Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... a moze by tak glebiej zapoznac sie z OC, co Ty na to??:> Bo Ty od razu po OC wbiles sie do CS'a chyba i zaczales grac. A co ze sprawdzeniem stabilnosci...? No niewiem jaka tam masz plyte ale fsb 152, czy 158 moze byc niebezpieczne, dla reszty Twojego sprzetu.

CS do takich gier nie nalezy raczej, ael powinienes wiedziec, ze istnieja gry ktore nie trawia sprzetu po OC. Ale nie robmy OT juz wiecej, Ty swoje napisales, ja tez i starczy :)

 

edit

Poza tym jesli Ci nie zalezy zbytnio na grafice, to mozesz zrobic tak jak ja i pewnie zreszta duza czesc osob tutaj grajacych. Dodalem troche komend do cfg (m.in thx makatiel :) ) i teraz nie dosc, ze plynniejszy jest ten poziom fps, to jest ch wiecej.

Edytowane przez n4rcyz3|<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie plynnosc gry raczej wystarczy dla normalnej gry :arrow: nie mowie tu o wymianie ognia przez 16 graczy na raz bo to zabija wiekszosc konfigow :wink: jedynie de_chateau przy wyjsciu z ct spawna na b bs tnie. ale i tak nie czesto tam gram :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyz, możesz (jeżeli chcesz) podać kilka komend zwiekszających wydajność. Ja gram w 800x600 (wyższe rozdzielczości w cs mi nie pasują, za małe wszystko jest) i wszystko ściete na low, cienie hight tylko aax2 (bo bez są straszne kwadraty) a filtrowanie trilinear. Dźwięk high i 5.1. Nie mierzę cały czas fps (jaka jest komenda do wpisania w konsoli na pokazywanie samego fps u góry ekranu w rogu ? Samo fps.), czasem puszczam net_graph'a 3 i klatki nawalają czasami i do 70-80 a nie wydaje mi się, aby gra była płynna. Tzn niby jest ok, do samego poruszania się po mapie super, do singla super, ale do porządnego grania na multi jest hmmm niezbyt płynnie. Np w CS 1.6 jak defaultowo było ustawione 72fps to gra niby była płynna, ale to nie było to. Dopiero po uswieniu fps max 300 klateczki latały na poziomie 200 i wtedy było płynnie ! Super płynnie, naprawdę, zupełnie co innego :) Tak mycha płynnie poruszała się, tak płynnie się chodziło - super ! Teraz nie jest tak różowo. Dziś, może jutro stawiam od nowa windowsa, zobaczymy co będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w source nie potrzeba do plynnej gry 100 fps (pod tym wzgledem engine gry jest zrobiony duzo lepiej od starego cs'a, ktory byl zwalony strasznie)!

 

mi fps'y spadaja z 99 (mam ustawione max 101) nawet do 50 w trakcie gry, ale jakos tego nie odczuwam...

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dlaczego max 101 ? ma to jakiś związek z wartością odświerzania ?

2 jeżeli ja widzę różnicę, to mi nie mów, że jest to niepotrzebne :)

Edit.

Faktycznie, 1.6 był zwalony równo (jak g...o) pod względem płynności. Wartości o których pisałem wcześniej (200fps) uzyskiwałem na GF4 i starszych sterach 44.coś tam. Później, po zmianie sterów na nowsze (i teraz po zmianie grafy) fps spadły strasznie i znów gra pokazywała relatywnie wysoki fps, ale obraz nie był płynny :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

101 - to byla ogolnie uznana za "komfortowa" ilosc fps'ow we wczesniejszych wersjach cs'a i przy takiej zostalem. ;) poza tym, jesli ktos mial delikatne spadki do powiedzmy 80-90 to utrata plynnosci miedzy "komfortowym" 100-80, a np 140-80 byla duzo mniejsza.

 

gdzie powiedzialem, ze nie potrzebne? powiedzial tylko, ze ja nie odczuwam utraty plynnosci w trakcie spadku fsp'ow ze 100 do 50 w momencie gry, a w 1.6 taki spadnek byl odczuwalny i to bardzo.

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

czesc ja chcialbym sie dowiedziec na jakim update'cie gracie  i tylko tyle

1353016[/snapback]

a co pirat niechodzi bez updejta :blink: :lol: :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harlu ;) Tak powiedziałęś "w source nie potrzeba do plynnej gry 100 fps", a potrzeba ;)

Kopiko - my ni egramy, tylko delektujemy się kolejnymi update'cieamami ze stleamka. Czekamy, aż updeate'cie sie ściągnie i wymieniamy doświadczenia, co się w nich zmieniło. Np teraz nie da się założyć tłumika na m4, ponieważ ktoś zjechał gwint na lufie. A może na rufie, ktoś tam już statkiem pływał. Ogólnie, to my tu ćpamy i piejemy, gadamy jedynie jak kolejny uptodate'cie wyjdzie.

Teraz nie piemy, bo Roger z Orgiuszem stłukli ostatnią flaszkę. Harlus strasznie harla (kaszle) i już od tych % (updata) fpsów nie rożróżnia.

Gramy na najnowszym, nie mów, że Ci nie odpowiedziałem :)

Teraz czekamy na Elemelka z Orgiuszem, chcą z magazynów firmy SeS ("S"mirnofff "E"nd "S"pirytus) wytargać krzynkę napojów wyskokowych. Poca się opiera, i w koło pyta "poco" wam tyle. A Orgiusz orgię szykuje. Tak się podniecił niemożnością przerwania klawiszem esc blinda po fleszu, że ehhh szkoda gadać.

Kurde bele, jestem u teściów na imprze (LOL) i właśnie prezenty rozdają i musze lecieć. A tak się fajnie rozpisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhaha

ostro orgiusz szykuje Orgie :D :lol:

Dla jescze wiekszego wylca daje

Bonus :D

Pierszy raz taka akcje widze :lol:

moze zabil ktos kogos w podobny sposob ;] :wink:

==

Dodam ze u kumpla grałem :D po niezłej dawce % :D

Kumpel wtedy do mnie mowi

"rzuc fb w ryj dla tego z balkonu :D

to masz mowie :D :lol:

i w Padake :D

Ciekawe jakie to uczucie zginac od Fb ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz, miałeś napoje załatwiać ;)

Jak chcesz się "zabijać" fb czy smikiem jak bedziesz miał 100hp :)

Panowie, robimy jakiegoś spara jutro wieczorem ? Późniejszym wieczorem ;) Chociażby SeS'y na resztę, po prostu aby więcej sesów przyszło to będą grali razem na resztę. Wiem, że serw będzie pełen i będzie sieka - co z tego, są święta, a na święta 3eba więcej zabijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...