Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie lubi ginąć od awp, którego czasem nawet nie widać :)

Uważam ,że powinno być ograniczenie na ilość sztuk awp w teamie ale to tylko moje zdanie.

Dobrego wymiatacza jest bardzo ciężko ubić co jest dla sporego grona graczy irytujące...

Osobiście grać awp nie umiem,lamię tą bronią straszliwie :-P ale szanuję graczy ,którzy są w niej dobrzy.

Jedynie nie trawię respowych kamperów :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 1 avp na team jest i tylko druzyna przegrywająca bierze jak chce ;) . Dla mnie piękna sprawa.

No chyba , że jest specjalna mapka avp india czy cos takiego to kazdy strzela z avp ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie :blink: AWP jest normalna bronią więc nie powinno być limitowane, to tak jak bym wam mówił żebyście nie używali ak lub m4 bo nie lubię od niego ginąć :mur: Nauczyć się dobrze grać AWP jest dużo trudniej niż ak czy m4 więc dajcie sobie spokój <_< Jak gracie jakiś mecz to przeciwnej drużynie też mówicie żeby nie grali AWP bo to lamerskie i ogólnie bee :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem sniperem wiec mi to wisi czy ktos biega z awp czy nie :) Dla mnie lepiej bo w 80 % to są malo wprawni sniperzy wiec ich zabicie to nie problem :) I mniej denerwuje się od śmierci z awp niż jakiegoś fartownego spreya z ak przez pół mapy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wigilijne granie w CS'a mi zupełnie nie wychodziło, ale rozbrajający był moment jak trzech gości na raz śpiewało tą samą kolęde.

I po co mówić, że FFA jest beznadziejne- przecież momentami lepsze od bash'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam przeprowadzenie pewnego testu: wejść na ten serwer gdzie gra heat i siedzieć cicho. Ciekawe czy się w ogóle kapnie, że gra ze znajomkami, bueheheh. Takie 20-25 min czekania i 2 reconnecty to gwarantowane zanim on się zorientuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam przeprowadzenie pewnego testu: wejść na ten serwer gdzie gra heat i siedzieć cicho. Ciekawe czy się w ogóle kapnie, że gra ze znajomkami, bueheheh. Takie 20-25 min czekania i 2 reconnecty to gwarantowane zanim on się zorientuje ;]

 

Stfu atmosfera swiat itp wiec mam prawo nie zauwazyc grajacej ze mna kielbasy ;]

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andrek

Może po prostu nie wyłączał gry i przechodził na specta ;)

Nie, wchodziłem na ten serwer ok. 4 razy w dosyć dużych odstępach czasu a on cały czas grał. Orgiusz dobrze to opisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie grać w CS'a, a zagrałem tylko, że.... wersja mobilna [;

Jest nóż, usp, można kupić mp5, akcolta (ukłony dla l33cha), ak47 i awp ;] Ciekaw jestem tylko ile fpsów, hehe ;]

Trzeba by nabyć pełną wersję, a nie demo bo może być lepsza zabawa [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...