Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

jutro jestem gotow do akcji praktycznie w kazdej chwili, jednak godziny popoudniowe sa chyba najdogodniejsze dla kazdego

pozdro 9550*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sobolobos

miszczowie,

 

DZIŚ 20.00 mecz: COUNTER TERRORISTS vs TERRORISTS

mapa de_bezróżnicy

klanowicze obu w/w druzyn mają obowiązek wstawienia się :twisted2:

 

czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For those of you running with a 64-bit capable AMD® processor, along with the Windows® 64-bit operating system, Half-Life 2 and Lost Coast are now available in native 64-bit versions. Steam will automatically detect your OS and run the appropriate version the next time you run these games.

 

We've been working with AMD to get the Source™ engine up and running in 64-bit mode to make sure we're taking advantage of these hardware configurations. This is just a first step for Valve into 64-bit. Going forward, we realize that more and more of our customers will be running with 64-bit processors and we will be set to take true advantage of them.

 

The official press release is available here.

http://steampowered.com/index.php?area=news&id=496

 

 

Ja sie ciesze:D juz sie sciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli amd sux to powiem ci ze w source a64@2400mhz chodzi duzo szybciej niz p4@3800mhz

ja nie pisalem ze amd sux :wink:

wiem jak chodzi gra na dobrym procku [spermon 2.6ghz] ale na slabszych jest po prostu padaka i porzadna grafa nic nie daje [6800gt ] . tak sie sklada ze mam teraz semrpona 1.5 i 6800 wyzej wymienione i grac sie po prostu nie da nawet w 1024 i wszystkim na low . tam gdzie na poprzednim configu bylo 200fpsow teraz mam 50.....

 

 

 

co do grania to oczywiscie znany i lubianych nick Grobel [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.frag.pl/?s=video&id=3

 

Polecam :lol:

 

Wczoraj całe cw z Zromem i kimś jeszcze nie mogliśmy w ciszy usiedzieć bo każdy się rechotał ;]]]]

Bania mi to wczoraj pokazywał. Myślałem, że je.bne ze śmiechu jak słuchałem tego kolesia :lol:

 

Ze zromem do zera wygarliście? Bo z tego co pamiętam to kiepsko grali jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze:D juz sie sciaga

Juz sie nie ciesze. Gra przypomina granie ze speed hackiem:( Dawno nie gralem w CSS, moze pare osob mnie jeszcze pamieta. Moze ktos wejdzie na serwer tweaka i powie mi jak to wyglada jak gram.

 

UPDATE:

Gralem chwile z narcyzem. On mowi ze wyglada jakbym lagowal. Na prostej spokojnie go doganiam i wyprzedzam jak biegniemy:( Valve %$#$%# mi gre... Albo taki bonus swiateczny dostalem - CSS ze speedhakiem:( teraz nigdzie nie moge grac bo pewnie dostalbym bana za cheatowanie:(

 

UPDATE2:

FPS rzeczywiscie wiecej. Kiedys gralem bez anizo i aa, teraz mam wlaczone oba na 4x i dziala identycznie, wiec przyrost jest.

Edytowane przez makatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chociaz zjesc... i moze posprzatac.

Co do ct vs terro to nie wiem jak ustawie sie ze znajomymi...

Co do filmu powiem ze wytrzymalem 2 sekundy. Pozniej jest gorzej?

Update. Bez dzwieku caly.

 

Update no2.

[ciach!]a!!!!! Brak tekstur :? No to walczymy...

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za 22.00 ewentualnie troche wczesniej (~21). co Wy na to?

wstepnie tak zrobmy, 22.00, serwer tłikowy ;]

do zobaczenia.

 

czy mi sie wydaje, czy serwer not responding ?

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wlasnie zaliczylem reinstalke countera i albo mi sie wydaje albo sie polepszylo... :? Biorac pod uwage fakt ze klnalem na czym swiat stoi piszac autoexec nie jest tragicznie...

Ma ktos moze jakas sensowna liste polskich serwerow? Bo nie chce mi sie kopiowac i wklejac game monitora ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja krotko

************************************************************************

WESOLYCH SWIAT

Szybszych procesorow i wiecej pamieci lepszych kart graficznych i olbrzymich dyskow

tego sobie i wam zycze

************************************************************************

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ja wlasnie nowy sprzecior dostalem pewnie CS:S bedzie pomykal jak Helmut [; Dołączona grafika

 

Ja takze Życze Wesolych Świat i wielkich brzuchow !!!! po Wigiliano ^^

 

P.S.

Po wczorajszym update 'riflekty' wygladaja o niebo lepiej @ Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Po wczorajszym update 'riflekty' wygladaja o niebo lepiej @

U mnie tak nie wygladaja:( Ciekawe czy znowu roznica ati vs nvidia czy u mnie tylko cos

Dołączona grafika

Iwo, moglbys przeslac mi na priv swoj cfg?

Edytowane przez makatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...