Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem nowego maila od Gejba Nowela (xywa taka, gościu pisze książki, a dokładnie nowele). Jutro go otwieram i od razu zapodam tłumaczenie, stay tuned !

Ps. nie dziś, bo oczy mi wypadają z głowy po robocie, ciekawe czemu, w końcu dużo chodzę a nie patrzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!

Coby nie tracić czasu, witam !

Szukam dobrego klanu, który:

a) często gra (mecze,treningi,spary,ligi)

b)posiada fajną i wyluzowaną atmosferę

c)który przyjmie nooba

Co w zamian?

Chętnie wspomogę 40-60 zeta na miesiąc na dobry klanowy serwer.

Kiedyś grałem w CS (z rok temu) , ale potem długo nie , nie wiem jaka jest teraz sytuacja na klanowym światku.

Nie wiem czy serwer Tweaka wspomagany przez Heata jest jakimś miejscem dla klanów, czy klanu?

Wdzięczny będę za odpowiedź.

Nic w zamian nie chcę, jedynie dołączyć do jakiegoś spoko teamu, który tworzą spoko ludzie.

No i oczywiście regularnie wraz z nimi powalczyć trochę.

Czekam na zainteresowane klanu, jakby co mogę dziabnąć też stronkę i forum.

C ya

 

Moje CV ;)

 

24 lata, zawodowo architekt, kariera w Fps: Wolfenstein,Bloody,W:ET, AA, FEAR, CS, SoF1 i 2, Doom 1,2,3,Kwak 1,2,3,4 .

Lubie fajeczki i dobre browarki, stam cywilny :żonaty :() heheheheh.

Ulubiona giwera: każda , pistolce,obrzyny,rpg ;) , fragi, maczety ;) ,siekiery,sztachety i inne tam

Skąd : Krakau

 

No to cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nowy apdejt ze skinami !!! XD imo #1 jestem !!! [;[;

 

Dołączona grafika Piekny Wybor skina GIGN ^^

Dołączona grafika a tu to stare scierwo xD

 

Dołączona grafika Nasz Rambo_pulpet :D

Dołączona grafika

 

Jezeli komus przeszkadza roznorodnosc ludziow w timie to proponuje do cfg. wpisac cl_minmodels 1 (only stare modele)

 

To nie wszsytko, Valve urealistycznilo nasza rozgrywke i teraz rzucajac granta, naszemu graczowi juz nie znika bronn w kieszenei bez dna ale pojawia sie na garbie :D Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co ja mam z tą grą :/ Może ktoś by pomogł?

W cfg ustawiłem dx_level na 80 jak biore create server to spoko na wszystkich mapkach mam średnio 80-90 fps (nawet inferno).

A jak wchodze na byle jaki server to klatki mi spadają do około 40 a jak jakaś strzelanina jest to już wogle lepiej niemówic...

 

Zna się ktos na tym? Proszę o pomoc (a wręcz błagam!!)

 

Odpowiedzi proszę na forum lub na gadu 8712256

 

p.s Mój sprzet to athlon 1700@2800, 1280mb ramu gf 6600 300/550@530/720

Edytowane przez mj18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co ja mam z tą grą :/ Może ktoś by pomogł?

W cfg ustawiłem dx_level na 80 jak biore create server to spoko na wszystkich mapkach mam średnio 80-90 fps (nawet inferno).

A jak wchodze na byle jaki server to klatki mi spadają do około 40 a jak jakaś strzelanina jest to już wogle lepiej niemówic...

 

Zna się ktos na tym? Proszę o pomoc (a wręcz błagam!!)

 

Odpowiedzi proszę na forum lub na gadu 8712256

 

p.s Mój sprzet to athlon 1700@2800, 1280mb ramu gf 6600 300/550@530/720

procek nie wytrzymuje

tez to mam u siebie na spermonie 1500mhz. im wiecej graczy na mapce tym slabiej gra chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no co zwami jak juz ktos jest na serwie to gra tak odniechcenia (tak jak wczoraj)

Ludzie wchodza wychodza az zal ze serw sponsorowany sie marnuje :(

W pewnym momencie fajnie sie zrobilo, bylo nawet 5x5, ale nastapila zmiana mapy i juz zostalo 2x2, z czego Poca troche lagowal ;) Szkoda, bo pingi fajne, kulturopoziom sie trzyma, no i dla mnie lepiej pograc 5x5 niz 12x12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj Valve odberalo admina nowym updatem a Arnie dostal fure , wiec pewnie za szybko tego nie naprawi...

 

Takze jak to mowia , pendolem to i bede po 17 <_<

juz dziala twoj admin:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie fajnie sie zrobilo, bylo nawet 5x5, ale nastapila zmiana mapy i juz zostalo 2x2, z czego Poca troche lagowal ;) Szkoda, bo pingi fajne, kulturopoziom sie trzyma, no i dla mnie lepiej pograc 5x5 niz 12x12 :)

Kiedy ja lagowałem?

 

Pamiętam tylko jak grał koleś na [bankowo] niskich ratech :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja lagowałem?

 

Pamiętam tylko jak grał koleś na [bankowo] niskich ratech :-|

Pare razy Cie zabili bezbronnego na respie. Pewnie nie bylo Cie przy klawie czy jakis inny telefon ;)

A ten koles to pewnie Menciu`poligon :)

Dlatego pytalem, czy mozna 'raty' zmienic w konsoli, czy w cfg, czy gdzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jutro cos sie zorganizuje w godzinach przedbrowarnych/poalkoholowych?

Teraz jestem w godzinach lekko poalkoholowych więc bym był skłonny do gry ;]

Można by zorganizować jakiś meczyk 4vs.4, ustalić 2 składy nawet nie koniecznie siakiś klan vs. tweak.pl

Trudno powiedzieć czy by wypalilo, ale spróbować warto ;] Znalazłoby się co najmniej 8 osób chętnych do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacje o ilosci klatek na sekunde i takie tam znajdujace sie po prawej stronie ekranu - na dole

dzieki

takie takie to tylko net_graph x gdzie x to odpowiedni numerek z tego co pamietam 3 - nie bij jak to nie ta komenda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net_graphpos 1/2/3. Oczywiscie jak wczesniej wlaczyles net_graph 1. Napialismy to podczas assault'a.

 

narcyz

Dzisiaj to juz raczej sie nie nadaje do gry ( chyba ze bede kampic z autoszmata...) Ale jutro poznym popoludniem... Bo mam dziwne wrazenie ze pozniej zwieksze komsumpcje alkoholowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pisze!

ale troszke organizacji niech będzie, 4vs4, mysle, ze na forum tyle osob sie znajdzie i fajno by bylo zagrac tłikowicze vs tłikowicze. tzn, zapisy u kogoś, albo tutaj w topicu, pierwsze 8 osob gra, ts, na osobne kanały i gierzymy. w koncu swieta;] co powiecie :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łi teraz to ja ide spacku [; widze, ze pelna entuzjazmu reakcja na moja propozycje... ;]

trzeba to zagrac no! 4vs4, od tego postu piszcie kto moze i o ktorej godzinie moze, jakos sie dobierze.

w godzinach popoludniowych jestem wolny, z przerwa na wyskok do tesco po prezenty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...