Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to byla wina ramu to kontrolka dysku by swiecila bo swap by byl wykozystywany, a tu ani kontrolka nie swieci tylko z 50 razy jest powtarzane wel wel wel...i przez 20 skekund obraz stoi w miejscu. Dodam ze na nieoficjalnej testowej wersji wszystko bylo ok :P a gram w css od ponad roku.

 

Ale podaje zestaw:

 

Procesor Sempron s754 2600+@2300Mhz

Płyta Gigabyte K8NS NF3

Ram 512MBPC3200@230Mhz

Grafika Sapphire R9550@375/236

Dysk 120GB

Zasilacz FSP 300W

 

Tak jak juz mowilem, problem pojawil sie na oryginalnym CSS, wszystkie inne gry dzialaja dobrze. Problem wystepuje tylko na mapach DUST i DUST2 o_O. Drivery to omegi na catach 5.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na medium jest tylko czasami, albo sie zatnie i trzeba uruchomic gre jeszcze raz, albo w grze raz na 20 sek zlapie laga i powroci do normy :/

 

A da sie jakos ping zmniejszyc z poziomu konsoli gry?:

Edytowane przez Sparrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne komendy, ale ja się na tym nie znam za bardzo. Chłopaki tu zjedli na tym zęby, także ktoś inny musi Ci pomóc. Aczkolwiek, znając życie, podadzą Ci masę cyferek a nic to nie da ;)

Poszukaj wstecz (jak Ci się chce), albo na stronach dedykowanych CS (CSS), tam są spisy komend i podają wartości różne dla danego typu łącza.

Ja tam lama jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

SPROSTOWANIE

 

:lol: :lol: Hehe, chciałem zdementować pogłoski chodzące wśród graczy CSSa ;) Nie zostałem przejechany, rozjechany, potrącony (czy coś w tym stylu) przez tramwaj ;) Tzn. może i w jakimś sensie, ale ja prowadziłem auto i stałem na torach obok pętli czekając na możliwość włączenia się do głównej ulicy, no i motorniczy tramwaju zamknoł drzwi i nie bacząc na mnie ruszył sobie prosto w mojego kaszlaka... :mur: :mur: Wina oczywiście jego :) Najlepsze było jak się kłócił z policjantami że przepisów nie znają i to moja wina ;) Napisałem to bo kumple mi piszą że chodzą jakieś plotki że wpadłem pod tramwaj i mnie przejechał :lol: :lol: :lol:

KONIEC SPROSTOWANIA

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi ? <_<

 

 

buahehehee, looser [;

 

Jeżeli ktoś chce zobaczyć co mogą z jego ukochaną mapke w CS:S zrobić dodając HDR niech ściągnie Garry's Mod i odpali jakąś mapke z CS. Powiem krótko. Może to i fajnie wygląda na aztecu. Ale kurffaaa, dust to normalnie masakra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi ? <_<

buahehehee, looser [;

 

1673275[/snapback]

Tych którzy na naszym serwerze (publicu) wczoraj cały wieczór o tym gadali... Zobaczymy jak Ty zdasz na prawko (albo kupisz :P) i będziesz miał pierwszy wypadek... SZczególnie że ten nie zmojej winy, ale koniec OT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aztec

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

IMO przyjemne dla oka. Ciepłe kolorki ;]

 

Dust

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

n/c

 

-------

 

Od razu mówie. To NIE JEST HDR z Valve. Jest to tzw. bloom. Nie wiadomo jak to będzie wyglądało w wersji Valve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jako ze bylo juz pare update-ow a ja caly czas w Steam news mam "Latest update: August 10, 2005" ?? tez tak macie

 

Czy w prodku lampy po strzale bujaly sie zawsze czy po ostatnich upach (bo jakos nigdy nie zwracalem na to uwagi

 

He :(

Dolaczylem do posiadaczy problemu HL2.exe

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jako ze bylo juz pare update-ow a ja caly czas w Steam news mam "Latest update: August 10, 2005" ?? tez tak macie

 

Czy w prodku lampy po strzale bujaly sie zawsze czy po ostatnich upach (bo jakos nigdy nie zwracalem na to uwagi

1673466[/snapback]

Zawsze się bujały i też tak mamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valve kategorycznie ssie  :-| dzisiaj sobie pykam, wchodze na kuznie bodajze, pyk -> windows  :? drugi raz wbijam, cyk -> windows Oo. Nie wspomne o lagu + straszliwych freezach gry. Ma ktos cos like that?

1676362[/snapback]

 

o to nie tylko ja mam cos takego el0

 

Vaffflleee ssssiee [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz 30 serwów w fav. to masz jakieś pełne, ale ja mam z osiem i nikt nie grał, na jednym z 8 osób było. To w sumie i tak nie ważne, nie lubię grać z nieznajomymi, nie mam z tego przyjemności. Ani to się pośmiać, ani pogadać ;)

Poszedłem na jakiegoś zagranicznego, graliśmy po 20 osób na team, super sprawa :)

Mak, mogłem się spodziewać, że jak zwykle zaprzeczysz temu co piszę i jak zwykle u ciebie jest inaczej. Norma. Może kiedyś skoczę na zlot, to zapodam Ci kopa w dupę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz 30 serwów w fav. to masz jakieś  pełne, ale ja mam z osiem i nikt nie grał, na jednym z 8 osób było. To w sumie i tak nie ważne, nie lubię grać z nieznajomymi, nie mam z tego przyjemności. Ani to się pośmiać, ani pogadać ;)

Poszedłem na jakiegoś zagranicznego, graliśmy po 20 osób na team, super sprawa :)

Mak, mogłem się spodziewać, że jak zwykle zaprzeczysz temu co piszę i jak zwykle u ciebie jest inaczej. Norma. Może kiedyś skoczę na zlot, to zapodam Ci kopa w dupę :)

1681009[/snapback]

W fav mam 25 z czego 9 to privy do CW... Tak więc pozostaje 16ście :) Pozatym ja jak nie ma ludu na tych co mam to szukam tam gdzie są... Ja zawsze przecze temu co piszesz? :lol: 2raz, może 3ci, jak coś się niezgadza :) Heh, może skoczysz, może zapodasz, a ja nieomieszkam oddać, także w poślady :P KZI wyloozuj, naprawdę nie napisałem tego złośliwie, poprostu akurat nie mogłem spać i grałem sobie troszkę i parę serwów było pełnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ma od tego swoich ludzi ^^ wcale nie SeS'ów :P

 

EDIT: Gramy dziś jakieś FFA u nas ?

 

217.96.13.220:27015

Severus FreeStyle Arena (Tickrate100)@tvknet.pl

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,

a może zorganizujecie jakiegoś szacoona (takie cw dla zwykłych graczy) - sam z chęcią bym pograł....

 

wiem, że jakiś czas temu nie wyszlo wam tweak vs "reszta swiata" ale teraz może sie udać - czy nie?

 

im się udaje tyle że cs 1.6: norkon

 

co wy na to....

 

ps

w każdym teamie niech będzie choć 1 (najlepiej admin) znający się na cw i wystarczy - reszta ma się dostosować...

 

ps2

wielkie THX dla KaszaWspraju - za info ad. edycji rejestru dla logitecha - bo już myślałem że ocipieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram, aczkolwiek denerwuje mnie ta gra strasznie ;)

Lepszy byłby Duke Nukem, tam można było sprzedać kopniaka (hi Mak :) ). Aktualnie jestem z Anią u koleżanki (Bąbel w domu został), ale jak wrócę nakręcony (cały dzień poza domem, Bogu dzięki wszędzie kompy były lol), to chętnie poku....rwuję na CSS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[-] October 03, 2005 (current release)

 

Bug fixes

--------------------------------------------------------------------------------

 

Fixed loading error when trying to debug Source MODs using the SDK

Fixed a startup crash in Windows 98

 

 

Zobaczymy czy to pomoze... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...