Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nie dośc że valve w kuleczki leci to jeszcze TPSA mi laguje... Tych drugich to chyba tylko za jajka powiesic bo inaczej sie z innymi nie da sie dogadać, nie że mi tylko mi tak laguje ale dla kolegi który ma neo tez kupaaa.... i jak tu sie nie zdołować?

 

Jak do TPSA dzwoniłem to powiedzieli mi ze mam wirusa którego żaden antywir nie wykrywa, po 4 dnich problem znikł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze z grajacych chello i moglby sie wypowiedziec jak jest z pingami ?

Bo na nowym mieszkaniu bede musial cos zalozyc i mam dylemat obecnie . Gdyby nie ostatnie jaja z pingami na Neo to pewnie bym na niej zostal a tak... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukalem i nie znalazlem wiec zadam pytanko:)

 

Moja grafika w Cs;s chodzi na DXlevel 95 (mat_dxlevel 95) chcialbym przestawic na 90 - wtedy mam wiecej FPS a w grafice niema praktycznie roznicy. Wiecie gdzie mozna to zmienic w pliku ?? Bo jak zmieniam w Consoli to po ponownym uruchomieniu gry znow jest mat_dxlevel 95.

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem tak jak napisales. Dziala:)

Tylko teraz wyzyera mi RAM do zera a bez tego autoexec.cfg jest ok.

Mam 768mb RAM'u i nawet jak chcem wlaczyc VIDEO TEST STRESS to z tym autoexec.cfg wyjada mi caly ram.

Bez tego cfg w video stress zostaje ok 270mb ramu wolnego. Wszedlem na serevr z tym konfigiem fps fajny ale pamiec wysysa maksimum ( bez autoexec.cfg jest ok). Czego to przyczyna ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich specjialistów od CSS :lol2: ... i prosze o pomoc!!!!!!!!!! Mam 25 lat i jestem początkujacym graczem. CS Source mam od 7 dni i juz nie widze inej gry która mogłaby tej dorównać w MUTLIPLAYERZE. Mam tylko jedno pytanie i tu prosze o pomoc wszysich uprzejych młodszych i starszych graczy a mianowicie : Jak robic animowane SPRAYE??? Mecze sie z tym codziennie nie moge znaleść ani jednego prohramu ani linku do strony gdzie byłoby to opisane :mur: . Jeszcze raz proszę o pmoc i przepraszam za lekka zmiane tematu. Z góry dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice poca, nieźle to wygląda - wszystko na high, AA i AF też? :>

 

Co do update to lista zmian dość pokaźna :) - 5 minut i odpalam CS:S :twisted:

 

KZI -> Czekamy na tłumaczenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice poca, nieźle to wygląda - wszystko na high, AA i AF też? :>

No baa :lol:

 

To chyba jedyna mapa która mi się podoba z tych wszystkich nowa dodanych czyt. tides, prodigy i inferno.

 

HDR nie wali w oczy tak ja sobie wyobrażałem. Jest naprawde delikanty i w ogole nie przeszkadza w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworz autoexec.cfg w katalogu nazwa\counter-strike source\cstrike\cfg i wklej ta linijke. Mozna tez tam wsadzic aliasy i bindy

Dzieki wielkie.

Po wsadzeniu tego autoexec.cfg gra zaczela mi wyjadac caly RAM podczas ladawania mapy, video test stressu.

Jak usune ten cfg jest normalnie - zostaje ok 200mb wolnej pamieci. Jak mozna temu zarazdzic aby z autoxec.cfg z komenda mat_dxlevel 90 nie zabieralo calej pamieci RAM??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich specjialistów od CSS :lol2: ... i prosze o pomoc!!!!!!!!!! Mam 25 lat i jestem początkujacym graczem. CS Source mam od 7 dni i juz nie widze inej gry która mogłaby tej dorównać w MUTLIPLAYERZE. Mam tylko jedno pytanie i tu prosze o pomoc wszysich uprzejych młodszych i starszych graczy a mianowicie : Jak robic animowane SPRAYE??? Mecze sie z tym codziennie nie moge znaleść ani jednego prohramu ani linku do strony gdzie byłoby to opisane :mur: . Jeszcze raz proszę o pmoc i przepraszam za lekka zmiane tematu. Z góry dzięki :D

Ja ci radze rzucić tą gre! Niewciągaj się w to bo juz nie wybrniesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten nuke nawet [; na + odzwozorowanie obiektow (w przeciwienstwie do inferno) i ich rozmieszczenie, czyli praktycznie stary dobry njuk ;] na - zlewający sie szary brzydki kolor tekstur (nie to co ten rudy brąz ^^). tak na krotko po grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No njuk jest super sie nie spodziewałem sie czegoś takiego. Ale problem jest taki ze jakoś po tym updacie są lagi i dośc często serwery padają... przed apdejtem tego nie było.

 

Kiedys nie lubiłem nuke ale teraz bardziej zaczyna mi sie podobac [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten nuke jest boski - to jest stary dobry nuke tylko ze lepszy

i w przeciwienstwie do inferno grajac w nuke czujesz ze to ten sam nuke ze starego cs (tylko ze jeszcze lepszy)

i co mi sie podoba w nuke najbardziej - dzwieki na tej mapie; ogolnie jest glucho i cicho ale posluchajcie ale dzwieki tej elektrowni tworza fajny klimacik szczegolnie na dolnym bsie

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Z okazji tego, że wuszła konwersje mojej ulubionej mapki, to nawet zrobiłem update steam'a po jakichś 2-3 miesiącach ;]

Mapka naprawde bardzo fajna. Chyba jedna z niewielu konwesrji, która mi się bardzo podoba w CS:S.

 

Swoją drogą, to nieźle lamię po tak długiej przerwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zabrać się za taktyki na nuka :)

No bo ja próbóje jakoś i nie wychodzi :mur:

 

Ja ci radze rzucić tą gre! Niewciągaj się w to bo juz nie wybrniesz :P

Radze

 

Może zagram jeszcze w CS:S na trasie DE DUST 2 żeby poćwiczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...