Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

wogole ten nowy update zrobil sporo zamieszania ,brakujace tekstury ,nie mozna sie polaczyc z serwerami , reebot podczas wczytywania, brak menu , NO i zjebal sensy myszka logitecha jak i dodatkowe pzryciski 3,4,5 i t.d. nawe mx 1000 maj czasami problemy  , mozna o tym poczytac tu  1668162[/snapback]

No main menu. No fix.

 

faaajnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z myszką faktycznie coś nie tak, wczoraj chciałem popykać i strasznie mi zamulało, skarżyłem się, ale pewnie chłopaki myśleli, że nie idzie mi to dlatego marudzę ;) Zamulało tak, jakbym brodził w wodzie albo coś w tym stylu.

HDR ktoś widział juz na css ? Pewnie nie :)

Mamy nowy sposób testowania patchy - po co robić to w firmie, kiedy mozna coś wypuścić na świat i ludzie przetestują, napiszą co nie tak na forum i firma wypuści nowego pacza. Po co trzymać kilka komputerów w różnych konfiguracjach, skoro ludzie zrobią to za nich?

Mam Logitecha mychę ;)

EDIT:

Grobel, może zmień stery od grafy :) Może pomoże ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem nie da się kompletnie grać od ostatniego updejtu!!! Zobaczcie co mam z pingiem, normalnie szok :o

 

To jest jak w windzie robie refresh list ( czyli pingi normal ):

 

Dołączona grafika

 

A to po wejściu do gry i tam zrobienia refresh list. Takie same są jak wejdę na obojętnie jaki serwer ;[[[

 

Dołączona grafika

 

Skandal!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O Ja żadnych problemów z pingiem nie mam, jest taki jaki był. Tylko fps-ów troche ubyło.

btw, osobiście preferuje wyszukiwanie serwerów za pomocą The All Seeing Eye'a. Szukajka steamowa/ta z gry - wyszukuje mi tylko ok. 160 serwerów [ filtry powyłączane ] :blink:

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O Ja żadnych problemów z pingiem nie mam, jest taki jaki był. Tylko fps-ów troche ubyło.

btw, osobiście preferuje wyszukiwanie serwerów za pomocą The All Seeing Eye'a. Szukajka steamowa/ta z gry - wyszukuje mi tylko ok. 160 serwerów [ filtry powyłączane ]  :blink:

1669549[/snapback]

też tak dzisiaj miałem, ale potem się unormowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem nie da się kompletnie grać od ostatniego updejtu!!! Zobaczcie co mam z pingiem, normalnie szok :o

 

To jest jak w windzie robie refresh list ( czyli pingi normal ):

 

(obrazek)

 

A to po wejściu do gry i tam zrobienia refresh list. Takie same są jak wejdę na obojętnie jaki serwer ;[[[

 

(obrazek)

 

Skandal!

1669495[/snapback]

mamy z kumplem bardzo podobny problem. Mozesz powiedziec Ojejku jakie masz lacze - glownie chodzi o upload - wydaje mi sie ze gra go zapycha i laguje (pingi ~500).

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upload z domciu, mam lipny bo 64kb/s :( od piątku sie to zmieni :P bo już mnie w domciu nie będzie. Ale wcześniej było normalnie!! czyli tak jak na 1 skrinie, to się stało po ostatnim updejcie :/ No i zobacz, że z poziomu windy są pingi 40-100 :o

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upload z domciu, mam lipny bo 64kb/s :( od piątku sie to zmieni :P bo już mnie w domciu nie będzie. Ale wcześniej było normalnie!! czyli tak jak na 1 skrinie, to się stało po ostatnim updejcie :/ No i zobacz, że z poziomu windy są pingi 40-100 :o

1669590[/snapback]

otoz wlasnie .. w dzien upadate'u pingi podskakiwaly od czasu do czasu pod 500 a teraz jest tak caly czas. Mimo ze w windowsie znalazlem taki z pingiem 17 ! - to po wejsci sie ruszyc nawet nie da (ping 500-600) :| a upload u mnie to 32 kbps - tragedia. Co za update.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z myszkami logitecha rowiazany - dodatkowe pzrzyciski; trzeba tylko zrobic to

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\LOGITECH\MOUSEWARE\CURENTVERSION\GAMEINGCOMPATIBILITY

 

i tam tworzymy warrtosc ciagu "hl2" , a w wartosci wpisujemy hl2.exe

 

po tem res i klawisze myszek dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakies syfy: jednemu pada menu w grze, drugi mowi ze ma za duzy ping (to wina vavlii [; ) a jeszcze trzeci rozmawia ze mu jakis blad wyskakuje ... ha a u mnie wszsytko gitesowo chodzi, bez zadnych problemsow coz mozna rzec L0003R555 3l0 [;

 

P.S. Ping mi tylko skacze przy wejsciu na serwer SeSowcow [; a tak to ma mwsztyko el0 :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1k ms jest przez to ze szaleje odswiezanie dostepnych serwerow. Zaladujcie countera i patrzcie na liste. U mnie po nacisnieciu Stop.. znow zaczyna odswiezac... Chore. A najgorsze jest to ze pamietam to z poprzednich latek. :???:

A co do HDR :arrow: U mnie jest to dostepne... Pytanie tylko PO CO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po załączeniu HDR różnicy nie widać (ja nie widzę), za to myszka jeszcze bardziej muli. Mam to w *upie, ostatnio mało gram na CSS i chcę, aby tak zostało.

EDIT:

Przecież w DOD jest hdr, przynajmniej na zdjęciach takl wygląda (zobaczcie temat o DOD w tym dziale).

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuicksilveR pojawił się dzisiaj updejt. Lagi zniknęły jak ręką odjął. Sprawdź powinno być już OK też u Ciebie.

1671363[/snapback]

jakowys update pod half life 2 mi sie dzisiaj sciagnal jednak nie zmienilo to faktu, iz nawet na pustym sewerze (kazdym) moje pingi wciaz wynosza od 450 w gore :[ Przed updatem tego nie bylo..

 

Valve! Co to k.. ma byc ?! - bo juz przestaje byc smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuicksilveR też tak mam, ale teraz wystarczy poczekać 5-10min na serwie i spada do normalnego już. Nie wiem komedia. Przed tymi updejtami w stresstest miałem 120 z hakiem fps, a teraz 101 !!! dajcie spokój...

1671459[/snapback]

dobrze ze nie jestem sam ;) Wlasnie podpisalem umowe z nowym dostawca internetu (Air Bites) zobaczymy za jakies 3 tygodnie czy pomoze. A w chwili obecnej mam: The Game is currently unavailable. Please try again at another time :| Niech ich drzwi scisna!

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to chyba jedyny temat o CSS wiec tu zapytam, da się jakos poprawić jakimis komendami w konsoli ping?

No i kurde nie wiem co jest grane, ale odkad mam oryginala gra mi nie chce chodzic na maxymalnych detalach :/ Znaczy zaczyna się wieszać na kilkanascie sekund powtarzajac w kolko ten sam dzwiek (komputer sie nie wiesza ale gra ma około 20 sekundowe lagi :/). Na medium tez potrafi sie zaciac ale to sporadycznie, pzrewaznie zaraz po wejsciu na mape. Ping jest OK a komputer sie nie wiesza tylko gra... :/

Na niesklepowej wersji testowej :P wszystko chodziło si :P

Co jest kurcze grane :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 512 nie dało się grać po załączeniu detali na maxa. Dźwięk wieszał się, coś w rodzaju wel, wel, wel, welcome. Dopiero 1gb ram rozwiązał problem i umożliwił bezproblemową grę. Tu się nie ma co dziwić, 512 to miałem 3 lata temu na P3, teraz 1gb jest wymagany, 1,5 jest wyluzowaniem kompa. Ram jest bardzo tani (~200zł za 512mb), także kupno nie jest już takim problemem. Inna sprawa, że ja kupiłem kostkę na raty hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...