Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

pogralem sobie na poligonie jakims ;p w sumie to myslalem ze bedzie gorzej :D 24:22 staty po jednej mapie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

213.17.223.231:27035 [PL][GUNGAME TURBO MOD]cdpteam.pl@Vectra

88.156.65.15:27015 [PL][WARCRAFT 0.60]cdpteam.pl@Vectra

 

nie ma to jak dobry mod :]

Bardzo fajne serwy, szczególnie GunGame, miła atmosfera. Jestem tam adminem.

Również jestem admem na serwie JFF STAR WARS textures - 82.139.8.29:27015 ale musze przekonać HA żeby wywalił te tekstury bo są do bani. A co wy byście chcieli mieć na serwie, jak co to jesteśmy otwarci na propozycje. Może uda nam się stworzyć bardzo fajny serwer a więc piszcie co byście chcieli na nim widzieć. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat adminów mamy porządnych, nie żadne dzieci neo. Tylko nie przeklinajcie na serwie bo jak zobacze to od razu jest kick, nie ostrzegam bo co jakiś czas się pojawia komunikat, że nie wolno przeklinać. A jeśli jest ktoś podejrzany o czity to jest nagrywane demo dawane na boarda a podejrzany dostaje bana czasowego do wyjaśnienia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano

postanowiłem sobie znowu pograc w csa i odrazu na poczatku napotykam na problem :/ konto org oczywiscie i gdy sciagam css, w pewnym momencie transfer staje i nie idzie dalej :/

kiedys jak grałem tez miałem ten problem, jak tak dalej pojdzie to moze na gwiazdke 2007 sciagne go :/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82.139.8.29:27015

Ten serwer jest przemega!! Zapraszam, tam najczesciej mozna spotkac mnie [nieraz nawet z narcyzem] ;>

Jeszcze troche tam pogram i bede pierwszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje, bo i tak gram codziennie ;p Ale narcyzowi sie umarło ostatnio, a organiusz chyba strzelil na mnie focha ze mu neozdrady nie przyspieszyli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serw podany przez Rob@ka ma troche inna konfiguracje z tego co pamietam. I mam nadzieje ze ekipa od arabKa mnie jeszcze kojazy xD W sumie z tego serwa sa wszyscy ze starej grupy adminow Strasznych Lotow a tam sie bardzo dlugasno gralo [; I Edos na widok nicka coffee addited nie dostaje drgawek [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nazwa mnie odrzuca [; Idzcie grac w Q4... [;

Ic stond. Wypas serwer, mozna sie pobawic po calym dniu ;p

 

Proponuje zagrac jutro o 22 (wczesniej jestem w robocie) na tym 62.69.200.15:27015 serwerze. Co wy na to ;>

Dziasiajet gramy leszcze barowe ;] Kto nie gra ten buc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...