Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

z cs.pl ,,Nie wpadajcie w panikę po nieudolnych próbach połączenia się ze Steam'em. Problem nie leży po Waszej stronie, lecz zupełnie w innym miejscu, bo aż w Stanach Zjednoczonych. W Seattle bowiem panują bardzo złe warunki atmosferyczne, w związku z czym Valve ma poważne problemy ze swoimi serwerami. Należy cierpliwie czekać na więcej informacji, które umieszczone będą na oficjalnej stronie - SteamPowered."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram, ale pusto wszędzie

Luki2 daj namiary

BTW my chyba razem kiedyś pykaliśmy na aztecu o 2-3 w nocy? :D

 

Mialem zamiar na PifPaf, bo tam duzo osob gra(az 4 :lol:), ale z tego serwa roznego rodzaju [ciach!]ly sciagaja sie ok. 20 minut na laczu 512kb/s

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale mają mi zapewnić ciągły dostęp do pieprzonego steama bo za to płace, nie dość że wypuszczają takie updaty to jeszcze takie jajca....

Nie wiem za co im tam płacisz :lol: ;]

Bo ja to tylko raz zapłaciłem przy kupnia konta ;D :-P

Przynajmniej dzisiaj był światowy dzień bez css'a :lol: [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.xfire.com

CS:S jest odkąd pamiętam jest zawsze na 2 miejscu. Około 6-8 milionów minut ;] Zawsze brakuje mu do wowa jakieś 3-4 miliony, za to jest przed 3 grą o 2 miliony minut, a dzisiaj takie coś :lol:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie steam juz działa, tylko co z tego? Ze wszystkich serwerów " w ulubionych" działają tylko 3 i oczywiscie są cały czas full....friendy nadal leża wiec trudno ogarnac kto i gdzie gra.

Ciekawy jestem kiedy sytuacja ulegnie jakiejs znaczącej poprawie bo dzień bez ludzi z 3nigmy to dzień stracony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAC nie dziala, przez co pierwszy raz od bodajze 2 lat zobaczylem znow speedhacka, wallhacka i aimbota - w jednym..

2 albo 3 dni temu na "Prawie jak serwer" ktoś o nicku Scooby miał fajnego multihacka.

Przez dłuższy czas serwer stał bo wszyscy do specta wyszli , a kolesia nie można było wywalić.Admina zabrakło..

Speed,WH , no recoil, fajnie wygląda seria w punkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WormBoy

Przecież na Prawie jak jest takie coś jak votekick i voteban... Jak nie ma admina to działa, jak jest to jest wyłączone... No chyba, że się Mani wysypał ;)

To był Prawie jak lub Only Dust2 , może źle pamiętałem. Vote nie działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich gracie serwerach ??Chodzi mi głównie o polskie ,bo niemoge za bardzo znaleźć ,a wole pograć z rodakami... :wink:

Grałem na pukawce ,ale nie mogę gdzieś wejść na ten serwer zdaje mi się ,że go już niema. :mad: :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich gracie serwerach ??Chodzi mi głównie o polskie ,bo niemoge za bardzo znaleźć ,a wole pograć z rodakami... :wink:

Grałem na pukawce ,ale nie mogę gdzieś wejść na ten serwer zdaje mi się ,że go już niema. :mad: :mad:

Na tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich gracie serwerach ??Chodzi mi głównie o polskie ,bo niemoge za bardzo znaleźć ,a wole pograć z rodakami... :wink:

Grałem na pukawce ,ale nie mogę gdzieś wejść na ten serwer zdaje mi się ,że go już niema. :mad: :mad:

81.219.18.21:27015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...