Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś po zainstalowaniu tego przeraziłem się jak niektóre bronie bronie wyglądaja ;]

potem same kłopoty były z odinstalowaniem tego shitu ...

Wg mnie jak masz cos zmieniać to lepiej zmienić pojedyncza broń

ale jak ma sie zamiar grać ESL/CB to i tak trzeba to fpizdu wywalić ... :P

====

INPACT CSS HUD TWEAKER

====

Japanese CS:S [;

Dołączona grafika

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No a co na to żeby zagrać na pustym serverze tak poprostu, ludzie z tweaka o jakiejś godzinie wbijka i pykamy ffa. NO CZEMU GRANIE NA 20/30 JEST NIEUCZCIWE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po zainstalowaniu tego przeraziłem się jak niektóre bronie bronie wyglądaja ;]

potem same kłopoty były z odinstalowaniem tego shitu ...

Wg mnie jak masz cos zmieniać to lepiej zmienić pojedyncza broń

ale jak ma sie zamiar grać ESL/CB to i tak trzeba to fpizdu wywalić ... :P

====

INPACT CSS HUD TWEAKER

====

Japanese CS:S [;

obrazek

Dla czego chcesz mnie ztweakować? ;] ;]

 

Nie gram w żadnej lidze wiec mi nie problem ;].

 

Co do gry to by można było popykać, tylko znajdź serw...

 

Btw na wielu serwach takie raty sa zablokowane...

 

edit/

wywalony obrazek

Edytowane przez HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludu pomocy !!

od ostatniego postu kiedy narzekałem poraz pierwszy na tego steama, jeszcze nei dociagnełem całego update'u do css'a !! dopiero 90% mam i co chwilka serw nie dostepny itd. przez te chwilke co leci to transfer ładny i dosc szybko bym go dociagnał ale po chwili komunikat i transfer maleje do 0 :/

czy zna ktos jeszcze jakies metody na ten przypadek? normlanie cyrk na kółkach ... nie poaga restart steama, relog itd ...

z gory dzieki

 

edit

o co chodzi z tym ustawieniem 30/30 itd ? jestem newbie jezeli chodzi o cs'a i nie karcic z gory :P

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

30/30 czyli cl_updaterate 30 i cl_cmdrate 30, przy czym

CL_CMDRATE - jest to liczba ile razy na sekunde gracz informuje serwer o swoich poczynaniach, to jest - ruchach na mapie, strzelaniu, ruchach myszy

im wiecej robisz (im bardziej ostra akcja) tym wiecej danych wysylasz CL_UPDATERATE - jest to liczba ile razy na sekunde gracz otrzymuje z serwera dane o tym co sie dookoła niego dzieje - oznacza to ze dostajesz info jak leca granaty, kto gdzie strzela, bryzgi krwi , dzwieki audio, efekty hud, latajace posicki, rykoszety itp. jak jestes w miejscu gdzie mało sie dzieje (np nie ma graczy albo niewiele robia) to otrzymujesz malo informacji ale jak wbiegniesz w miejsce gdzie sie strzelaja 4 osoby i lataja granaty to dostajesz tych informacji o wiele wiecej

RATE - ustawia maksymalny limit bajtów odebranych przez ciebie jaie przychodza do serwera powinna byc ustawiona na maksymalna wartosc download jaki mozesz wycisnac ze swojego łącza.

CL_CMDBACKUP (BLOKOWANE JEST) - ustawia ile ramek mozna przesylac ponownie jesli nam lacze nie wyrabia

CHOKE - procent danych jakie serwer albo klient powtrzymuje przed wyslaniem bo nie pozwalaja mu na to ustawione parametry.

Po prostu przekroczone zostaly mozliwosci łącza na przesył danych.

Choke do wartosci 10 jest akceptowalny.

LOSS wskazuje ile procent danych nie dotarlo do celu - oznacza ze cos jest zle z naszym łączem pod względem technicznym.

Powinnismy takze wpierw obnizyc parametry opisywane w tym artykule.

Loss do wartosci 10 jest akceptowalny.

Rate wyliczasz tak: prędkosc DL w bitach (np. 56kbps-56000) mnożysz razy 0,9 i dzielisz na 8, zaokrąglasz w dół.

CL_CMDRATE ustaw swoją średnią ilość fps

CL_UPDATERATE - jest to rate podzielone na 175

Nie wiem co jeszcze, chyba tyle wystarczy żeby ustawić sobie dobrze łącze bez choke i lossów. POZDRO

 

P.S - usuń hl2 i cs'a i steam, zainstaluj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

A usunales calego cs'a, rejestr itd? To coś masz z netem. Masz neo 640 podzielone moze? To cos z natem albo jak? Wyjaśnienie się przyda innym, nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neo 640 mam na siebie samego, usunalem calego. w rejestrze tez grzebałem i co nie co pousuwałem. zainstalowałem hl2 i css'a, odpalam steam i leci update steama potem css'a dossał do 85% i od tej pory cały czas sa jaja ze przestaje sciagac itd. nie wiem o co chodzi, cały czas z tym walcze :/

 

update

dobiłem do 93% idzie wolno jak ^$@%@(% jeszcze troszke , jeszcze troszke .... :mur:

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki mozemy grac :D dossał sie do 97% i jest gotow do odpalenia

pograłem sobie troszke juz i całkiem wporzo sie gra tylko jestem total newbie

i ostre bencki dostaje

 

@HUD: a czemu nie ? oczywiste jest to ze w max detalach nie pogram ale na low ... mi to nei przeszkadza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Dobra to kiedy? Ja proponuje wieczór jakiś, server się znajdzie pusty i wrzuci IP na ten topic i możemy kąsać ! Ja jestem medium newbie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja jestem total pr0 haxed noob ;]

 

Ja moge pogra tylko powiedzcie konkretnie na ktora godzine. ok. 22/21?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No ziomki gramy teraz? Ja moge... piszcie na GG (3230008) i dam jakieś ip z pustego servera.

 

EDIT/ siedze z bielskim na 217.153.234.10:27016

EDIT2/Już nie, co was tak mało, tylko Bielski był a tyle ludzi chciało... Są puste servery ale na 2 osoby się nie pogra. A dzisiaj mialem akurat nawet skill (stats 5/1 albo 12/9)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ehh sorry ale ja mialem cos do roboty :/.

Moze jutro? Ale to musi sie wiecej osob zaangazowac, jak pure pc to pure pc a nie 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja wieczorami moge grać (jeśli nie ma imprezy żadnej). Z 10 osób przynajmniej ma być, wejdzie się na server 0/16 i pykamy.

 

EDIT/ Co jeszcze wplywa na ping choke loss procz rate,updaterate,cmdrate,cmdbackup ? Mam to SDI i na wiekszosci serverow jest min 60 cmd i update 60, max rate 25000 i min 20000. I jak tu grac? SDI ma 88kbps, dobrze chodzi na 20/30 ,25000 ale tak ustawic sie nie da... HELP

 

EDIT2/ Da sie przerobic *dem na *avi jak już mam zrobione demko i zapisane w folderze?

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10slotowy private @ whiterabbit.pl, niskie pingi, tr66 wiec z uber pro klanowek nie rozegracie, ale zawsze ;] klan ktory sponsoruje po prostu na nim nie gra, maja adminow wiec czasami uzywaja go/albo ja uzywam for 1on1. Moge zapodac komus admina, serwer stoi non stop pusty. W zamian oczekuje, ze bede powiadamiany o Waszym giercowaniu, jak jestescie zainteresowani to prv, jak chcecie robic reaktivejszyn to tak samo, stoi jeszcze przez 2-3 miesiace. Pozdr0 666 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No to ip i trzeba zagrać, 10 slotow styka. Ale ja dalej nie wiem jak łącze ustawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie mi musialem zainstalowac nowy system i co mam teraz od nowa sciagac pliki do css? nie da rady zrobic zeby zobaczyl znowu to co raz juz sciagnal ?, jak mam od nowa to wszytko znowu sciagac to chyba pomijam ta gre id tej pory uwazam gosci od steama i z valve za smiesznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja mialem pare dni temu reinstal windy (z formatowalem dysk c: a steama mam na d:) - zainstalowalem windowsa, wszedlem na d: i odpalilem steama, zrobilem skrot na pulpicie i normalnie moge grac wiec o co ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina mialem na dysku C: steamu z css mam na D: wiec ta nie cfaniakuj i nie mow ze zrobil formata nic nie zostawil i gada, wlaczam steama i mam css not installed, nic ie ruszlaem z tego katalogu , pzregralem caly folfer GRY z na nowy dysk tez na partycje D: i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@k0v4l

Napisz to jeszcze raz. Powoli.

1.Skopiuj pliki gcf z katalogu SteamApps gdzies indziej.

2.Wywal folder steam'a.

3.Zaistaluj ponownie w/w program - bez zadnych gier/aplikacji.

4.Wylacz twor valve.

5.Wrzuc spowrotem pliki gcf do katalogu steam\steamapps

6.Odpal Cs'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie działaja shadery ? Pytam bo pomimo shader detail na high nie mam połyskujących powierzchni jak chodźby podłoga na "cheatau" i np ciemne szyby na office. Też tak macie ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam problem z grafika. Po updacie pojawily mi sie jakies kreski na mapach.

 

Oto moj sprzet : AMD Athlon64 3000+ 1GB DDR , GF 6800 . Sterowniki oficialne nvidia najnowsze - 9.xxx ?

 

Zamieszczam screeny :

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Wie ktos jak ten problem rozwiazac ? Moze ktos ma taki problem ?

 

Z gory Wielkie Dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez subon2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam problem z grafika. Po updacie pojawily mi sie jakies kreski na mapach.

 

Oto moj sprzet : AMD Athlon64 3800+ 1GB DDR , GF 6800GT . Sterowniki oficialne nvidia najnowsze - 9.xxx ?

 

Zamieszczam screeny :

 

Wie ktos jak ten problem rozwiazac ? Moze ktos ma taki problem ?

 

Z gory Wielkie Dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Spróbuj zainstalować starsze stery. Na przykład te: http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_81.85_pl.html.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...