Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem nawinalem sie na ten serw :arrow: Niestety musze potwierdzic slowa emilooos'a - lag <_<

1659425[/snapback]

No niestety, tak jak pisalem, lag moze byc przez najblizsze pare dni ...

A mnie laguje jeszcze bardziej bo mam ostatnio problemy z laczem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e to stary serwer Tweak.pl public [;

Po 1 Primo. Polygon ^^

Po 2 Promo zebys ty tak gral na CW <:

1659319[/snapback]

Kuźwa, ja wczoraj dostałem bana na TVK Polygon...Wiecie za co? Że napisałem:

 

Cfaniaki z CT znowu raszują...

No bez kitu, kto tam dostaje adminy :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za coś takiego byś bana nie dostał. A pod jakim nickiem grałeś?

1661164[/snapback]

No właśnie po takim tekście dostałem... Na samym początku napisałem coś ostrzejszego, ale to jakieś 20min wcześniej i każdy wtedy jechał... A 20min później napisałem coś takiego po 6 rundzie zrzędu zraszowanej przez CT na Aztecu i dostałem bana... Zresztą na TVK często się zdarzają bany z [gluteus maximus] lub "przez pomyłkę"... Ostatnio jakiś gość jak dał typowi bana za o że powiedział że admini śpią i nic nie robią (dosłownie) dostał bana, a admina jak pytali za co to powiedział że poprostu nie podobała mu się opinia o nim :mur: :mur: Poprostu [ciach!]lnięci goście i tyle :mur: :mur: Nie mówię offkoz o wszystkich...

 

@mak o ktorej grales i pod jakim nickiem bo chyba kojarze tego bana.

@MJ mysle ze ban dla maka juz zdjety :>

1661179[/snapback]

Z rana, jak zawsze, Maverick... I pytałem czy ktoś jest z tweaka to się nikt nie przyznał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt bez powodu bana nie dostaje :P Mysle ze niema sensu już o tym gadać. Co do TVK to teraz jak gracie to uważajcie żeby nie klnąć bo admini banują bez ostrzeżenia na 24 godziny. Takie dostaliśmy Rozkazy.

P.S Rob@k statsie pograj czasem w terro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt bez powodu bana nie dostaje :P Mysle ze niema sensu już o tym gadać. Co do TVK to teraz jak gracie to uważajcie żeby nie klnąć bo admini banują bez ostrzeżenia na 24 godziny. Takie dostaliśmy Rozkazy.

P.S Rob@k statsie pograj czasem w terro :P

1661730[/snapback]

Nie miałem zamiaru Cię oskarżyć ani hmmm, zniesławić ;) Napisałem że niektórzy i nie tyczy się to wszystkich :) Dostałem za nic i jest paru świadków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem wczoraj na serwa PRGK TP i od drugiej rundy nie przestałem opuszczać 1 miejsca w ilości fragów, po kilku rundach weszła mapa Office i na wstępie poszedł kick i po grze. Zaraz zabrakło slota dla mnie. Cóż, wszedł obcy, nawalił masterom (duża różnica punktowa rzędu 10-15 fragów, awp robi swoje) i to się ludziom nie spodobało. Norma, śpiewaj adminowi "Nie jesteś Bogiem, wyobraź to sobie". W sumie dostałem 2 kicki. Zupełnie inaczej się tam gra niż na Kuźni - na kuźni kolesie się rozbiegają i trzeba ich szukać (serwer free game), a PRGK jest TP no i raszują razem. Stoi się z AWP i kosi, kosi, kosi - fajnie ;)

Podajcie (a)dresa na ten Poligon, to w niedziele skopie tam tyłki (teraz gram co kilka dni bo mi już odwala).

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poszukac to nie laska?:>

82.160.39.9:27018 :)

 

Chetnie bym sobie zagral w CS'a bo od dawna nie gralem, mam nadzieje ze uda mi sie znalezc wolna chwile miedzy wybieraniem przedmiotu maturalnego i tematu na ustny polski, zeby sobie zagrac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyzo, po 1 primo to nie chce mi się szukać, po to mam Internet aby mieć wszystko na tacy, po drugie primo to wy strasznie przeżywacie ze szkołą, 1 września był a już marudzenie, że czasu na grę nie ma, rotfl normalnie. Ja magisterkę w miesiąc napisałem na 110 stron.

Właśnie był up-to-date Steama:

This release includes a number of very specific CPU and memory footprint optimizations brought over from the Half-Life 2: XBOX development codebase. The release also includes all of the engine groundwork to enable the Day of Defeat: Source launch that will happen Monday, September 26 at 3:00 PDT.

Czyli: to wydanie zawiera kilka bardzo specyficznych optymalizacji dla procka oraz pamięci przeniesionych z wydania HL2 na xklocka. Również zawarliśmy wszystko co potrzebne do uruchomienia DOD:S którego to wydamy w piątek 26go, tylko nie wiem czy to wrzesień czy paźdź, nie uczyłem się englisza w szkole także miesięcy mnie nikt nie nauczył ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAAAA Wrocilem z darmowych 3 dniowych wakacji sponsorowancyh przez jednego z moderatorow [;

 

A co za tym idze wrocilo nam wreszcie 2 klnowiczow <: z miesiecznym wakacji - OFFLINE <:

Zaczna sie treningi... reszta na forum klanowym <:

 

===

 

Co do 'apdejtu' mogli by wreszcie dac nam nowy skin ct bo juz ten jest nudny - SaS <:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest/będzie HDR w CS:Source, było info przy update i zresztą wskocz teraz w opcje grafiki to sam się przekonasz:

 

1665289[/snapback]

Teraz tylko pytanie kiedy będa takie mapy z "if avaible"

 

Nie cytuj obrazków...

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem wczoraj na serwa PRGK TP i od drugiej rundy nie przestałem opuszczać 1 miejsca w ilości fragów, po kilku rundach weszła mapa Office i na wstępie poszedł kick i po grze. Zaraz zabrakło slota dla mnie. Cóż, wszedł obcy, nawalił masterom (duża różnica punktowa rzędu 10-15 fragów, awp robi swoje) i to się ludziom nie spodobało. Norma, śpiewaj adminowi "Nie jesteś Bogiem, wyobraź to sobie". W sumie dostałem 2 kicki. Zupełnie inaczej się tam gra niż na Kuźni - na kuźni kolesie się rozbiegają i trzeba ich szukać (serwer free game), a PRGK jest TP no i raszują razem. Stoi się z AWP i kosi, kosi, kosi - fajnie

Podajcie (a)dresa na ten Poligon, to w niedziele skopie tam tyłki (teraz gram co kilka dni bo mi już odwala).

Pozdrawiam !

1665221[/snapback]

tak admin jest tam bardzo nie przyjemny gralismy w ten zdien razem, ja dostalem kicka bez ostrzerzenia za to ze wypomnialem mu ze jest troche nierozgarniety, np. kiedy zostalem sam z druzyny to niechcialo mu sie czekac to mnie tyrpal nonstop tak ze podskakiwalem, a raz mnei zabil z konsoli tak to jest jak sie dziecia da troche wladzy to ja zawsze naduzywaja

 

ps: jak spadales z drabinki to narzekales ze ktos Ci wisi na telefonie hehe, nieladnie prosze przegrywac z godnoscia :lol2:

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi updejtami :/ Czy trzeba mieć łeb jak sklep, żeby domysleć się iż należy poprawić tą zasraną kolizje z obiektami!! min beczkami :[ aby było tak jak w hl2!! a nie odbijać się od nich ja piłka :/ i nie można wskoczyć nawet na stół a o beczkach nie wspominając....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos z was na Poznan Game Arena @ pifpaf.pl ? Mnie tam co dzien mozna znalesc pod nickiem mafia | d3><ter. Mila atmosferka , rozsadni admini , mysle ze mozna polecic , tylko staty troche zwalone , bo zagra sie jedna mape dobrze i juz sie jest w top10 bo zlicza od 25 fragow do ranka na podstawie samego kill/death rate , ale kogo obchodza staty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos z was na Poznan Game Arena @ pifpaf.pl ? Mnie tam co dzien mozna znalesc pod nickiem mafia | d3><ter. Mila atmosferka , rozsadni admini , mysle ze mozna polecic , tylko staty troche zwalone , bo zagra sie jedna mape dobrze i juz sie jest w top10 bo zlicza od 25 fragow do ranka na podstawie samego kill/death rate , ale kogo obchodza staty ;)

1665542[/snapback]

Ja gram ale rzadko... Jak gram to albo jako SeS | mak777 albo jako mak777 albo najczęściej Maverick... Z tym że ostatnio jak raz w tygodniu odpalę CSsa to sukces jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGA ssie ^^

1665670[/snapback]

 

hehe dlaczego tak sadzisz? Ja tam mam ping kolo 30 , mocna maszyna wiec nie ma zacinek z winy serwera , jedynie troche denerwuja w mapcycle havana , pirenesi , chateu i inne tego typu sredniej jakosci mapki ale da sie wytrzymac ;) Serwer z aztec`em , dustem 1 & 2 ,cebble , inferno i tego typu perelkami to byloby cos ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos moze w steamie taki przyjemny bug że nie wyświetlało do konca menu? Oo

odpalam cokolwiek: hl2/csa to ładuje mi tylko tło menu a opcji po prostu nie ma Oo

 

 

i nie chce mi sie steam instalowac od nowa bo sciaganie latek zajmie pewnie znow cały dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...