Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, troche nie zdrowo sie zrobilo - pierwszy kick rozumiem - byla zadym, wypadlo na mnie. Drugi dostalem za nic. Panowie ^PRO^ madafaka admini - wystarczylo powiedziec, sam bym wyszedl. Hmm, ktos musial sie dowartosciowac. IMO - mam zly dzien, wiec kickuje - wedlug mnie tez srednio fajne, ale co tam. Jest duzo serwow, a ten post zostanie pewnie skasowany. Papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz to nieszczescie ze ucze sie laciny. Kicked? Hmm, moze za to ze delikatnie ujoles ze mamy okres/miesiaczke lub co tam Ci glupiego do glowych przyszlo.

 

Za darmo dostajesz probki szamponu, a nie kicki na serwerze.

 

Kicki sa ZA:

 

- TK ( rozne formy, od zabicia swojego kolegi, po regularne trafienia go ) sporo takich akcji jest. Ktos kogos przez przypadek pojechal 3 kulami. To do konca runda pokrzywdzony biega za sprawca i mu kulki za kare w plecy daje. Za to kick

 

- 10 sekundowy No Bullet Time ;] Jak ktos zabije kogos :) z przeciwnej drozyny przez uplywem 10 sekund ( dotyczy do aim'ow ) Za to kick Oczywiscie nie od razu, tylko jak sie sytuacja powtorzy.

 

- Nie sforniak :> Tzn. jest komenda ze gramy na noze i oczywiscie 99% ludzi tak robi, a jakis cfaniak bierze snajper i wybija wszystkich pokolei, zeby miec fajne statsty. Za to kick

 

- No i bluzgi. Tutaj sami wiecie. Przymykamy na to oko. Kazdemu sie zdarzy cos takiego powiedziec. Ale juz przesada jest jak dana osoba. Bluzga przez mikrofon, krzyczy etc. Za to jest upomnienie, potem kick.

 

- Za kampienie. Doczytajcie do konca ;] Nie chodzi tutaj o to ze ktos zaczai sie ze snajpera i bedzie kazdego jechal. Chodzi o to ze jakis tchorz schowa sie gdzies np. na respie swojego teamu. Wszyscy go szukaja. Albo jest 1vs1 to nie ma szans zeby go spotkac. Runda sie konczy, a on zadowolony gdzies sie schowal. Za to jest upomnienie , jezeli sie sytuacja powtorzy - kick

 

Banow nie dajemy chyba ze ktos juz tak na smrodzi na serwerze ze dostaje od reki 15 minutowego karniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja mam kilka cieplych slow do kochanych adminkow serwera uwazacie sie za PRO ale tak naprawde macie zawyzone "Ego" jezeli wiecie co jakie znaczenie ma to slowo a zabawa w kicki jest bardzo smieszna :evil: szczegolnie ze gram sobie spokojnie nikogo nie obrazam a tu patrze "kicked by console" jezeli sie wam nudzi to idzcie sobie pobiegac albo rozluznijcie napiecie reka a nie kick bo wy macie wladze nad serwerem a tak przy okazji wasz klan jest do d***

p.s. na serwerze Tweak juz mnie nie zobaczycie chyba ze nauczycie sie kultury!

I powiedział to ten który nie raz bluzgał cholernie na serwie :) Naucz się kultury, nie wiem ile masz lat, ale masz bardzo mały zasób słownictwa... Nasz serw Ci się nie podoba? Klan do doopy? To zmień serwer, załóż sobie lepszy klan... Przemyśl sobie niektóre rzeczy, bo jak narazie to się nie wykazałeś... Grając na serwie też niczego specjalnego nie pokazałeś... Wręcz odwrotnie wykazałeś się dość średnim skillem, żeby nie powiedzieć niskim, pozatym zero TP gdy tak mieliśmy grać :) I nie pisz mi że się uważamy za PRO, bo chyba nie wiesz co to znaczy PRO... A co do EGO, hmm, zawyżone? No skoro tak twierdzisz... :lol: :lol: Przynajmniej nie mam komplexów i nie jestem niedowartościowany (tak to jest, chciałoby się mieć adma, swój klan...) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Przykre słowa piszesz :lol: :lol: :lol: Napisz do "Urzekła mnie Twoja historia", może dadzą Ci bukiet kwiatów :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ma aimbota :]

należy mu się dożywotnie wywalenie z klanu ;)

90% to same headshoty, i jak byli ci z PADu, to nawet nie wyłaczył,

jak bedziemy z nimi chcieli grać to powiedza że arnoldem-cheaterem nie grają hahaha

 

ps. arnie podaj linka to se ściągne i bedziemy nie pokonani

(jeszce się wpisze w konsoli tak jak w q2 god i nie ma mocnych )

buahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko:

 

czy to jest nadal serwer tweak'a czy juz "klanowy"? w zalozeniu chyba mial byc dla czlonkow forum, a wczoraj co? zamkniety - bo klan gra sobie sparinga... wft?! jezeli juz porwaliscie sie na zakladanie klanu, moze byscie zalatwili sobie swoj serwer? co wogole na to wszystko cmx? (bo on chyba jest bossem na serwerze?) no chyba ze zmienil sie "status prawny" serwera (w sensie: to juz nie tweak'owy serwer...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza wczorajsza ladna partyjka na noze i nawet niezlym meczem na office , powiem tylko tyle , ze paru osobom pojebalo sie w glowie . Jedyny poca chyba zostal normalny , bo reszta to wczoraj sobie live chat'a a'la onet zrobila :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jules serwer jest dla wszystkich. Raz na jakis czas bedziemy go poprostu "wylaczac" na 1,5 godziny. Bo np. bedziemy mieli trening lub klanowke. Cmx wie o tym i jakos nie wyrazil sprzeciwu.

 

HeatFighter jaki czat :> O ktorej i na jakiej mapie bo wczoraj bylem troche nie teges po wizycie kolegow z plecakiem :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jules serwer jest dla wszystkich. Raz na jakis czas bedziemy go poprostu "wylaczac" na 1,5 godziny. Bo np. bedziemy mieli trening lub klanowke. Cmx wie o tym i jakos nie wyrazil sprzeciwu.

wiem ze na serwie pojawia sie tez czasem Jules ale jam jest julas :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gramy sobie lajtownie, nagle wszyscy dostaja kicka i nie mozna wejsc bo haslo zmienione. Rozumiem ze pewnie organizowaliscie jakis trening/mecz. Wystarczylo napisac jak jest i wszyscy nieproszeni opusciliby server, a nie od razu kickiem ich czestowac. Zero kultury. Ale zawsze tak jest - wladza uderza do glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nastepnym razem napisze przez hlsw "won bo spara gramy" ;] i dpoiero potem wywale wszystkich ;)

tak wogule to nie wladza udeza do glowy tylko cmx nam pozwolil ;) decyzje nt serwa sa podejmowane w gronie adminow a 3 na 5 adminow naleza do naszego klanu wiec wiece ;]

a haselko sobie zmieniamy bo nie kazdy lubi miec publike np JA admin z przerosnietym ego ktory gra na Trainerach ;] jak chcecie sobie popatrzec to niech ktos hltv postawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty OniO, w ogole sie nie odzywaj. Celowe TK np. 4 pod rzad na respie z Pary etc.

To niechcący było...

 

Ej własnie mam do was pytanko (a zwłaszcza do posiadaczy neo128 :twisted: )

Czy macie ostatnio jakies lagi ??

Ja mam straszne lagi....niby ping dobry...ale lagi jak na 200 lub wiecej....to dlaczego tk...!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mak jezeli uwarzasz ze mam slabego skilla zmierz sie zemna w Enemy Terroitory to cie pojade jak dziecko a i tak wasz serwer smierzi glupimi adminami!

Słuchaj, rozmawiamy w temacie o CS Source i na jego temat, więc nie pisz mi o ET w którego grałem raz i mi się nie podoba... Wolę inne gry, jak mi piszesz że mam słabego skilla w CSie i się śmiejesz, tzn. że jesteś lepszy w tej grze... Skoro tak po nas jedziesz i się nabijasz, to załatw lepszy serwer (big tHx for CMX), lepszych adminów...

 

 

Serwer należy do CMX'a, on załatwił go dla tweaka i hl2-forum.info :) Jest współadminem na naszym forum, a my jesteśmy współadminami na serwerze... Serwer należy także do klanu, więc chyba normalne że na czas klanówek i sparów oraz treningów, ludzie będą kickowani i zmieniane będzie hasło :) Na każdym serwerze należącym do klanów są takie zasady, więc i na naszym będą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widze, ze zbliza sie czas zainteresowania sie tym tematem .

 

Po pierwsze, przestancie sie klucic w tym topicu z adminami serwera ( macie pw , GG tam sobie konwersujcie ) .

Napiszcie sobie do cmxa skarge, czy gdzie tam chcecie .

 

Po drugie do adminow .

Dla zwyklych graczy nalezy sie szacunek . Juz sie zdazalo w Counter Strike , ze wlasnie serwery na ktorych admin nie szanowal userow , szybko tracily swoj poziom . I np kick dla wszystkich na serwie powinien sie odbyc po zawiadomieniu o tym ze bedzie klanowka , albo po prostu pisze admin tsayem zeby wyjsc .

 

A po trzecie ja nie wiem jak bylo w wypadku tego serwera, i napewno sie nie dowiem ( a klutni mi tu nie potrzeba ) .

Wiec koniec tego tematu .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CougaR2 w morde, ale masz ciemny obraz

Ciemny obraz bo ja zawsze sobie na monitorku rozjasniam. Nie lubie jechac wysoko z contrastem w grze bo mi sie kolorki dziwne wydaja. Juz rozjasnilem screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...