Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja p.. już pomijając fakt co oni zrobili z tym cs'em (valve) to wchodze sobie dzisiaj na serwer po 2 miesiącach przerwy gry albo dłuzej, wczoraj 10 minut graliśmy z qmplem tylko. Wchodzimy dzisiaj na 193.110.122.210:27015 czyli znaną Wam Neostrade... na ostatnich dwóch miejscach jesteśmy ;) jednak te 2 (albo więcej) miesiące przerwy robią wszystko... nagle dostaje wiadomość "Kicked and Banned" o co k.. chodzi. Dobrze, że qmpel był to napisał mi, że zajebisty ELO admin zbanował mnie za AIMBOT'A hahahaha no śmiech na sali ja pi... :[. Ja dziękuję, jak tu grać w cs.. jak nawet w Polsce takie serwery są :[. Dżyzas. Chyba rękę miał w spodniach i poczuł nią, że aimbota używam.

 

Sorry ale musiałem to napisać :P Bo aż mnie nosi ;) a strony/forum ich serwera nie znam (Counter-Strike: Source nostrada tp/ ..).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mala ciekawostka, zwloki w kazdym cliencie ukladaja się inaczej (po ludzku - na ekranie u kazdego co innego - potwierdzone naukowo ;)), więc inni pewnie nie skumali co miales na mysli piszac to zdanie na czacie :)

 

Dlatego tez ragdolle są jednymi z elementow które mozna bezkarnie modyfikować w CS:S by uzyskać bardziej efektowne zejścia ^^ (defaultowy ragdoll jest slabiutki, w DoD:S jest o wiele lepszy).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG. Wracam do gry po kilku miesiecznej przerwie i zastaje nowy system kupywania broni...

Nie podoba mi sie to ze odrazu mamy ammo. Niby nic takiego ale mnie to irytuje. Do tego, nie mam czym strzelac! O ile kiedy moj team wygrywa to mozna kupic kalacha czy m4, ale jak juz idzie gorzej to niestety ale biegam ze standardowym pistolem jak mnie nie stac na cos lepszego... zawsze kiedy mialem mniej kasy to deagla sie bralo a teraz? Kosztuje prawie tyle co m4 wiec ja dziekuje.

 

Aaa, no i nie ma to jak info (po wcisnieciu 'b'), ze google termo-wizyjne sa w super niskiej cenie. Chyba sie skusze :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim servie gracie?

 

BTW - nie wiecie czasem, czy 'dynamiczne ceny' tycza sie tez CS 1.6?

Dołączona grafika

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest sporo serków , na których panują normalne ceny.

To co robią z tą grą to nieporozumienie,przecież tyle rzeczy można(trzeba!) poprawić...

Ja bywam raczej na serkach TP bo nie lubię jak CT mnie biorą od tyłu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1 problemik.

Od 2 dni nie działają mi custom sounds, które są na serwerkach... Jak dołaczę do gry to się ściągają, ale podczas gry ni uja nie działa. Obojętnie czy są na serwie enabled czy disabled :mur: Dzieje się tak na wszystkich serwerach... Może się coś popsuło w configu :? Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dzisiaj do cs:s'a, więc nasuwa się pytanie - zauważyłem, że 'wszystkowidzące oczko' coś się chrzani - jest jakaś alternatywa tego programu? Chodzi o program, nie o stronę www.

 

Druga sprawa - szukajka steamowa daje mi ok 250-300 serwerów z wyłączonymi wszystkimi filtrami. Cuś mało?

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa - szukajka steamowa daje mi ok 250-300 serwerów z wyłączonymi wszystkimi filtrami. Cuś mało?

no troche malawo. U mnie wywala jakies 3000(z wlaczonym filtrem serverow aby pokazywal servery z max 100 pingiem)

Edytowane przez Blah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że 'wszystkowidzące oczko' coś się chrzani - jest jakaś alternatywa tego programu? Chodzi o program, nie o stronę www.

 

Kquery4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cały czas wali błędami [ w końcu to wersja Alpha ] no ustawienia filtrów są mocno skopane. Istnieje coś jeszcze innego ?

A co z tym?

Druga sprawa - szukajka steamowa daje mi ok 250-300 serwerów z wyłączonymi wszystkimi filtrami. Cuś mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem nowy w cs'a i mam taki dziwny problem jak podczas gry wpisuje komende stats pojawiaja sie statystyki i z tym wiaze sie pytanie gdzie moge zmienic swoja narodowosc nigdy jej nie ustawialem a w statystychach jest przy moim nicku flaga holandii - da sie to jakos zmienic zeby byla polska flaga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna zagrałem dzisiaj w CSS (zawsze gralem w 1.6) i normalnie faktycznie jaja se robią 4k za digla tyle samo kosztuje M4 co AWP

ale te promocje są świetne heheh jak bedzie promocja na AK / M4 to odrazu kupuje cały kontener :)))))))))

szkoda że ammo samo kupuje

i irytuje mnie że ekwipunek jest po "6" a moe "8' :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...