Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Arnie

Co do procka to jeszcze bym sie zgodzil ale... za malo ramu & szybciutkie dyski. 1mbit uploadu... Hmm. 4kb/s przy ciagnieciu niestandardowych map z serwa moze odstraszyc ;]

do mapek uzywa sie sv_downloadurl i podpinasz pod jakis zewnetrzy ftp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wam powiem tak :

 

Mam ati 9550, procka 2,8 athlona na taktowaniu 1,8 i 1 GB ramu i gram na high detalach i mam 60 fps (zależy jeszcze jaka mapa), na rozdzialce 1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wam powiem tak :

 

Mam ati 9550, procka 2,8 athlona na taktowaniu 1,8 i 1 GB ramu i gram na high detalach i mam 60 fps (zależy jeszcze jaka mapa), na rozdzialce 1024.

Ty ale wiesz że świstak siedzi bo łyżka była nieletnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tia jasne ;] ja gram PRAWIE na maxymalnych detalach i czesto mi do 40 fps spada, wlasnie probuje ustawic zeby miec maxymalna plynnosc.

 

Ej, w ogole nagle mi sie w prawym dolnym rogu pokazala liczba fpsow, ping itp ;/ nic nie ustawiealem, samo mi sie to pokazalo. Jak to wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tylko bez besztow hehehe, szybkie pytanie , czy mozna usunac hl2 i miec tylko css ? bo mi juz to zajmuje 5.6 gb i ciagle ma 70% update'u i niebawem mi dysku zbraknie :P w hl2 singla nie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorąco zapraszam wszystkich maniaków CS'S do odwiedzania naszego publicznego serva:

 

62.87.169.13:27015 [PL] =VIRTUAL POLAND= CS:S

 

Jeżeli to nie jest odpowiednie miejsce prosze Moderatora o przeniesienie posta lub usunięcie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, w ogole nagle mi sie w prawym dolnym rogu pokazala liczba fpsow, ping itp ;/ nic nie ustawiealem, samo mi sie to pokazalo. Jak to wylaczyc?

net_graph 0

 

lub

 

net0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma jakieś informacje jak tam Poca z iwo na LANie w Raszynie? Już dostali po doopach, czy grają do jutra?;]

 

PS. Ach, te moje rymy ;|

Lan sie nie odbyl...

Byly wielkie opoznienia. Tutaj macie oswiadczenie wlasciciela cafe http://75.pl/p/

 

Szkoda, ale szykujemy sie na kolejny w Rybniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raszyn jest 15 minut odemnie [; i mi sie nie chcialo ruszyc [gluteus maximus] zeby pocahontasowi do siebie wyplacic :D

 

tak pocus bylem w domu juz w niedziele [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic , kompletnie nic ale co zeby sie przywitac miałem zakładac nowy temat ? :P bez przesady ja skromny jestem ;) A teraz gdy moja karciocha poszła z dymem musze czymś sie zając :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic , kompletnie nic ale co zeby sie przywitac miałem zakładac nowy temat ? :P bez przesady ja skromny jestem ;) A teraz gdy moja karciocha poszła z dymem musze czymś sie zając :D

A dlaczego pod nowym nickiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

sciagnalem CS:S ... wlaczyl mi sie wszystko ok, ale po paru min blad :/

zobaczylem ze sciaga jeszcze aktualizacje wiec ok. po sciagnieciu ich gra nie chodzi ... wlacza sie okienko "preparing to launch Counter-Strike:Source ... "

po nim klepsydra itp. i dalej nic ... :\ nawet nie ma procesu otwartego ... czy moglby mi ktos pomoc to jakos zrobic? 26h sciagalem CS:S z neta przez steama :/ a teraz grac nie moge ...

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nastarq

Podaj wiecej informacji :arrow: konfig(cpu,ram,mobo,grafika, zasilacz, czy cos podkrecales), system, wersja sterownikow, skan av. Czy 3dmarki przechodzi, nie ma zwiech w innych grach... Z fusow nic nie wywrozymy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Chello i jak łącze się przez ich modem (Motorola SB5100E) to jest wszystko ok, jednak łącze mam jeszcze z 2 osobami i tu się zaczyna problem - dziele łącze przez Dlink DI-524. Podczas połączenia wyskakuje komunikat o problemach z łączem lub ze steam-em. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie i wie w czy mjest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...