Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie wole zagraniczne serwery przynajmniej nie musze sie denerwowac gowniarzeria np. tym co pisza (przeklenstwa, najezdzanie na czlonkow rodziny), celowy TK/TA a i uzywanie (auto)AWP tez jakby mniejsze ;) Rzadko trafiaja sie pr0 playerzy psujacy zabawe a czesciej osoby grajace wlasnie "for fun" ;)

 

To jak zzabawa na imprezach - wystarczy popatrzec jak bawia sie obcokrajowcy a jak wiekszosc naszych nastolatkow.

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzisiaj na SL wbil cziter. Mial speedhacka i aima. Siedzial w terro na Italy i po 3 sek od respawnu juz byl na spawnie CT. Ogolnie to wiekszosc rund trwala ok. 6 sek :lol: Fajnie to wygladalo, wczesniej nie widzialem czitera w css :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem bana za aimbota na [PRGK-S]de_dust2 & cs_office only @ www.eizo.pl :(

 

Też chyba zacznę grać na zagranicznych bo do polskich zaczyna już mi brakować sił, przynajmniej jak mnie będą po niemiecku wyzywać nie zrozumie i nie będzie mi to psuć zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład lubię na francuskich serkach pograć , ta ich śmieszna gadka(uczyłem się kiedyś więc co nieco jarzę) strasznie się podniecają i bez przerwy nawijają :)

Mnie strasznie denerwuje, jak francuzi bądź niemcy gadają przez mikrofon. Blokuje od razu:)

Od niedawna męczę jakiś niemiecki deathmatch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie chce do mnie postrzelac? :(

Nie ufajcie mu, on wysysa dusze i ma czity :(

 

Prosze nie traktowac tego tematu jako czata bo bede zmuszony wezwac modulacje.....!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dodać do znajomych :D ja Was wielu nie mam...

Nick jak na forum

Tak ciezko cofnac sie o dwie strony, albo wpisac w wyszukiwarce? :|

 

Wczoraj miałem niesamowity ubaw, po prostu kocham polskie serwy ;]

Wbijam z ekipia na starsze loty [:lol:], ct 13 wygranych a terro 14. No to chlap do ct, awp i juz jakis ziomek lezy. I tekst "nie uzywajcie awp jak wygrywacie" :lol: Przeczytalem to i zrozumialem ze z awp juz sie dzis nie rozstane....Mialem dostac bana, ale chyba cos im nie wyszło.....;]]]]]

Ludzie ktorzy graja na zagranicznych serwach tracą 3/4 frajdy z gry.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak ciezko cofnac sie o dwie strony, albo wpisac w wyszukiwarce? :|

 

Wczoraj miałem niesamowity ubaw, po prostu kocham polskie serwy ;]

Wbijam z ekipia na starsze loty [:lol:], ct 13 wygranych a terro 14. No to chlap do ct, awp i juz jakis ziomek lezy. I tekst "nie uzywajcie awp jak wygrywacie" :lol: Przeczytalem to i zrozumialem ze z awp juz sie dzis nie rozstane....Mialem dostac bana, ale chyba cos im nie wyszło.....;]]]]]

Ludzie ktorzy graja na zagranicznych serwach tracą 3/4 frajdy z gry.... :lol:

No akurat na SL tak sie przyjelo ostatnio ze team wygrywajacy nie bierze awp. Co w tym dziwnego ze server ma jakies tam swoje rulsy? No ale masz racje, zeby z banem zaraz wyskakiwac to lekka przesada.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawo! Najpierw miałem problemy z uruchomieniem gry, bo: IDirect3DDevice9::Present(), a jak już po restarcie stima udało mi się ją odpalić, to po alt+tab już nie udało się powrócić do gry z tego samego powodu co wcześniej :|

Oczywisćie w sterach nic nie grzebane od dłuższego czasu, a problem pojawił się akurat dziś.

Na dodatek na święta wróćiłem do domu, gdzie jest elo neostrata i odechciewa się grać z takim pingiem :|

 

No to się wyżaliłem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(ciach)

Na dodatek na święta wróćiłem do domu, gdzie jest elo neostrata i odechciewa się grać z takim pingiem :|

 

No to się wyżaliłem [;

Tzn z jakim pingiem ? Ja na przyklad ciesze sie jak jest ponizej 60. Chociaz bardziej dla mnie liczy sie jak najmneijszy loss i choke. Niestety prawie zawsze (w moim przypadku) loss wynosi 0-2 (przy bliskich starciach skacze do 10-20), choke tez sobie lubi skoczyc ale w idlu ma kolo 5 ;)

 

No to i ja sie wyzalilem (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel, naprawde tak dobrze grasz z armata?

nie pamietam :lol:

Nie gram dobrze. Wymiatac umim tylko szmaciarką, co niestety jest niemozliwe na wiekszosci polskich serwów.

Ale meine skill zalezy od ilosci % w żyłach [; Wiec z armatką tez sobie poradze.....

 

I ze wzgledu na narcyza nie wspomne o wczoraj bo to bedzie dla niego kompromitujące...;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat na SL tak sie przyjelo ostatnio ze team wygrywajacy nie bierze awp. Co w tym dziwnego ze server ma jakies tam swoje rulsy? No ale masz racje, zeby z banem zaraz wyskakiwac to lekka przesada.

Za AVP jeszcze nikt nikomu na SL nie dał bana , a to że ktoś tam sobie krzyczał to mało istotne . Ekipa adminów chyba jak najbardziej normalna a nie banda dzieciaków jak to gdzie niegdzie ma miejsce. Prędzej mozna kicka za raty dostać. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ten caly szum jesli chodzi o AWP.Jak tylko zacznie z niej"wycinac" nazywany jestem lamerem,kamperem( o zgrozo ja z ta bronia latam po mapie) i ogolnie jestem be :) Wystarczy przejsc sie na jakis dobry serwer TP by zauwazyc jak ludzie z awp maja ciezkie zycie :)

Wczoraj przezylem szok na pewnym serwerze ( nie podam nazwy serwera by nie robic kryptoreklamy dodatkowo bylem zaprawiony % wiec nie pamietam kim byl ten pan X ).

Ja:Czy wiecie moze jak wylaczyc te cholerna poswiate w trupiarni bo nie da sie z tym grac?

Pan X:Nie wylacza sie tej poswiaty bo to jest uwazane za czit

Ja: Nie rozumiesz,mam nowa karte i problem wystepuje tylko podczas gry pod direct 9,pod 8 tego nie ma a na 8 mozna spokojnie grac i nie byc posiadzonym o czity.Chodzi mi o wylaczenie tej posiwaty w dx9,wiem ze to wina karty ale moze ktos ma podobny problem?

Pan X: Ty ****** chcesz bana?

Ja: Za co ?

Pan X: za wylaczanie pewnych rzeczy w grze by miec latwiej.

Ja: Nie rozbrajaj mnie czlowieku,umiesz czytac ze zrozumieniem?

Pan X: A chcesz bana ?

Ja: Owszem jesli masz powod :)

Pan X: BAN :)

 

Padlem ze smiechu:)Znany serwer a admin tak ciemny ze szok :)

 

Wczoraj tez fajna akcja na "prawie jak serwer", poplakalem sie :)

Dzieciarnia straszna...:)

Pan X: Ty *** rusz d*** do bomby a nie kampisz ( gralem bez dzwieku, polecialem na B,bylem sam,terro 5,bomba na a,czas do eksplozji ok 6 sek wiec czekam az wybuchnie by zachowac bron.

Ja:A bana chcesz?W realu taki cwany bys nie byl,bys mi nogi lizal napinaczu ;) (zart,wszyscy sie smieja a koles dalej bluzga ;)

Pan X: od Ciebie?

Ja: Nie, od admina za obrazanie graczy co jest zakazane tutaj :)

Pan X:Moga mnie zbanowac 10 razy i tak xxx(nie podam nicka bo mam szacunek do goscia) mnie odbanuje.

 

Polskie serwery to jeden wielki zlobek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...