Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Sportmaus - to co masz w podpisie, to rozumiem, że marzenia, bo chybe nie masz tego w domu (pytanie retoryczne, ponieważ oczywiście odpowiesz, że masz - a ta płyta to jest już do kupienia wogóle ?).

1274355[/snapback]

Nie wnikam, czy on to ma czy nie. Ale to mobo jest do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI napisal(a) " blabla ......"

 

Masz jakies kompleksy - kultury cie na ulicy uczyli ?

1274513[/snapback]

Jak narazie to Ty kulturą nie świecisz :) Jakbyś nie zauważył KZI z akcentem żartu to napisał :) Biorąc pod uwagę warunki życia w polsce ciężko uwierzyć że ktoś ma taki sprzęt :) Więc trochę przystopój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to Ty kulturą nie świecisz :) Jakbyś nie zauważył KZI z akcentem żartu to napisał :) Biorąc pod uwagę warunki życia w polsce ciężko uwierzyć że ktoś ma taki sprzęt :) Więc trochę przystopój...

1274541[/snapback]

Ok - nie swiece kultura

 

Nie widze by KZI zartowal ( nawet usmieszka czy oczka nie wstawil)

 

Podpis usune bo widze ze drazni w oczy

 

DO KZI - ta plyta jest dostepna od dawna - a umnie za winklem jest juz nawet obecna w wersji dla AMD

 

Mak 777 spoko przystpuje......... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI napisal(a) " blabla ......"

 

Masz jakies kompleksy - kultury cie na ulicy uczyli ?

1274513[/snapback]

ruszasz mojego kompana KZI - a ja wredny potrafie byc - takze pohamuj te bardziej wybredne komentarze

 

edit:

 

Co do Sikora - u mnie masz duzy kredyt zaufania - a ze dziadek jestem i mocy juz nie mam slim jim mnie wyrecza.

SensoR || dziki sikorek / xpektor - nie widze przeciwskazan.

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

:) Ja równierz niewidze nicprzeciwko temu jestes "ziom" xpektor :-P możesz byc w Senorze, tylko jest jeden warunek nie dziki sikorek tylko xpektor :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal mi połowę tego sprzęciwa to uwierzymy :D

 

a tak OT ile coś takiego kosztuje obecnie ??, i chyba grasz 1600x1200 i reszta na full ??

grałeś dzisiaj jako Nowy??

1274588[/snapback]

Ile kosztuje - tego wole nie pamietac - w tajemnicy powiem ze sumka byla bardzo cierzka - aha Procka mam Gratis

( z firmy - ale nie pracuje w sklepie z klamotami do PC :D )

 

Co do tego w jakich ustawieniach gram - ja grywalem/grywam w 1,6 i moja ulubiona rozdzielczosc to 800/600 i wygladzanie 8 / Anizotopowy 16 . W SOURCE dopiero mialem przyjemnosc ( watpliwa :-) )zagrac kilka razy i gralem na jakiejs wiekszej rozdzielczosci ( chyba 1280/1024 ) ale musze z tym zrobic pozadek bo nadaje sie to tylko do AWP - mysle ze wejde na stara rozdzielczosc 800/600 ( pod warunkiem ze Source m do gustu przypadnie ;-) )

PS. gram w Max Detal

 

Nie gralem na Waszym serwerku jako "nowy" - bylem na chwilke zagralem dwie rundy i sie zmylem bo nikt oprocz mnie nie cheatowal :mur: :D :wink:

 

PS. Troche mala Frekwencje macie :rolleyes:

PS2 - chetnych zapraszam na kawe do siebie na serwer ( 1,6 - ograniczenie do 1 AWP na team - w teamie maks 16 osob - zazwyczaj mamy pelno , a raczej zawsze tak ze trudno sie dopchac czasem )

 

http://www.darkstar-clan.de/

 

Mamy kilka serwerow / na rozne okazje ;-)

 

http://www.darkstar-clan.de/stm.php

Pozdrawiam

 

AHA . poniewaz jestem nowy to sie przedstawie. na imie mam ..... ( BIP :wink: )

A pochodze z tad :

 

http://www.darkstar-clan.de/

http://www.forumdeluxx.de/forum/

Mieszkam jeden przystanek dalej od tego ogrodu http://www.hannover.de/deutsch/reportag/begrpane.htm

 

A tu Linka dla Adminow z waszego serwera moze sie przydac - Cheater List

http://stats.allstats.de/stats.php?accid=c...er&game=cstrike

Edytowane przez Sportmaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema B)

 

jak macie monitor ponad 20 cali tak jak ja (mialem ale musialem sprzedac bo kasy braklo) to ustawcie sobie na najnizszą rozdzielczosc. swietna sprawa jesli chodzi o poprawe celnosci. headshoty to prawie ciągle mozna siekac :P ale to tylko taki tips dla slabo grających (takich jak ja), bo dla dobrych graczy to i tak bez roznicy.

 

to taka mala dygresja.

 

A propos nowego tematu. Moze by tak ktos zapodal??? Admini?? Uzytkownicy?? hallo?? :wink: :wink: :wink:

Moze jakas konkretna dyskusja np. (jak juz podalem wczesniej) o waszym ulubionym gnacie?? jak nie to o czyms innym moze? :blink:

 

 

........................................

CO SĄDZICIE O CAMPERACH?? SĄ POTRZEBNI CZY RACZEJ NIE MILE WIDZIANI?? WYZWANIE, CZY OD RAZU BAN DLA TAKIEGO :lol: ???

 

 

Jak nie chcecie tematu to mnie skrzyczcie, stluczcie i opsikajcie moj zbesztany, zponiewierany kadłubek. :wink: A jak chcecie to sie wypowiedzcie

 

narka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze kamper jest dobry, ale to zalezy od sytuacji/mapy/graczy.

1276489[/snapback]

Hmmm . Kamper :?

 

Kamper to taka szuja co siedzi za skrzynia/blokiem i luka przez szkielko - kiedy cie zaowazy , ale widzi ze patrzysz w jego strone -to nie strzeli bo sie boi ze spudluje ( a wtedy po nim) dopiero kiedy sie odwrucisz wtedy przymiezy sie ( luknie w szkielko ) i strzeli ...............................................

 

Wlasnie ktos taki dla mnie to kamper - i takim nawet reki nie podaje - nie wspominajac ze zagram z takim w jednej druzynie.

 

Gdybym byl adminem to bym takim dawal tylko moz do reki i niech kampia :D :D :D

 

Troche pozartowalem :wink: - a na serio to nie lubie kiedy ktos tak gra ( nie traktuje go jak kumpla )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzzzzzdzium - niekoniecznie Bzzzzzzdziungwa - sprawdzam edycje tekstu

jak pokolorowac tekst ?? ja zaznaczam caly tekst i klikam kolor - ale to nie sprawdza sie - usune posta jak ktos odpowie

probuje i nic

1276487[/snapback]

Elemelku wróbelku :wink: :wink: :D :D

Bierzesz np tu wpisujesz tekst przy opcjji kolor jest opcja Zamknij wszystkie tagi bierzesz to

i masz I Wszystko jasne to samo jest zwielkoscia czcionki itd.

Co do kamperów to Tak jak Poca sie wypowiedzial " To Zalezy" Dokładnie to Zalezy jak ja np jestem w ct na duscie

I jak mam kase to kupuje Auto-Kampe i jade zaczaje siw w rogu i stur srut :lol: :lol:

A Co do Broni to Ja lubic M4a1 Kalacha Deserta AWP i Auto-Kampy :] Szotgany tesh lubie .Te Bronie ogólnie lubic

A najbardziej to lubie m4 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze wedlug mnie jest roznica miedzy kamperem a snajperem. Duzo ludzi traktuje te dwie skrajne osoby jako jedna i bardzo czesto z tego powodu sa bluzgi hehe. Najlepsza bronia do ataku/obrony jak dla mnie to AK-47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamper jest to osoba ktora stoi z kampa tylko w jednym miejscu i robi to caly czas. Bardzo czesto chowa sie za skrzynkami i wali w plecy. Snajper potrafi uzupelnic atak swojej dryzyny lub zapewnic powrot. Ponadto snajper nie boi sie raszowac z awm w reku co swiadczy o dobrym opanowaniu drag shotow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio frezer Masz racje .Ale Kamper ze snajperem jednak ma cos wspólnego

A co do m4 byl jush taki temat ale jeszcze raz go porusze Czy wolicie z tłumikem czy bez Ja wole Z :] Jak ktos woli Bez

to Niech napisze dlaczego :D :D

Edit: Pomylilem sie zamiast Z wstawil Bez i na odwrót :]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio frezer Masz racje .Ale Kamper ze snajperem jednak ma cos wspólnego

A co do m4 byl jush taki temat ale jeszcze raz go porusze Czy wolicie z tłumikem czy bez Ja wole BEz :] Jak ktos woli Z to Niech napisze dlaczego :D :D

1276661[/snapback]

Ja wole bez tlumika

 

ALE - kiedy zostaje sam na mapie a "ICH" jest 4 wtedy zakladam tlumik, nastawiam ucha i KAMPIE :D - tak by ich po cichu w plecy wystrzelac i samemu przezyc :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole Z Jakos Z Tłłumikem lepiej mi sie Gra Tłumik Pozwala mi lepiej kontrolowac Ammo Bez to jakos Szybciej Mi sie Kończy .Tak tesh jest w realu !!! Fajne zeby np Zrobili M4 z zamontowanym pod Lufą Granatnikiem.Takie jakie Maja SAS (Special Air Service) (nie mylic Z SeS ;) ;) ;))

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam draństwo, ee Państwo ;)

Pojęcie kamper (z tego co wiem) pojawiło się przy okazji grania w multi w Quake. Pochodzi z ang. Camp (obóz), czyli można to luźno tłumaczyć jako "obozowicz" hhehe :) Na Q polegało to na staniu w miejscu pojawiania się rakietnicy (albo zbroi, tylko trzeba było stać z rakietnicą hehe) i strzelaniu do wszystkich "gołych" graczy. To było wkurzające, ponieważ takiego człeka (w koło mającego full ammo czy armorka) było ciężko ubić, a on łapał łatwe fragi, co czyniło go zwycięzcą. Oczywiście być dobrym kamperem też trzeba umieć, ponieważ dla dobrego gracza kamper-lamer jest w zasadzie free fragiem, szczególnie na grach pokroju CS. Dlaczego? Bo taka lamka co rundę stoi w 1 miejscu i czeka, raz nas zabije, to w 2giej rundzie walimy flesza albo wyskakujemy, seria i goooooool :) Snajper, to nie kamper .... Oczywiście, jeżeli taka lamka siedzi cały czas na starcie i tylko strzela, to nie jest to przyjemne, ale np stanie jako CT na beesie, czy terro w domku na Italy nie może byc nazwanie kampieniem (kapustą), ponieważ jest to ochrona beesa/zakładników - taka specyfikacja CS'a ;)

Także Poca (fajna lasia mangowa) określił ok :)

Co do broni hmmm... GLOCK rulezzzz ;) Załatwienie kogoś 3jstrzałowcem daje dużo przyjemności, tak samo z wiatrówki ;) Na 1.6 najszybciej chodziło się właśnie z wiatrówką, na CSS chyba to pozostało ;) Taka broń dla gentlemanów ;)

Na 1.6 wolałem kałasza, nie rozumiałem, jak można z M4 strzelać z tłumikiem - po prostu nie trafiałem ;) Teraz wole M4 ze względu na tłumik właśnie, a kałasz dobry jest jak zawsze........ No i kocham się w AWP - kiedyś na 1.6 znienawidzony, teraz.... jak tylko mam kasę, to mam AWP :) Mp3 tylko na rasze, świetnie wali się z biegu - broń zachowuje dostateczną celność.

Ja do tej pory nie mam bindów na kupowanie, czy nawet zmienianie broni/granaty. Wszystko wybieram spacją (do przodu menu) albo rolką (obie strony) - wolne to i dupiate, ale.... jestem leniem i nie chce mi się montować cfg ;)

I najgorsze na koniec:

1 subiektywnie gorzej mi działa CS na GF6600GT niż na GF4 (wsio minimum)

2 steam validation coś tam i nie działa od wczoraj, dziś będe kombinował jak wrócę :(

Ps. Sportmaus, mogłeś pisać, że mieszkasz u szwabów, to wiele tłumaczy. Nie chciałem, aby wypowiedź wyszła w jakiś obraźliwy sposób. Masz uśmieszek :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem czesto nazywany kamperem, sam nie wiem dlaczego... ;)

 

Przyznacie mi chyba jednak racje ze jestem snajperem czasem:>

Dziś na dust ok 14 cieżko bylo terrorystom przejśc przez tunel ]:->

Ogólnie nie lubie jeśli ktos zabija moich kumpli od tyłu... wiec wole ich obstawić, poinformować kto gdzie poszedł itd... zapewnić odwrót. Zgadzam sie z fr3zerem w 100%!!!

 

Czasem tez lubie kogoś zkosic z M4+silent, lub pistolka+silent. fajne jaja są jak gosciu skacze i ine wie skad dostaje kulki <rotfl>

Najlepsze są akcje w de_tides... gostki wlatuja i gina w 4 naraz <rotfl> W takich momentach boje sie ze w gacie narobie ze smiechu...

 

 

 

Jeśli chodzi o bronie to kocham Snajpe i Autolame ;) Do tego m4+silent, ak, glock i pistol+silent. Za granatami nie przepadam, za dzuo krzywdy sobie robie tymi zabawkami.

Obecnie chce wytrenować do perfekcji cudna Snajpe... dzisiaj nawet jednym nabojem, dwóch panów sprzątłem :D

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh KZI - witrowka bron dzentelmenow heh - bede pamietal

 

Jednakze nalezy przyznac racje pogladom gloszonym o wysublimowanej estetyce wiatrowki. Praktycznie kosztuje grosze w porownaniu do auto albo awp , jest ladniejsza :) , mniejsza /musze sprawdzic czy biega sie szybciej/ i jak to napisal KZI daje niewyobrazalna frajde z udanego strzalu. Frajda tym wieksza im cel strzalu odleglejszy i wyposazony w awp. Jak dla mnie bron idealna choc musze przyznac ze w porownaniu z awp przegrywa na mocy obalajacej. Ale jak ktos lubi szybki rasz po czym mala kampe naprzeciw wybiegajacym przeciwnikom --- polecam w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń dla zaawansowanych... i taki adny dzwiek ma gdy szczela <lol>

Jedyne co skusiloby mnie do tej broni to chyba frajda z kazdego fraga... AWP to AWP... bron do zabijania....

 

Roger w pierwszej chwili myslałem ze na serio ten granatnik :D

Szkoda ze kazda broń, nie ma choć letkiego zooma, np tak jak było to w Call of Duty... Broń przystawiona do łba, i zdajesz sie na celownik mechanichny :D Fajne by to było...

 

Mogli by zrobić mp5 z mozliwościa zalozenia tłumnika. Z tego co wiem (seria R6) jest to bardzo dobra konbinacja, zesto używana przez siły specialne...

I jeszcze np. przenośny CKM ]:->... ale jazda by była. Jednak musiałby byc rozlorzony na ziemi albo cóś, a gośiu niosący go szedł by w tempie ślimaka bez śluzu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Szkoda ze kazda broń, nie ma choć letkiego zooma, np tak jak było to w Call of Duty... Broń przystawiona do łba, i zdajesz sie na celownik mechanichny :D Fajne by to było...

(...)

1276905[/snapback]

To zacznij grac w America's Army tam to jest i jeszcze wiecej fajnych patentów... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...