Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

OMG [; Ale ze mnie debil :lol:

 

To ja CS-a przeinstalowalem bo myslalem , ze mam jakies Arty bo te reflekty tak nienaturalnie wygladaly :lol:

 

 

 

A tak w ogole to sflashowalem sobie BIOS i teraz nawet na defaulcie nie mam stabinosci :lol:

 

Cos mi sie wydaje , ze te moje patrioty oraz MSI to niezly syf :mur:

 

4 razy mi przelecial memtest bez bledow a CS-a w menu wykrzacza z błedem "Pamiec nie moze byc READ" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj powalczylem ( najpierw sterowniki... no reaction...uninstall i dziala) a dzisiaj jak sie przyjzalem to tez mam jakies takie inniejsze refleksy. makatiel pobaw sie sterami i moze bedzie dobrze. Ja wczoraj wystartowalemo do kompletnego braku tekstur ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisze do was z prośbą aby ktoś mi pomógł zainstalować CS:S. Widze że bardzo orientujecie sie w tej grze.Jestem typowym lamerem.Kupiłem orginała.Zainstalowałem go i myślałem że wszystko gra jednak patrze i okazuje sie że gra i dodatki doniej są nagrane w 96% więc czegoś nie nagrałem. BŁAGAM WAS JAK TU SIEDZE ABYŚCIE MI POMOGLI ZROBIĆ TĄ GIERE BO WIEM ŻE JEST WYPAS.Mój kontakt gg: 8536761 lub skype - Login :barnej1000.Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy dobrze Cie zrozumiałem, ale masz poprostu 96% CS:S'a, a w takim wypadku to wystarczy tylko, że uruchomisz Steam'a i samo zacznie się wszystko update'ować.

 

Pjavascript przecież masz oryginał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke powalczylem i po dlugich przygodach:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Udalo mi sie uzyskac:

Dołączona grafika

 

Rozwiazanie:

mat_specular 1

mat_bumpmap 1

 

Podsumowanie:

Tylko czy oplaca sie tracic 89 fps'ow dla swiecacej podlogi i chropowatych powierzchni??

{Model detail: high, Texture detail: High, Shader detail: High, Water detail: Reflect world, Shadow detail: High, Antialiasing: None, Filtering mode: Trilinear 1024x768}

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Majac dziadka 9800pro wybieram jednak fpsy:) Bo w ogniu walki potrafia one drastycznie spasc, a wtedy liczy sie plynnosc.

Edytowane przez makatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej narcys czy mógłbyś mnie jutro pokierować przez gg w instalacji cs:s od nowa.Moje gg:8536761

Nie, nie mógłbym ponieważ możesz wszystko znaleźć w internecie. A ja sie boje do Ciebie odezwać na gg, bo nie chce żebyś mnie schakował przypadkiem, może jesteś jakimś haxorem który nie umie napisać "narcyz" :>

 

@Iwko STFU! ;]

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT :)

 

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!! :) :banana: :gitarzysta: B)

 

Życzę Wam żeby każda kula znalazła swoją głowę, żeby każdy granat dawał pełno szczątków, żeby każdy hacker potrafił shackować kompa Narcyza, ups, zapędziłem się ;) Żeby każdy aimbot i wallhack dawał 100% efekty ;) Żebyście nigdy nie psioczyli na lagi, żeby Wasze łącza miały po 100mbitów i opóźnienia jak na Lanie (max ping 10 ;) ). Żeby Gabe dawał nam wraz z kolejnymi odsłonami CSa coraz większe możliwości :) Żeby KZI żył długo i zawsze znalazł te 5min na przetłumaczenie nam listów od Gabe'a i spółki (aka Gabe&zawór ;) ).

 

Soo, pl4Y #4RD and G0 pR0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty myślisz że ja jestem jakimś hackerem.hehehehe. Człowieku jak ja moge być hackerem jak gry nie potrafie uruchomić.To ja myślałem że mam dauna a tu sie okazuje że zonk. No ni.Naszczęście znalazłem 2 typa w moim mieście co mi zrobią dzisiaj.Aha dzieki za te teksty o hackerach NARCYS.HEHEH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...