Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz ściągać wszystkich łatek od nowa :o po to właśnie sa pliki *.gcf, nie tylko miejsce zajmują :P wszystkie updejty są do nich ładowane jak i cała gra. Więc nawet jak system przeinstalowywujesz, to wystarczy je zgrać, później zainstalować steam'a i wrzucić je z powrotem do .../katalog_steam/SteamApps/. Więc albo uruchom steam ponownie albo go przeinstaluj :>

 

Jin uprzedziłem Cię :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekowac towarzysze. wiec ide reinstalowac steama [;

 

 

ok, przeinstalowałem i dalej to samo....trudno bedzie wiecej wolnego miejsca na hdeczu <_<

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dlaczego tak sadzisz? Ja tam mam ping kolo 30 , mocna maszyna wiec  nie ma  zacinek z winy serwera , jedynie troche denerwuja w mapcycle havana , pirenesi , chateu i inne tego typu sredniej jakosci mapki ale da sie wytrzymac ;) Serwer z aztec`em , dustem 1 & 2 ,cebble , inferno i tego typu perelkami to byloby cos ;D

1665688[/snapback]

 

 

Po 1 priomo - ile razy mozna tlumaczyc tickrate 33 Po 2 primo - graja tam lamki ;) PODSUMOWUJAC - dlatego PGA ssie

 

P.S. Co do mapcyklu, sa takie serwery gdzieleca same d2, d1 , kibbel, aztec ect. [;

 

 

:)+-->

CYTAT(grobel :))
trudno bedzie wiecej wolnego miejsca na hdeczu

 

co nie bedziesz juz gral ?

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie bedziesz juz gral ?

1666085[/snapback]

steam juz został wywalony...

jak znajde kupca na konto za tyle co kupiłem to na 100% nie bede juz grał

jak nie znajde to zaczne kombinowac jak kupie nowy dysk ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steam juz został wywalony...

jak znajde kupca na konto za tyle co kupiłem to na 100% nie bede juz grał

jak nie znajde to zaczne kombinowac jak kupie nowy dysk ;>

1666196[/snapback]

to wywal podpis w sigu xD ale tak powaznie weno nie rob siary masz grac !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wywal podpis w sigu xD ale tak powaznie weno nie rob siary masz grac !!!

1666304[/snapback]

to zrób mi dobrze[;

tzn zrób mi działajacego steama, mi na niego szkoda nerwów :mur:

zresztą i tak nic nie gramy.... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, włączam dzisiaj steama - updejt się ściąga. Wchodze do gry, opcje - a tam opcja HDR :) Pozatym, przez tego updejta na moim gf4 obiekty typu beczki itp znikają, gdy są mocno oddalone od postaci. Troche to dziwnie wygląda, ale za to więcej fps-ów.

@leborg - niechciałbyś przypadkiem sprzedać konto ? :) Kolega ma więlką chęć pogrania jednak nie chce ryzykować z allegro :) Konto to bronze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leborg - niechciałbyś przypadkiem sprzedać konto ? :) Kolega ma więlką chęć pogrania jednak nie chce ryzykować z allegro :) Konto to bronze?

1666330[/snapback]

zainstaluje jeszcze raz i possam łatki z netu..jak nie bedzie działac to sprzedaje...

bronze oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj i dzisiaj rano miałem przeswitujace skrzynki, teraz przy laczeniu sie a serwerem wuyskakuje bład hl2.exe :x

 

słyszalem ze wywalenie (w razie czego kopie niech ktos robi) clientregistry.blob naprawia ten bład

 

desepratem nie jestem ;] jak nic nie pomoze czekam na update steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja to już proca odkręcałem bo myślałem że ten błąd hl2.exe jest tylko u mnie, a tu się okazuje, że inni też to mają <_<

 

zaraz spróbuje usunąć ten clientregistry.blob

 

No cóż, valve kolejny raz się nie popisało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publik jak publik, tylko zamknięty ;)

Zwracam honor za HaDe,eR'a - faktycznie jest, jeszcze nie widziałem, jak działa.

Pewnie i tak będe grał bez niego (wole widzieć przeciwników, nie słoneczko), ale lepiej mieć niż nie mieć :)

Z drabiny nie spadłem, tylko zeskoczyłem, ponieważ ktoś wszedł po niej przedemną, wdepnął w kupę i pobrudził szczeble - poważnie, tak było ;)

Jakie przegrywać, 1szy byłem cały czas hyhyhyhy :)

Na Kuźni skasowali ranka, normalnie nie ma po co żyć...

EDIT: poprawiłem błąd i merytorykę.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ostatnim updacie strasznie przycina mi w grze,szczególnie jak granat wybuchnie (to skacze nawet po klatce).Dałem wszystkie detale na low i dalej źle chodzi takie wrażenie jakby pod wodą sie było ,Macie jakąś rade czy tylko czekac na jakis update?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na następny update (albo jakieś wycofanie tego obecnego :P ) tak jak 90% ludzi z jakimiś problemami po tym ostatnim ;)

 

Przez najbliższy czas będą lagi, bo jest instalowany CS 1.5 na tej maszynie, cierpliwości ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam takie lagi że hoho :P Smutno mi bo bym Wam (_)(_) skopał a takto przemieszczam się niczym Neo :]. Wejdę nocką może będzie lepiej :blink:

 

BTW. Po tym ostatnim updejcie to już na maxa jest padaka :o bez kitu! w windzie jak w steamie robie refresh listy serwerów to mam po 40-60 pingi, a włącze grę, zrobie refresh listy i od 500-1000 jasny ch..., co oni z tą grą robią ;[

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole ten nowy update zrobil sporo zamieszania ,brakujace tekstury ,nie mozna sie polaczyc z serwerami , reebot podczas wczytywania, brak menu , NO i zjebal sensy myszka logitecha jak i dodatkowe pzryciski 3,4,5 i t.d. nawe mx 1000 maj czasami problemy , mozna o tym poczytac tu link

daje linka na glowne formu bo kazdy moze miec inny problem

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...