Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie po 5 /wiecej nas nie ma/ KZI SIKOR AoD Orgiusz i ja . Jak kogos pominalem to przepraszam. Z Pockiem ustalilismy mapki termin i czas / dzisiaj 19.00 mapki ses:dust/aztec/do wyboru do koloru a my prodek.

Milej zabawy wszystkim zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie oby tak dalej mecz przebiegl zgodnie z przewidywaniami.> Zwyciezylo zgranie trening i wieksze doswiadczenie na arenie sparingowej - GRATULUJE :).

Z mojej strony musze pogratulowac chlopakom sqadu GIGN - gralismy naprawde na 102 %. Brakuje nam zgrania treningow - ale to co zobaczylem na tym sparze przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Myslalem ze to bedzie haotyczna bieganina w pogoni z fragiem a wyszly z tego calkiem calkiem spontaniczne co prawda ale wspaniale akcje. Przeciwnik byl trudny i wymagajacy. Poczatkowo rozwalili nas na Dust'ie tymi ciaglymi headshotami ale jak zagryzlismy zeby i zmobilizowalismy sie to wyszlo z tego 14 -10 dla SeS. Co jest naprawde rewelacyjnym wynikiem znajac SeS. Do rewanzu pocwiczymy zalozymy wszystkim teamspeak i jak to mawiam bedzie...gralo i buczalo :).

Pozdrowienia dla wszystki graczy klanow SeS GIGN /grajacych i nie grajacych/ a takze dla panow sedziow - czuwajacych nad przebiegiem calosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie za siebie... imo bylo naprawde bardzo bardzo fajnie. spoczko klimacik, zgranie, przydal by mi sie mic i lepszy gryzon :lol: ale jak na 1 wspolny spar GIGN to bylo niebo. zgaranie, zadnego zgrzytania. oby tak dalej! SeS naprawde jestescie gites i gratuluje wygranej...a sytuacje 1vs1 to dla mojej pikawy za wiele :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje SeS ... Gratulacje GIGN !!!

Naprawde bylo spoko, bez treningow sparow itd poszło nam dobrze ;)

Co do HS to sie nie wypowiadam...bo były zalosne i tyle Albo na serio ta gra ma tak ostro zjechane, albo wy macie czity i tyle... dziwne ze na publicu tak nie wychodza, ale cóż widac ze nas szanujecie i daliscie (sami?) z siebie wszystko :) Dust2 w szczególnoście sycił ;)

Jeszcze raz thx... musze trenowac wiecej :D

Jesli kogos uraziłem tym postem to sorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za gre ! daliście sie kilkukrotnie nam we znaki....

 

z wyniku jestem zadowolony natomiast z własnej gry nie....

 

wielkie dzieki jeszcze raz !

 

 

@xpektor

 

pograsz dłużej to zrozumiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Grałem teraz jeszcze chwilkę, i z moich obserwacji wynika, że od wczoraj znacznie podniósł się poziom niektórych grających. Średnia wchodzących tzw. HEAD'ów zwiększyła się o jakieś 300%!? Co drugi strzał to head.... Dziwnym zbiegiem okoliczności ten przypływ skilla wiąże się z datą przeprowadzonych prób cheatów oraz podaniem nazwy tegóż programu.

Ja rozumiem, że cheaty widać, łatwo wykryć, nikt ich nie używa itp. Ja rozumiem, że przegraliśmy i że ja niewiele pokazałem (może najmniej) i dlatego to piszę/ tak myślę.

Ale..... taka jest prawda - dzisiaj wogóle nie mogłem pograć. Wszyscy wszystko widzą, strzelają szybciej niż myślą, celują niesamowicie w głowę itp. Już na duście napisałem chłopakom, że dziwnie szybko ginę - nie było wymian ognia tylko momentalnie leżałem, oczywiście 95% hedy. Policzę to z demka. Wczoraj sesy trenowaliście na serwie, może sobie coś poustawialiście > Teraz Roger (ses) ciął tak, że szok, co chwile hed......

Nie chcę was urazić, bardzo lubię z wami grać, ale dziś to porażka, jestem przerażony... Chciałbym odpocząć kilka dni od cs, niestety, wiem że mi się to nie uda, i znów przyjdę grać... i się męczyć od hedów i marudzić "co jest nie tak". Aż sam ściągne cheaty i będzie fes gra :(

Ps. nie wiem..... do przedwczoraj tak dobrych ludzi na serwie nie było :) Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywajcie i slijcie demka :> nie patrzcie czy ses czy nie ses ktos z ses wpadnie z cheatami to zmusze poce zeby go wywalil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pitole ludzi, po tej przegranej na głowę wam padło, sorry ze tak mówię, ale to jest cos nie tak, grałem teraz na wspomnianym duscie jako stress i prawda hsów dużow wychodziło fakt, a ta sytuacja co się schowałeś na bsie to było ci rekę widać i nic na to nie poradze ze wygladało to na wh. nie wiem czy sie w 2h nauczylismy grac, moze i tak :P albo nie wiedzielsicie co to jest TP SeSa ;)

jak było widać ja żadnymi zaje**** statsami nie błyszczałem, wiec nie wiem w którym momencie miałbym używać jakichkolwiek czitów, ale jak jesteście uparci jakieś demka mam...

może powiecie że za dużo wiem czitach itp, ale nie gram tylko na tym serwie, odwiedzxam także inne publiczne sery i tam jest w brud takich dzieci z packami, i nie mają oni statsów równych np 7/7 lecz maja 40/7 i widać odrazu po celowniku i zachowaniu gracza co i jak...

 

wg mnie wątek o tym sparze powinnien być zamkniety...

jak chcecie to siedzcie i nagfrywajcie demka kiedy chcecie... ale pewnie powiecie ze wylaczyl kazdy...

 

nie ma co sie rozwodzic nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie wypowiem, jako ze zdazylo mi sie grac przeciwko SeS ze 2 spary, jak bylem w PaD. Rzeczywiscie maja niezle TP i duzo lepiej graja. HSow sporo, ale tez roznie to bylo.

A tak ogolnie, to moze skonczmy z tymi HSami, bo prawda jest taka ze ich jest od dawna wiecej, konkrentie mam na mysli wyjscie Source'a.

A jesli rzeczywiscie ktos ma cheaty, to juz swiadczy tylko o nim jaka jest c.ip.ka i tyle.

KZI jesli czujesz sie oszukiwany sam mozesz sciagnac cheaty, ale pomysl co to za przyjemnosc, bo wg mnie zerowa. Wiec poprostu poczekajmy troche na VAC2, moze nie bedzie to rewolucja, ale sporo pomoze moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pomoże bo u nas nikt nie ma cheatów a KZI jest przewrażliwiony ;]]]

 

najśmieszniejsze jest to że kiedy jeszcze nie byłem w SeS to razem z KZI i paroma innymi użytkownikami tweak (m.in. narcyzkiem) graliśmy mecz SeS vs Tweak.pl . I z tego co pamiętam to grałem tak samo tylko że wtedy KZI nic nie mówił że moja gra sie nie podoba a tym bardziej że mam czity. Teraz kiedy spotkaliśmy sie po przeciwnych stronach KZI zaczął mieć urojenia ;]]]

 

nu nu pagadi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI wyluzuj.

Dziś graliśmy (w miarę) porządnie bo było nas 7 i naprawdę czasem potrafimy TP zrobić. Nigdy w sumie wcześniej nie graliśmy w 7 razem z teamu, a tak to dzisiaj naprawdę było komu pomagać i miał kto nam pomagać.

 

Co do headshotów: jako T - powinieneś wiedzieć, że z AK47 pięknie wchodzą heady (nawet gdy się nie celuje w główkę :wink:). A jako CT - cóż niektórzy poprostu umieją grać i tyle... :P

 

PS. Tobie i innym też wchodziły headziki czasem... :P

 

PS2. Nagrywaj demka i opublikuj na forum.

Gdy się okaże, że ktoś od nas cheatuje na codzień to i ja go schłostam :angry: :angry: :angry:

Na szczęście już trochę z chłopakami gram i wiem, że poprostu nie muszą cheatować! Każdy gra jak gra (dobrze ^^) i powinien być z tego zadowolny. A to, że czasem idzie lepiej, a czasem gorzej wcale nie musi oznaczać, że tego dnia cheatował...

 

PS3. Co do zbieżności podania nazw cheatów i 'naszej' dobrej gry, to trochę przesadziłeś. Wejdź na google.pl wpisz "counter-strike source wallhack download" a napewno znajdziesz tego multum....

 

peace

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja koncze... mam nadzije... z wyzywaniem od czitow...

Pipcze to i pipcze ludzi ktorzy by grają na czitach. Kiedys i takich mam nadzieje zabijac bede :P

Nie chce sie juz klucic z kumplami z serwa i nie bede! To gra, zabawa - gra, zabawa z spoko ludzmi. Nie chce aby przez takie cos psula sie atmosfera!

To ze mi nie wychodza same HS to oznaka tego ze gram od ok 3 miechów w tą gre, wiec malutko. Jak za rok moze bedzie lepiej ;)

 

Jeszcze raz thx za gre wszystkim soldżierom na sparze ;) oraz wszystkim z ktorymi gram na codzien na tweak!

<cmok>

 

 

Gucio pouczysz mnie kiedys:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio KZI wyloozoj ;]

Bankowo kazdy Ses'ek Oses'ek ma zestaw agenta :lol: <_< :lol:

a co do tekstow "Nauczyliscie sie grac w 2 h"

Ja myśle ze granie na serverze tak o dla przyjemnosci, to co innego niz walka klanow

gdzie panuje klimat wojenny ;] i wogle :P

A Gutek to jest Master i tyle :P

=====

Nice cbble ;] jak kaczki :huh: ludzie padały :D bam bam i hs :]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje 3 grosze.nitk nie uzywal czitów.napewno 20 naliczonych u mnie eadshotów nie było sprawą czitowania tylko jako takiego ogrania oraz znajomosci mapy...(wiadomo gdzie kto łeb wysunie itp).P R O S T E.ale łatwiej zwalić na czity niż napisać...."no dzisiaj świetnie wam poszło chłopaki...tak trzymać"... :( po prostu zrobiło mi się bardzo przykro kiedy usłyszalem pare słów na swój temat na tde_train...a kazde moje słowo było wzięte za bronienie się (w myśl zdania "bronią się tylko winni").pozdrawiam.i życzę SeSom takiej gry na codzień jaką zaprezentowali dzisiaj...bo ja wiem że to nie były czity tylko świetny klimat, rozluźnienie oraz zgranie i to ze mozemy polegac na sobie podczas akcji. dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje 3 grosze.nitk nie uzywal czitów.napewno 20 naliczonych u mnie eadshotów nie było sprawą czitowania tylko jako takiego ogrania oraz znajomosci mapy...(wiadomo gdzie kto łeb wysunie itp).P R O S T E.ale łatwiej zwalić na czity niż napisać...."no dzisiaj świetnie wam poszło chłopaki...tak trzymać"... :( po prostu zrobiło mi się bardzo przykro kiedy usłyszalem pare słów na swój temat na tde_train...a kazde moje słowo było wzięte za bronienie się (w myśl zdania "bronią się tylko winni").pozdrawiam.i życzę SeSom takiej gry na codzień jaką zaprezentowali dzisiaj...bo ja wiem że to nie były czity tylko świetny klimat, rozluźnienie oraz zgranie i to ze mozemy polegac na sobie podczas akcji. dobrej nocy

1338010[/snapback]

Taaa jasssne :) Ci co byli szczególnie widzieli :D Ahh ten klimat, head za headem, każdy za pierwszym strzałem :D Cud miód i orzeski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Jakbym grał z GIGN to Ses by dostal w dupe :lol:

Ale heady Rogera to jest to co mnie zadziwia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od meczu z GIGN jakos ludzie gadaja o tych wszystkich hs

Wal w leb bedziesz miał hed ^_^ ^_^

Moja wina ze jakos mi teraz te lby sa malutkie np na aztec na moscie łby tylko wystawaja .mierzys i paf :lol: a potem ludzie sie pytaja

Jak przecie mnie nie było widac :>

====

A i jeszcze ja uzywam komendy cl_crosshairscale "3000"

Polecam B)

hs;y wchodza jak nic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pindole - o co kopie kruszymy. Poprosilem Pocka o umozliweinie gry spara z SeS- za co z gory dziekuje. Mielismy duze aspiracje do przegrania z mniejsza strata- szczerze piszac to jak kazdy - chcielismy wygrac. Zle ocenilismy przeciwnika wylacznie po grze na publiku gdzie nie ma wspolpracy tp albo jest w znikomym stopniu. Podeszlismy do gry z zalozeneim ze to my bedziemy ciac fragi w wiekszej ilosci - to normalne nastawienie przed kazda druzynowa rozgrywka.

 

Rozpoczelismy gre i tu przezylismy szok. Chlopaki z SeS spuscili nam manto w pierwszych minutach gry. HED HED HED zginal ktos od SeS HE HED i nas nie ma :)/lubie to zdanie/. Pozniej nie bylo lepiej. I tutaj powstal problem. GDYBY Arnie nie zamieszczal zadnego filmu o WH i AIMBot - nikt podejrzewam nawet nie pokusilby sie o stwierdzenie ze cos jest niewporzadku. Ale tak jak kiedys sam pisalem w grze bezposrednio po tym filmie ze wszedzie widze czity - nie miejcie za zle chlopakom z GIGN ze tak zareagowali.

 

Wykazaliscie dla nas nadludzka zdolnosc trafiania w glowe w ilosciach mnie przerazajacych. Pierwszy raz widzielismy cos podobnego. I teraz UWAGA - zanim zaakceptowalismy taka ewentualnosc /a zajelo nam to sporo czasu/ gralismy jak pipki zupelnie rozbici. Posypaly sie kolejne heady - musze stwierdzic ze nam to nie pomoglo pozbierac sie. Jednak wkoncu sie udalo. W tym miejscu dziekuje WSZYSTKIM graczom GIGN za to ze nikt nie zdezerterowal - nikt nie pisal na glownym czacie o tym co nas aktualnie gryzlo - zachowalismy minimum kultury. Fakt czasem sie nam wyrywalo conieco za co mi przykro i przepraszam - tego typu zdarzenia nie powinny miec miejsca.

Ostatecznie udalo nam sie pozbierac na dust i nawet osiagnac fajny wynik.

 

Dust klan SeS wybral jako swoja mape na sparing - tam graja najlepiej tam wygrywaja i tam wala najwiecej headow / nie podlega to dyskusji/

 

GIGN wybralo mape Prodigy /na wariata:) -staralismy sie trafic w cos czego nie gra SeS/ na dobre nam to nie wyszlo gdyz mape przegralismy calkowicie.

 

Gratuluje graczom klanu SeS wspanialej gry tp graczom GIGN pierwszej wspolnej gry - nota bene z ktorej jestem zadowolony :) - mysle ze uda nam sie stworzyc wspanialy klan

 

I tyle KONIEC - nie piszmy juz wiecej o magicznych headach - nie piszmy juz wiecej gozkich zali pod adresem graczy GIGN. Bylo minelo. Mecz sie zakonczyl.

 

Razem gramy na tweak - gramy tp bez podzialow na tagi - i jest fajnie> Byloby mi bardzo przykro gdyby ten sparing w jakims stopniu wplynal na klimat tego serwera. Prosze wszystkich o opanowanie - przed nami rewanz //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspaniały meczyk... :D

A wg mnie te komentarze były zbędne i bezpodstawne...

Nie będę się tu bronił, bo po prostu nie mam przed czym... ;)

Macie tu jeszcze całkiem ciekawy artykuł

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie znacie jakieś sposoby na zrelaksowanie sie i odstresowanie ?

 

 

bo ostatnio jestem bardzo nerwowy i przeszkadza mi to w grze...

 

tylko nie podawajcie żadnych tablet bo one mi nie pomagają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie znacie jakieś sposoby na zrelaksowanie sie i odstresowanie ?

bo ostatnio jestem bardzo nerwowy i przeszkadza mi to w grze...

 

tylko nie podawajcie żadnych tablet bo one mi nie pomagają....

1338376[/snapback]

Ja zawsze jak jestem na max wku*** to idę pobiegać i to tak do bulu aż wypluwam puca :) Potem tylko prysznic i jestem jak nowno narodzony :) A tak pozatym to trenuj coś, ja się zawsze na treningach odstresowuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli stresujesz sie przy csie (nic nie mozesz ustrzelic, itp ;] ) Wylacz gre, pusc jakas muzyczke spokojna, poloz sie i po 5min z powrotem do gry kopac dupska malolatom :twisted:

 

 

Przed skorzystaniem zkontaktuj sie z lekarzem lub farmaceuta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umc umc umc umc

zgadaj z vtx może dzisiaj radio swoje odpali ;), ale nie wiem czy to pomoże :P

EOT

 

 

usuńcie to okienko vote bo i tak nie zawsze wybrane mapy działają i trtochę przeszkadza w grze podcas akcji jak ci nagle wyskoczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...