Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dg^sT***

:unsure: Witam! :unsure:

Mam mały porblem... gdzie kolwiek chcę zagrać wyskakuje mi to OTO okienko

musze grać na botach.. i juz mi sie to zaczyna Nudzic :P

Jak ktoś wie co moge zrobić Prosze o kontakt

GG: 6299356

E-Mail: dgst1@wp.pl / dgst1@yahoo.com

 

 

 

POzdrO!!

post-104768-1107690451_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:unsure:  Witam! :unsure:

Mam mały porblem... gdzie kolwiek chcę zagrać wyskakuje mi to OTO okienko

musze grać na botach.. i juz mi sie to zaczyna  Nudzic :P

Jak ktoś wie co moge zrobić Prosze o kontakt

GG: 6299356

E-Mail: dgst1@wp.pl    /      dgst1@yahoo.com

POzdrO!!

1260066[/snapback]

 

no comments ;)

 

PoZdRO 696 :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rogero, ja rozumiem, że kwestia przyzwyczajenia (ludzie w obozach zagłady też się przyzwyczaili), ale nie o to chodzi :)

Zmiana z gorszego na lepsze (Twoja zmiana) a z lepszego na gorsze (moja grr) różni się od siebie ;)

Nic to, damy radę..... :ph34r:

 

Dg - nie martw się, Komar Ci kupi grę - jego stać.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć przed chwilą, niestety, na Tweaku mam w tej chwili 380!!! ping :( Poszedłem na PifPafa, niestety, będąc na innych serwach można się spodziewać jednego - kicka, banka albo przynajmniej wyzywania. No i kicka dostałem. Cóż, adminowi 7th Saren nie podobało się, że go zabiłem (przeciwne teamy). Także sobie pomógł i mnie wywalił. Wszedłem zaraz, powiedziałem co myślę, ale on był zajęty banowaniem innego kolesia i pisaniem "raszujcie, czekam na następnych" itp. Wyszedłem.... Cóż, albo będzie Battlefield, albo Neverwinter Nights :)

No i mam nadzieję, że pingi się tu poprawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos konkretnego o SErku

Hostig itd...

1260605[/snapback]

 

 

Właścicielem serwera jest Osloskop.pl

 

Co tu dużo będe mówił o łączach. Jak tylko kumpel dorwie admina żeby włączył ssh to stawiamy serwer, a Wy testujecie.

 

Serwer znajduje sie w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś aktualne bravo ;)??? mi wręcz zajedwabiście ostatnio się gra :/

Ma ktoś, może pomoże ;)

 

i wywalcie tego nowego admin moda, bo to jest suxxx

1260659[/snapback]

Chyba chodzilo ci o ETB jakies nowe [ciach!]o na serku jest te ETB to mnie drazni ciagle pisze cos %orrysci maja przywage itd toz to jest zje** jak barszcz z uszkami :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ETB niby to ma pomagac, wyrownywac, itd... Ale to poprostu jest wkurzajace... Gralem wczasniej na cd projekcie gdzie jest to wlaczone, kazdy nazeka i u nas jest tak samo. Admini opmyslcie o likwidacji tego, bo mam nadzieje, ze narazie to tylko testy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto jest odpowiedzialny za to całe ETB (czy jakos tak) ktore rozwala teamy, powinien zostac pocwiartowany...

Nie no ja nie moge... tak tępej rzeczy jeszcze na serwie ni było!!! Juz te statsy były lepsze niz jakieś denny-tępy automat ktory przenosi cie co 5min z teroo do ct i na odwrot!!!

To psuje TP i inne aspekty. Psychicznie wykancza. Raz walczysz u boku kolesiem a za moment go zabijasz :P

Nie no prosze o wywalenie tego czegoś!!! Jak najszybciej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby tu nie było cenzury bym se poużywał trochę :twisted2: :blurp: na ten shit , jak sikorka gadała ;) jedno wielkie goowno które miesza bezsensownie składy, nie sądzę żeby cokolwiek pomogło w wyrównaniu walki, bo i tak najlepszych nie przenosi do przegrywających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem za wyłączeniem tego całego ETB, denerwujące to jest niesamowicie, nie da się przyzwiczaic do teamu, zero teamplayu, wogole w kazdej rundzie musze sprawdzac gdzie jestem zeby czasem jakiegos friendly attacka nie zapodac :mur:

 

WYŁĄCZYĆ ETB!!! :evil:

 

EDIT: dokładnie fastly, poza tym jak jakis plugin/program (nie wiem jak na to mówić) może wykryć kto jest najlepszy... po statsie???

 

lipa po całości...

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Shit Shit Shit !!!!!!!!

I nic wiecej.To jest Bez sensu Np ktos lubi T i bardzo częstu w T gra to jush nie moze grac znaczy moze ale jaka to gra jak grasz i Za 5 min jestes w przeciwnym Teamie.Potwierdzam Opinie innych Na temat tego Shitu

Powinno zostac wylaczone :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze pingi nie sa wina etb!!! nie sa tez spowodowane innymi ustawieniami servera, bo wtedy wszystkim by ping podskoczyl do 300, a nie kilku osobom! problem musi lezec gdzies na laczach miedzy wami, a serverem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem tą możliwość, ale np. Rogerowi ping zmniejszył się z ~200 na poniżej 100, także coś więcej niż nasze łącza... Chyba, że akurat u wielu się zwaliło łącze, a u Rogera dołożyli 100mb/ps hhyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlacz sobie cmd i wpisz: tracert 62.212.73.175 -j

wyswietli ci sie lista hostow, przez ktore laczysz sie z serverem. wystarczy, ze ktorys z tych hostow z jakis powodow nie wyrabia i automatycznie wszyscy laczacy sie przez niego bede mieli problemy (np. ping 300), a osoby laczace sie na tym odcinku przez innego, nieprzeciazonego hosta tych problemow nie beda mialy.

 

ostatnio taki problem byl z neostrada i serverami gamesnet.pl - cos sie zwalilo na polaczeniu miedzy hostami neo, a hostami gamesnetu i cala noc ludzie mieli ping 300 na wszystkich serverach gamesnetu (mino, ze sa to jedne z najlepszych serverow w polsce).

 

inna sprawa tyczy sie neo, ktore nawet przy wyzszych "abonamentach" nie gwarantuje pingow pozwalajacych na spokojna gre - jak to powiedzial pan na blekitnej lini "do przegladania stron ping 150 wystarczy". podejzewam, ze np z chello jest podobnie (ale tutaj glowy nie dam).

bardzo duzo osob rzucilo sie na neo z nadzieja na super pingi i strasznie sie na tym przejechali... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Net24 z Netii ;)

Wpisałem w uruchom i wyskoczyło mi : " trasa śledzenia przewyższa max. liczbę przeskoków 30" 1 Jedna z opcji IP jest nieprawidłowa. Śledzenie zakończone.

Ps. Leci Miriam, dziś powie kolesiom, że ma jaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETB - jeden szit dnia.. drugie to zachowanie jednego z adminów.

Czy za tekst typu: WOW ZABIŁ KOGOŚ, mozna dostać KICKa? Nie rozumiem tu czegos. Gdy on przychodzi na serwa to robi wieksze dziadostwo niż Dabek!!! Dabek przy nim to spoko koleś. Nie rozumiem równiez ludzi z SaS którzy obdarowali tego pana moderatorstwem na serwie. Jedyne co umie zrrobić to chyba KICKa dać... nawet nie widział co to, ten cały ETB.

Vortex rozwalasz mnie!!!

 

Do innych-przyjaznych adminów nic nie mam. Spoko kolesie. Nie wspominam również o jego okreslecniach, moim zdaniem obraźliwych, typu daun (down)...

Uspokujcie go jako, prosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pingow i badziewia zwanego ETB to nie wiem, albo jest jak mowi harlus albo inaczej :) Akurat bylem na serwie w momencie jak Arnie zapodawal ETB i zanim bylo to ladnie wszystko smigalo a potem pupa. Ale to chyba zbieg okolicznosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETB - jeden szit dnia.. drugie to zachowanie jednego z adminów.

Czy za tekst typu: WOW ZABIŁ KOGOŚ, mozna dostać KICKa? Nie rozumiem tu czegos. Gdy on przychodzi na serwa to robi wieksze dziadostwo niż Dabek!!! Dabek przy nim to spoko koleś. Nie rozumiem równiez ludzi z SaS którzy obdarowali tego pana moderatorstwem na serwie. Jedyne co umie zrrobić to chyba KICKa dać... nawet nie widział co to, ten cały ETB.

Vortex rozwalasz mnie!!!

 

Do innych-przyjaznych adminów nic nie mam. Spoko kolesie. Nie wspominam również o jego okreslecniach, moim zdaniem obraźliwych, typu daun (down)...

Uspokujcie go jako, prosze...

1261651[/snapback]

<_< okey panowie .... wqr..rzać mnie zaczynacie niemiłosiernie :? .....widze ze chcecie rozpetac piekło NA WASZĄ NIEKORZYŚĆ :angry: ...nie uda wam sie pisanie postów w stylu..KICKA DOSTAŁEM ZA TO ZE POWIEDZIAŁEM "WOW ZABIŁ KOGOŚ" albo KICKA DOSTAŁEM ZA TO ŻE JEGO ZABIŁEM (kłamiesz w swoim poście bo powiedziałeś "OOO vortex W KONCU kogos zabil...." tak jakbym nie miał już paru fragów na swoim koncie...) bo na serwerze był na szczescie drugi admin ....to raz.....dwa, nie wiem czy wiecie ale jest coś takiego jak log z każdej KAŻDEJ rozgrywki jaka się odbyła i jest tam CZARNO NA BIAŁYM kazda wasza beznadziejnie głupia odzywka pod moim adresem, która została napisana (szkoda ze nie jest jako plik .wav rejestrowany dzwięk z team speak)..i w tym momencie kazdy admin ma wgląd do tego loga i wie ZA CO MACIE KICKA ... wiec przykro mi ale NIE UDAŁO WAM SIE...

 

(xpektor-"jedyne co umie zrobić to chyba kicka dać" - nie wiem czy wiecie od jak dawna jestem admino/moderatorem na tym serwerze...dla waszej informacji....jesteście pierwszymi osobami które ode mnie dostały kicka ...angel za PRZYGADYWANIE które sie wogóle kupy nie trzymało (bodajże na de_tides WYMIATACZx doszedł do waszego teamu po czym napisał "czy mozesz sie wreszcie zamknąć i zacząć grać??" hmm..czyżbyś gadał JAK ZWYKLE przez team speak nie na temat, czego wg Ciebie nie robisz??) ani nie miało żadnego związku z grą na serwerze a tylko wkurzało to pare osób, miedzy innymi mnie...natomiast dziki sikorek (ikspektor) również za dyskusje nie związane z rozgrywką oraz za text "IDIOTA"... zachowajcie gadanko dla siebie i najlepiej na giegie ok?? jak macie grać to grajcie...jak chcecie tylko popisac i pogadac przez team speak to zapraszam do korzystania z programu paltalk...)

 

"..nawet nie widział co to, ten cały ETB..."- no widzisz to nie ja wprowadziłem ten plugin w obieg na serwerze...w cs zacząłem grac dopiero wieczorem bo w ciągu dnia mam (w przeciwieństwie chyba do ciebie o wszechwiedzący ikspektorze) inne obowiązki.Ale TY oczywiście nie byłbyś sobą gdybyś się nie czepnął o ten drobiazg o wszechwiedzący ikspektorze.

 

"Nie wspominam również o jego okreslecniach, moim zdaniem obraźliwych, typu daun (down)" -

 

...o ile sie nie mylę słowo DOWN nie zostało wczoraj ani razy wypowiedziane (no ale to też jest do sprawdzenia w LOGu)...po drugie nie wiem czy wiesz ale słowo DOWN oznacza W DÓŁ ... ale to moze ja nie znam angielskiego...przepraszam DOWNie ( w dokładnym tłumaczeniu: przepraszam DOLE) zachowujcie się jak należy a nie będziecie nazywani DOŁAMI :blink: <_< (wiadomo o co chodzi KZI ;) )

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...