Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to teraz mi powiedzcie czy macie taki numer :

 

Zabijam kolesia powiedzmy "X" mija 30sek rundy zabijam go drugi raz ? WTF co to ma byc ? Nie dzieje sie tak czesto ale dzieje... Cholera wszystkich z tego serwera znam , wiem gdzie kampia itp , wiec troszke mi to przeszkadza ^^

 

Od razu mowie ze nie pale itp :lol:

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz mi powiedzcie czy macie taki numer :

 

Zabijam kolesia powiedzmy "X" mija 30sek rundy zabijam go drugi raz ? WTF co to ma byc ? Nie dzieje sie tak czesto ale dzieje... Cholera wszystkich z tego serwera znam , wiem gdzie kampia itp , wiec troszke mi to przeszkadza ^^

 

Od razu mowie ze nie pale itp  :lol:

1303674[/snapback]

 

nie kumam w czym rzecz :blink: co tam amsz efekt fatamorgana /dejavu???

napisz jasniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak :-P

Oba zjawiska bazuja na iluzji optycznej. A czy to konretnie bylo "De Jai vu" czy "Chata Morgana" to juz prosze o wyjasnienie przez samego autora postu :lol:.

 

Btw nie wiem czemu ale jak zobaczylem nick "HeatFighter" , blednie przetlumaczylem go na "Grzejnik vel Kaloryfer" -zaznaczam ze bez zlosliwych intencji w strone HeatFighter'a. Jest taki topic na tweak gdzie wyjawiamy pochodzenie naszych nickow - chetnie zobaczylbym tam HeatFighter'a - Pozdrawiam.

 

I tak nie w temacie - prosba do adminow o przywrocenie hasla na serwer. Wyskakuje mi bad password

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatFighter myslisz ze mnie dwa razy zabijasz:> Ni ma tak łatwo :P X ni ma taki słaby i na czitach nie gra ze go dwa razy zabijesz ;) A że kampie w jednym miejscu to nie znaczy ze zawsze w jednym...

 

 

[joke]

 

No wkoncu tweak wrocił, szkoda ze vota nie ma bo cheateu mnie wkurza ostro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem Se Wlasnie CSS Trickjump Movie

Dzieki H3RO za linka Fajny Filmik Polecam

A PRopos Jakie Skoki Wykonałes z taego Filmiku :D

Mi Się udało Na Chateau

Na Cbble Przy Respie Ct tam na te Skrzynki Tesh :D ALe na Duzym Bs to ni **

Na tym Filmiku Ten kolo Skakał Jak Zając :P

Musicie to Obezjec :D

To Chłopaki Się Naskakali :P

Ten kto Obejzal Filmik To niech sie pochwali Gdzie Wskoczyl :D

I jakis Screen Zapoda :P

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę - mam cedekeya i ściągam CSS od Valve ;) !!!!!

Niestety, po kilku ładnych godzinach mam dopiero 14%, także jeszcze z dwa dni poleci.... Nic to - poczekamy !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę - mam cedekeya i ściągam CSS od Valve ;) !!!!!

Niestety, po kilku ładnych godzinach mam dopiero 14%, także jeszcze z dwa dni poleci.... Nic to - poczekamy !!!!!

1305954[/snapback]

Nareszcie :) Kolejna osoba z którą lubię grać powraca :) Aczkolwiek ja na tweaku już nie gram :( Pingi zabijają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

1. Zajefajnie że KZI bedziesz z nami grał :D :banana:

2. Co ty tak wcześnie wstajesz? :wink:

 

Update

 

Gra ktos teraz na Tweaku? bo nieide do szkoły :)

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem, obejzalem, pozniej potestuje :wink: naprawde fajne akcje. i oczywiscie podklad cypress hill

@KZI

sciagaj sciagaj. nie moge sie doczekac az zobacze cie na moim celowniku.. i mam nadzieje przezyje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio Fajne Fajne Ale Niektóre To Trudne jak ho ho ;) ;)

Ale na Chateau jak Wejdziesz tam na góre to mówie jaki Widok :D

cos Pieknego :P

A tam na Aztecu to chyba nigdy nie Wskocze tam przy Bramie

Chwalcie Sie Gdzie Skoczyliscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość czasu na planowanie "wielkiego wejścia", ponieważ mam dopiero 33% ściągniętego CSS i stoi ;)

Ehhh chyba będe musiał się od nowa znów uczyć grać :)

Dzięki za wsparcie hehe, już się nie mogę doczekać !

Teraz z tymi Waszymi jumpami to będzie 3eba wszędzie patrzeć aby nie oberwać :) Ja za szybko tego filmiku nie obejrzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem, obejzalem, pozniej potestuje :wink: naprawde fajne akcje. i oczywiscie podklad cypress hill

1306114[/snapback]

No Cypress Hill to to nie jest :wink:, podkład jest House of Pain - Jump Around (fajny bicik swoją drogą :D)

 

Co prawda to prawda, KolosoK jest niesamowity :)

 

KZI, ja również nie moge się doczekać Twojego powrotu, świetnie się z Tobą gra... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna - nie dziala mi ten link - jakis blad wyskakuje :( - moze ma ktos jakis inny link :D ?

1306384[/snapback]

Moze sprobuj tego LINK BEZPOSREDNI.

 

Edit: Niestety nie da sie zalinkowac w ten sposob :-P

Edytowane przez CougaR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger podpowiedz mi na priv jak wrzucac screeny na ten ftp co podales podczas gry /ogolnie jak wrzucac - kiedys wrzucalem za pomoca rpogramu do ftpu ale jak mam cos instalowac :angry: / to podziekuje

 

ide zrobie jeszcze kilka screenow

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Obejrzałem ten filmik i jest pod ogromnym wrażeniem :). Większość z tych tricków znam, ale żadko używam, bo do tego potrzeba dużo czasu żeby wyćwiczyć. Ten KOlosok nie zadziwił mnie tak bardzo pokazaniem tych tricków, tylko płynnością tego skakania, skakał tak jak by miał na nogach deske. 2 bugi z tych najtrudniejszych sam odkryłem i juz dawno używałem. Mianowicie pierwszy na aztec skok koło bramy i ten skok na piranesi co nie zabiera nic hp - pokazałem go chyba tylko Rogerowi. Co do spadku fps po updacie z początku nie zauważyłem, ale przed update na sterach beta 71.81 miałem 160 fps, a wczoraj instalnełem XG 75.90 i zrobiłem stress test i patrze 130 fps więc odinstalowałem i zainstalowałem stare i fps ten sam. Spaku fps w grze prawie nie odczułem. Wczoraj był króciutki update i znowu działa favorite list. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...