Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jest tu jeszcze ktos kto mnie pamieta jeszcze z czasów starego tweak? Znów gram w CS:S! Moze cos pogramy?]

Ja Cie pamietam "trollu half-lajfowy" :wink:

Ja i narcyz gramy praktycznie codziennie... Jak jest z resztą to nie wiem, raz grałem z Ojejkiem i raz z Lansem ;] Chyba wam sie znudzil cs i tyle ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i narcyz gramy praktycznie codziennie... Jak jest z resztą to nie wiem, raz grałem z Ojejkiem i raz z Lansem ;] Chyba wam sie znudzil cs i tyle ;]

Po co od razu używać tak wielkich słów? ;>

Rzadko nam się zdaża grać ;]

 

@Leborg: na jakich serwerach gracie? Ja ostatnio spotykam tylko eQ ;]

Zależy od ilości wypitego piwa, wolnych slotów, lagów, grafy i słuchawek Grzesia, a na koniec od chęci. Tak więc trudno podać coś konkretnego, bo zazwyczaj w 30min jesteśmy na 10 różnych serwerach ;) Z czego na części z nich zdaża się załapać jakieś bany [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu używać tak wielkich słów? ;>

Rzadko nam się zdaża grać ;]

Zależy od ilości wypitego piwa, wolnych slotów, lagów, grafy i słuchawek Grzesia, a na koniec od chęci. Tak więc trudno podać coś konkretnego, bo zazwyczaj w 30min jesteśmy na 10 różnych serwerach ;) Z czego na części z nich zdaża się załapać jakieś bany [;

No wiec machamy myszką i bluzgamy zazwyczaj w okreslonych miejscach:

195.225.70.245:27017 Rzeznia @ Yaga

81.15.128.131:27015 Tajemniczy serwer herrflika

80.54.146.45:27015 prawie jak serwer [dust2 only] => ten jest moj najulubienszy :D

Ogólnie jestesmy wszedzie i nigdzie i najlatwiej dorwac nas na friendsach. No i na serwerze musza grac jakies leszcze, bo gdy po raz X ktos mnie zabija koncze gre combo F10....

 

Pewnie robia to z litosci [;

My przynajmniej gramy zły człowieku!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zly czlowieku?/!!!1

Wczoraj chyba zle gralem. Oczywiscie lama numer 2 na serwie ( jakies 13lat@81iq ) namietnie wmawiala mi zawzdy ze mam w tle multihacka. Zyc nie umierac :|

Teraz jak cos wymyslicie to moze byc smiesznie - neo mi szaleje i zawyza ping+kilka dobrych kilogramow nadwyrezylo wszystkie stawy konczyn gornych... myslcie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie pamietam "trollu half-lajfowy" :wink:

Ja i narcyz gramy praktycznie codziennie... Jak jest z resztą to nie wiem, raz grałem z Ojejkiem i raz z Lansem ;] Chyba wam sie znudzil cs i tyle ;]

Mi się tam nie znudził ;] Brak czasu w tygodniu :) Grywam weekendami, jak mi net pozwala... No i na 1 zagranicznym serwie D2 only :) Ostatnio mnie tak naszło na polski :P

BTW: Gdzie was wtedy wywiało tak nagle ? :>

 

No wiec machamy myszką i bluzgamy zazwyczaj w okreslonych miejscach:

195.225.70.245:27017 Rzeznia @ Yaga

81.15.128.131:27015 Tajemniczy serwer herrflika

80.54.146.45:27015 prawie jak serwer [dust2 only] => ten jest moj najulubienszy :D

Trzeba go odwiedzić :D To coś dla mnie ;) Ehh ten dust2 :mrgreen: :wink:

Ogólnie jestesmy wszedzie i nigdzie i najlatwiej dorwac nas na friendsach.

Tylko żeby jeszcze mieć wasze loginy żeby dodać do friendsów :P ;] Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze loginy były podawane niedawno w tym temacie.....

Co do naszej gry mam juz dosyc. Jakies pedałki powrzucają na serer milion wavów [bo bez tego oczywiscie nie da sie grac] i weź to człowieku sciągaj....Zanim sie podłacze to inni koncza juz gre :lol: Po za tym chyba pora zawiesic granie do czasu pojawienia sie nowej grafy w budzie , bo na tym szrocie nie idzie komfortowo pograc w 1o24 i wsio na low.....:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pozostaje do sciagania? Mapki ( omijam ), spraye i loga na serwerach. Czasem nawinie sie jakis szit zwany modelem.

Ale ze mnie tłumok :mur:

Dzieki Orgiusz, cały czas myślałem ze gdy takie wavy sa na serwie, to są wymagane do gry na nim :oops:

 

 

BTW, nie mozna było tego wczesniej powiedziec? ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogles wczesniej zapytac? :>

Patrz post wyżej :D

Ale za kazdym razem bluzgalem na ssanie dźwięków, wiec mogles sie wtedy zlitowac :>

 

 

Może zrobimy jakąś gigantyczną forumową ustawke i wbijemy na jeden z pustych serwerów?

Wczoraj były juz 4 osoby, doda sie Pioorka, Hita, Lanca, Rodżera i mozna pyknąc ;]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie z wami pogram :) Wprawdzie gram dopiero od jakichs 3tygodni po kilku miesiacach przerwy ale... nie jest tak zle :P

 

Wiec gdybyscie mogli mnie do friendsow dodac to bylbym wdzieczny bo niechce mi sie przeszukiwac tego tematu zabardzo (HaNzER1) :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dodac dosyc istotny warunek - gra na trzezwo jest nudna :twisted:

Heee heee heee

Powiem tak....od ostatniego miecha grałem moze raz na trzeźwo? Nawet nie wnikam jak mozna tak grac....

:lol: :lol: :lol:

 

Jakby cuś to wieczorkiem bo prawie codziennie późno kończe ... -_-

Gramy raczej codziennie po 21.30 [yeah, nie ma jak anime na hyperze :lol: ].

Trzeba odgórnie ustalic jakąś date i miejsce i sie zebrać grupowo. Co do tego serwera to mialem na mysli cos naprawde pustego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

127.0.0.1 :?:

Game monitor\CSS\PL\

Cos zawsze sie wymysli

hmm ja staram sie stronic od alkoholu w malych ilosciach. Uznaje tylko w duzych :lol:

Game-monitora uzywam caly czas, dlatego wspomnialem o pustym serwie.

BTW:

"Badania naukowe dowodzą, że piwo spozywane w malych ilosciach dobrze wplywa na inteligencje, ma wlasnosci antyrakowe, uspakajajace i zapobiega osteoporozie. Ciemne piwo dziala na serce rownie dobrze jak czerwone wino."

 

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...