Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zarzyc

Mam problem gdy podłanczam sie do serwera to jestem na nim i mnie wywala. Tagze gdy wchodze na inne serwery to wyskakuje mi okienko STEAM validation rejected. Równiez zastanawiam sie co to znaczynp: jestem na respie. MUSZE PODKRESLIC ZE JESTEM POCZATKUJACYM GRACZEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zrobilem reinstalke windy formatujac tylko partycje systemowa. Na drugiej partycji zostawilem wszystko gdzie znajdowal sie folder Steam. Po formacie zainstalowalem tylko steama w to samo miejsce oczekujac ze bede mial wszystkie pliki gry itd. odrazu. Lecz po zalogowaniu sie na konto mam wszystkie gry (glownie chodzi mi o CS:S) "not instaled" :blink: . No i nie mam plytek z hl2 wiec raczej nie bede sciagac kilka gb... Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejaki klan NSN (sami 13latkowie :D) na swojej stronie (http://www.nie-stwierdzono-nazwy.prv.pl/) podał, ze grali spara z moim klanem, wynik 36:0 dla nich i do tego comment: "Przy wyniku 36:0 przeciwnicy opuscili serwer;/". W rzeczywistości zaden spar z nimi nie mial miejsca ... Olałbym tą sprawę, ale oni grają w ESL i pewnie sporo osób wchodzi na tą ich stronę, i ludzie patrzą na ten wynik co przynosi hańbę mojemu klanowi ... Co mogę zrobić w tej sprawie?? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo militia bedzie w stylu port'a, czyli pochodzic, pozwiedzac.

 

edit: wlasnie grauem esl z NsN ;| niejaki Nie stwierdzono Nazwy...

powiem slowiami dziecka boarda - ZAL ... ;] wynik 22-8, ale nie o tym chce pisac ;x

zadnego war mode, za tk odrazu autokill, żenada...

a po grze otrzymalem jakze milą wiadomosc - "twoja stara to dziecko"

nie polecam gry z dziecmi, a tym co juz grali, serdzecznie wspolczuje ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po formacie mojego kompa zadowolony z zawrotnej predkosci jego dzialania zabralem sie do intslacji hl2. wszystko poszlo dobrze az do momentu updatingu cs:s i hl2. hl2 uaktualnil sie w 10min ale cs:s juz 2h i jest od parunastu minut caly czas 88% przy predkosci 10kb/s (co dziwne w hl2 dpchodzilo do 50kb/s). nie wim co sie stalo czy to moja wina czy servera?? cczy ktos moglby mi cos doradzic/pomoc/pocieszyc??

 

sorki ze nowy temat ale zalezy mi na czasie :))

Edytowane przez maryjush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze Cie :arrow: Zwykle zostawiamy pliki *.gcf na innym dysku/partycji :wink:

Restart steama, przygladanie sie wykresowi na monitorze, sluchanie mp3... Taaak fajnie sie update'uje steama :lol2:

 

Nie zakladaj nowych tematow. To sie moze zle skonczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...