniej

 

83.149.89.3:62000

1650312[/snapback]

 

cs mi się nudzi © Bania ;]

 

grać mogę, tylko ludzie zbierajcie się, bo z wami nigdy nie da się umówić.

 

jeszcze na poczaku roku ludzie w niedziele po 7h grali na tweakowym serwie, a codziennie wieczorem ~ 10 osob, nie sadze zeby to wrozilo... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] jesteście, wczoraj grałem gdzieś od ~15stej na Kuźni do prawie 20stej, ale nikogo od nas nie było. Wpiszcie serwa do fav. i sprawdzajcie przed grą, czy sobie pykam (wystarczy looknąć na 1st place hyhyhyh) i dołączajcie się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś faja, czemu nie napisałeś, że to Ty ! Fakt, fajnie się grało ;)

Zmieniacie xywy nie wiem po choinkę i potem nie wiem z kim gram - jak Orgiusz - Pisssing dog, no ludziee ;) :) :)

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] jesteście, wczoraj grałem gdzieś od ~15stej na Kuźni do prawie 20stej, ale nikogo od nas nie było. Wpiszcie serwa do fav. i sprawdzajcie przed grą, czy sobie pykam (wystarczy looknąć na 1st place hyhyhyh) i dołączajcie się....

1651424[/snapback]

kto tam gra w FFA....only CW <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tam dlatego, że od tego serwa zacząłem po upadku P12, mają tam ranka to go sobie ciągnę i tyle. Nie ma już CMX'a dlatego nie mamy miejsca do gry. Ja chętnie się gdzieś przeniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

are you pr0?

1651839[/snapback]

jestem nawet pro [;

 

Zbierz sie na cw, ile grasz co ? Ja kilka h powiedzmy co 2dni, a Ty Leborq ? Właśnie graliśmy :)

1651936[/snapback]

nic nie gram bo lamy nie potrafią sie od 2 tygsów dogadac co do grania.... [;

a FFA po prostu nienawidze , chcesz grac ffa to odpal sobie kłejka css jest raczej grą drużynową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów graliśmy chwilkę, Robak grał, fajnie było ;)

Leborq o to chodzi, nie gra się bo się umówić nie da, dlatego pykam (czyt. tracę nerwy) na freegame. Imo określenie ffa nie pasuje do cs - przecież nie walczy się każdy na każdego ;) Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poozdrowka luudziska. Do 16 pazdz. siedze w Austrii. Tesknie za wami :wink: Ehehee jak przyjade zloje wam skorki ;) Siedze walasnie w kafejce w Graz u gdzie za pol godz zapacilem 3,30 Euro !!!!!! OMFG#

 

Dobra to do zobaczenie wkrotce :D

PS. Klan sie nie rozlecial z mojej nieobecnosci ? :wink: B) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...