Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa zainspirowana Americas Army ? :>

 

Moja ulubiona mapka z tej gry ;]

Ta mam AA jestem w dosc znanym (mam nadzieje) klanie =Vikings=, i chciałem przeniesc najbardziej popularna mapke AA do CS. Choć sam tej mapki nie znosze. :P

Kolejny skrin:

Dołączona grafika

Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie skąd moge sciagnac steama razem z cs: source?? Szukam i jakos nie moge znaleźć :-| Znajduje tylko steama z cs'em 1.6, a z SOURCEM nigdzie nie ma. :mur: Proszę o pomoc. Z góry dziekuje.

steampowered.com, allegro tudzień ban!a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie znalazłem to, o co pyta binio :(

Free all games itp, jedne z punktów:

* Cheat Free Client - Wont Get Detected By VAC2 improved

* Playable Online With Banned Account

SUPER... :(

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak? Jakieś ale ?

Orta chciałem poprawić, ale edit nie działa, leci kreska i koniec.

Nie wal tak głową, bo Ci się pustak rozleci ;)

Czuję się urażony :D :lol: Nie no poprostu to co napisałeś nie świadczy zbyt dobrze o Tobie i Twoim poziomie... A zawsze innym to wypominałeś, kulturę i poziom wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiajcie nt. Coutera bo zaczne sie czepiac >_<

 

Gralem niedawno na F12... Czy tam zawsze jest klimat wyzwisk na poziomie 13letnich smarkaczy?

Hmm, szczerze? Po godzinie 24 jest OK, choć rzadko jest tam z kim pograć o tej godzinie, ale jak są to naprawdę miło da się pograć (ogólnie na większości serwerów klimat się zmienia po 24, kiedy to 13latki muszą isć lulu)... A ogólnie to tam zawsze brakowało dobrego admina któryby potrafił sobie dać radę z chaosem tam panującym... :mur:

 

P.S.

Czuję się urażony postem KZI o moim pustaku :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odległość ciężko, może masz jakiegoś firewalla z zablokowanymi portami, może coś źle masz na kompie poustawiane ?

Moze weź Steama u kogoś innego z Twojej sieci zainstaluj i sprawdź aby wykluczyć winę Twojego komputera. Może admin tylko powiedział, że są odblokowane - a nie są ? Tak u mnie było, na szczęście dało się Neo założyć, ale ponad rok męki był na "osiedlówce".

Masz pościągane wszystkie updaty do gry ? Może wyłącz czity ;)

Módl się ?

Kumpel kiedyś mi tak powiedział: "Sprzedaj to i kup se co zeżryć" - może tak zrób ;)

A cs 1.6 Ci działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Non steam znowu sie kłania...

Ostatnio pogrywam sobie z botami w 1.1 [;, to jeszcze to wersja przy której awp ma celownik bez przyblizenia i jak z tego sie strzala to trzeba kucnac bo kulka poleci w twego [;. Ale ogólenie miły powrót do przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
format dobry na wszystko ^^

 

Żeby nie było o/t to dziś w Steamie wyskoczyło mi coś o de_nuke i nowej mapie do DoD:S - myślałem, że tego njuka już wypuścili, a tu znowu trzeba czekać...

 

KZI, czekamy na tłumaczenie STEAM'owego newsa ^_^ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RONIN powiem szczerze, irytuje mnie Twoja nachalnosc! Jesli Ci nikt nie odpowiada, to oznacza ze nie zna odpowiedzi. Wszelkie mozliwe pomysly sie juz przewinely, a skoro wciaz nie dziala, to udaj sie na steampowered.com. Wbrew pozorom na tamtejszym forum mozna naprawde duzo informacji znalesc. Jesli kiepsko z Twoim ang. to popros jakiegos znajomego, ot tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PUNISHER jeżeli masz konto STEAM z odblokowanym tylko Source to nie możesz grać w 1.6 i Condition Zero, rozwiązaniem problemu jest kupno konta Condition Zero & 1.6 :wink: , lub mieszanego (Source + 1.6 + Czero i cała reszta gier) - w razie czego napisz PW, mam takie konta.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...