Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam juz 3-miesieczna przerwe od css i bf2 :/ ze wzgledu na na staly ~200-300 ping. Jednak juz mysle o normalnym ~20-30 pingu i plywaniu po mapie ... mhm ;) Tylko nie wiem, czy brac teraz neo z nowej promocji z 1 mbit ~70 pln, czy czekac do styczna na neo bez telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać do stycznia, to jest spora szansa, że sobie wybijesz z głowy ciupanie w tą gre ;] Mniej nerwów, więcej czasu, same plusy ;)

narcyz (20:26)

gdzie Ty [ciach!]a jesteś? nie mam piwa, ale grać mi się chce!!

 

:ploom: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje kiedy będzie promocja na naboje do Kałasza? :lol:

 

 

[ciach!], to co oni zrobili z tym kupowaniem to po prostu śmiech na sali. Jeszcze jak ktoś nie używa bindów (np. ja), to już szczytem wszystkiego jest zmiana Equipment z 8 na 6.

:-| !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ammo jest teraz ze free to raz. Dwa to ze ceny są do poniedziałku dużo tanszcze (ak z ammo 2500$). Trzy to że na niektórych serwach ceny już sie pozmieniały na te co maja być dopierow w pon. I tak ak kosztuje prawie 2900$. Deserta nie da sie kupic w 1 rundzie bo kosztuje kolo 1k$. Najlepsze jest to ze przewidywaniach na nastepny week (juz po pierwszym updejcie cen) m4 ma kosztować 4,4k$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku rusza kolejny update cen, w tym M4 - 5000 $ :D . Nawet AWP bedzie tańsze :D

 

Dla jeszcze niewtajemniczonych

 

http://www.steampowered.com/stats/csmarket/

 

Większość graczy nowy system cen wciąż doprowadza do szału, ale IMO wnosi dużo świeżości do CS:S, wymusza po części nowe taktyki (walczysz tym co tańsze a nie tym co lubisz :D)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie skombinowalem konto, i koncze zasysanie lost coast, bo nie przeszedlem...mam nadzieje, ze mnie nie pokusi zeby css instalowac... :oops:

 

A lost coast to nie czasem zwykła prezentacja ulepszonego silnika (m.in dodany HDR) ? :lol: Bo jak swojego czasu to ssałem ze Steama ,gry było może na 10-15 minut ;) Ja ostatnio zacząłem znów grać w CS:S ale forma już nie ta sama :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night Hawk po prawie 1k $ :mur: A kiedyś kosztował 650$... Teraz jak zaczynam w Terror to muszę z Dualami biegać :lol: Tak samo AK za ponad 3.5k... Nie wspominam już o kamizelce + hełmie... Jest 1 +, scout jest tańszy, a AWP droższe :mrgreen: ;] No i jak kupimy broń to mamy już full magazynek :lol2: :blink:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night Hawk po prawie 1k $ :mur: A kiedyś kosztował 650$... Teraz jak zaczynam w Terror to muszę z Dualami biegać :lol: Tak samo AK za ponad 3.5k... Nie wspominam już o kamizelce + hełmie... Jest 1 +, scout jest tańszy, a AWP droższe :mrgreen: ;] No i jak kupimy broń to mamy już full magazynek :lol2: :blink:

Jedynie to mi w tym pożal się boże updacie podoba ;] :-P

mp_dynamicpricing 0 i po sprawie, mało to jest takich serwerów ? między innymi Only d2 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że autoszmata potaniała, tylko co z tego skoro 3/4 idioadminów blokuje tą broń....:mur: Naprade mam coraz większa ochote olać tą gre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zart to moze zbyt subtelne okreslenie [; Dobrze przynajmniej ze mozna to wylaczyc jak admin ma wyzszy wynik w tescie na inteligencje ;]

BTW Tak patrze na slodkiego boadra cs'a i rzucil mi sie w oczy temat o jakims wynalazku ambitnego gnojka co generuje steam_id zaczynajace sie na 77. I ostatnio jest chyba masa beta testerow - kfiatek moze potwierdzic jednego przychlasta. Jakby serwer nie odmawial to bym wrzucil slodki popis umiejetnosci braku konfiguracji MH [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, gra z cheaterami to sama przyjemność :| Po chwili dałem sobie spokój, bo tylko się człowiek wq... rza jak patrzy na gościa, który "widzi wszystyko".

A wiec to tam popełzłeś za Organiuszem...^^ Masz za kare, ja naprawde mam po 30-40minutach gry dosyc, cieżko jest ciągnac dwie gierki sieciowe jednoczesnie;]

 

Ale pochwale sie niepotrzebnie, bo wreszcie mam nowa grafe!!!11 Teraz moge sobie nawet pograc z hdrem na duscie i w ogole jest fajnie :lol: Te cenki które zafundowała nam krypta0 są po prostu słodkie.Wczoraj z przyzwyczajenia kupiłem kałacha[3.5k] i sobie postrzelałem. Ekstra, szkoda ze puszkami i butelkami których pełno na mapach nie da sie rzucac, bo one najwyraźniej są gratis :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny idą w górę a zarobki te same... normalnie jak w życiu :D

 

Dziwi mnie tylko że cena awp (która jak dla mnie powinna być największa) niewiele się różni od tej wyjściowej a w dodatku jeszcze tanieje :) Nie żebym narzekał bo gram głownie właśnie z tą bronią ale strasznie dziwaczny to zabieg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...