Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

ACZIWMENTY! :D:D:D - To chyba najważniejszy punkt tego apdejta!

 

Jak komuś się nie chce klikać:

 

Lista zmian:

* 144 achievements added

* New lifetime player stats and summary screens

* New match player stats and summary screens

* New end of round display with MVP and interesting fact about a player

* Updated scoreboard with new icons, visual style, MVP stars, and avatar pictures

* New cinematic death camera

* New domination and revenge system

* Added avatar icons to voice chat, scoreboard, and end of round display

* Incorporated many source engine updates

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszym elementem jest przejście na engine Orange BOX'a. Wreszcie otrzymamy wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, lepsze tekstury i efekty. Gra otrzyma drugą młodość. Zresztą i tak jest w czołówce gier granych przez Steam. Sprawdźcie sami: W co się gra na Steamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve ma niezły zapłon. To przejście na silnik oragne boxa było zapowiadane chyba 2 lata temu, co? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale :P Szkoda, że Valve przespało kilka lat, przecież CS-a powinni rozwijać dynamicznie, tam jeszcze wiele można zmienić/usprawnić. Stwierdzenia, że "legendy się nie tyka" nie trawie. Trzeba się rozwijać a nie stać w miejscu.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CSS drugi na steamie w ilości graczy... Ten stary krap dobrze się trzyma :). Ja czekam na Counter Strike 2 z Hl3 ;d. Co jak co ale zakup Hl2 z pakami i grami na source uważam za jeden z najbardziej udanych mimo ze za klimatem Hl2 za bardzo nie przepadam (HL1 - for life).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń.

 

Każdy update podciąga wymagania. Pamiętasz jak chodziło to na sprzęcie jak zaczynałeś grać? [; Ja bym się bał teraz odpalać Source'a na tym na czym chodził 5 lat temu [; Z resztą to pięknie widać w tekstach porównawczych nonsteam - steam. 

 

 

Obawiam się że ludzie z kartami poniżej poziomu 7600GT będą mieli słabo. Żeby tylko obsługa multicore nie kulała powyżej 4 fizycznych rdzeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem kiedyś fps na pustych mapach w wersji Steam i DZ. Wyglądało to mniej więcej tak: 120 na STEAM, 280 na DZ.

DZ bez update - stary radar, mapy bez hdr itp.

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podejrzewam ze to cos u mnie - kiedys usuwalo sie jakis plik ale nie pamietam jaki - i wszystko wracalo do normy - myslalem ze ktoś może pamietac - w steama nie uruchamialem z 2 miechy po uruchomieniu pojawily sioe updaty i serwerów brak... w sumie moge odinstalowac cs;s i zainstalowac jeszcze raz tylko czy nie musialbym wtedy wszystkich gier wywalic? (troche ich mam i szkoda mi czasu na sciaganie od nowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam. Co dokładnie z tym silnikiem nie teges? Podobno fajnie wykorzystuje wielordzeniowość.

 

Póki nie ogarną update wszystkie serwery padły, zupełnie inne czucie broni, recoil chyba zmienili, achievmenty za to co się robi od 3 lat prawie nonstop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to chyba pierwszy update w historii css, który naprawdę coś zoptymalizował xD

Gierka dostała u mnie potężnego kopa po zahaczeniu multicore rendering.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...