Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sciaga narcyz_naked.mov ;]

1354369[/snapback]

Poca beszczelu nie zapominaj, ze jesli on zobaczy ten film, to i Ciebie tam ujzy :-P

Koniec tematu :)

 

KZI chcial kilak komend do zwikszenia fps, jesli chcesz to moge je podeslac na PW lub maila, bo tu by strasznie duzo zajely.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca beszczelu nie zapominaj, ze jesli on zobaczy ten film, to i Ciebie tam ujzy :-P

Koniec tematu :)

 

KZI chcial kilak komend do zwikszenia fps, jesli chcesz to moge je podeslac na PW lub maila, bo tu by strasznie duzo zajely.

1354678[/snapback]

Narcyz daj tutaj, wszystkim sie przydadzą!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_forcemanagedtextureintohardware "1"mat_forcemanagedtextureintohardware "0"r_mmx "1"r_sse "1"r_sse2 "1"violence_hgibs "0"r_RainSplashPercentage "0"r_RainSimulate "0" r_rainradius "0"r_worldlights "2"r_teeth "0"fps_max "111"cl_ejectbrass "0"cl_show_bloodspray "0"cl_show_splashes "0" cl_smooth "0"fog_enable "0"mat_bumpmap "0"mat_clipz "0"mat_specular "0"r_propsmaxdist "0"r_dynamic "0"r_eyes "0"r_modellodscale "0.1"cl_forcepreload "1"
Zapewne chodzi o te komendy. Na gf2mx400 DDR uratowaly mi zycie i dalo sie grac przyzwoicie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie o tamte, poniewaz nawet mam je od makatiela. Ale jeszcze kilka innych.

//disable rainr_drawrain "0"r_rainalpha 0r_rainalphapow 0r_raindensity 0r_rainlength 0r_RainProfile 0r_RainRadius 0r_RainSideVel 0r_RainSimulate 0r_rainspeed 0r_RainSplashPercentage 0r_rainwidth 0//end disable rain//remove floor reflections will improve by 50 fpsmat_bumpmap "0"mat_clipz "0"mat_specular "0"mat_bloom "0"mat_fastnobump "0"mat_fastspecular "0"mat_forcedynamic "0"mat_bufferprimitives "0"//end remove floor//ragdolls collide with each othercl_ragdoll_collide "1"cl_ragdoll_physics_enable "1"//end ragdolls collide with each other//muzzle lightmuzzleflash_light "0"//end muzzle light//take away particlesr_drawparticles "0"//end take away particles//force preloadingcl_forcepreload "1"//end force preloading//Smooth view/eye origin after prediction errorscl_smooth "1"//end Smooth view/eye origin after prediction errors//Models with alot less polys than default will make stable fps in combatr_modellodscale "0.1"//end Models with alot less polys than default will make stable fps in combat//remove the bananas on italy, the bottles and empty cans on dustcl_phys_props_enable "0"cl_phys_props_max "0"//r_propsmaxdist 5000//end remove the bananas on italy, the bottles and empty cans on dust//increases texture quality from a distancemat_mipmaptextures "1"//end increases texture quality from a distance//makes it so that the models always look their best from any distancer_lod "-5"//end makes it so that the models always look their best from any distance//gives the C4 bomb ticking light dynamic lightingcl_c4dynamiclight "1"//end gives the C4 bomb ticking light dynamic lighting//see decals from any distancer_decal_cullsize "0"//end see decals from any distance//renders visible objects onlyl_cull "1"//end renders visible objects onlyr_fastzreject 1violence_hblood 1violence_hgibs 1cl_show_bloodspray 1fog_enable 0fog_enable_water_fog 0
Szczerze, to ja niewiem dokaldnie ktora do czego jest, ale wazne ze dalo mi to przyrost i ustabilizowalo ilosc fpsow. Znalezlem to na jakims forum, nawet nie usuwalem tych tlumaczen, bo moga byc przydatne nawet. Niktore moga sie powtazac z tymi danymi przez makatiela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak harlus mowil- to chyba rozsadne rozwiazanie. Gra tragicznie nie wyglada, ale ja nie jestem zbyt wymagajacym. Tzn. od CS'a nie wymagam grafiki, od innych gier raczej tak. Nie mam raczej miarodajnego porownania, bo od zawsze gram na mat_dxlevel 70, wiec sam fakt tego juz znaczaco obniza jakosc. Poki mialbym pelna plynnosc w czasie akcji, to bym sie w to wogole nie bawil, ale niestety karta juz troche ma i nie zawsze sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL juz dobrze :> ano wiesz, literek na szybko :> ale to wystarczylo, zebym w klawisze nie celował :> Przy mojej wadze :|

 

A czy jestem luzakiem? Pod wplywem % pewnie sie staje :>

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL widze ze sobie tu bezemnie radzicie jakos...niezbyt ale jakos ;)

Zaraz wbie sie na serwak tylko palce sie mi odmrożą :P

 

Thx za komendy, jutro wszystko wyprubuje... Makatiel jakby moj fps ciagle mial warosc 50 a nie tylko spadał do niej, ja bym sie cieszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makatiel i narcyz dzięki za komendy na fpsy, gdy je zobaczyłem

od razu oczka mi sie zaswieciły! Na moim sprzecie ciezko sie gra w CS:S.

Kto mi poda AKTUALNE ip i pw serwera tweak.pl ??

Bo juz nie wiem co sie dzieje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi ...

 

Zostawilem od srody kompa wlaczonego zeby zassac steambackup i szlag mnie trafil dzis po powrocie. Nic nie sciagniete  :mur:

1356941[/snapback]

 

Ja tak sciagałem CSS. Wychodze do szkoły, wracam zadowolony- bede gral,a tu

szajse! 2 procent przybyło i zwiucha steama. Niemniej współczuje Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio nieciekawe sceny dzieją się na serwerze :/ Po raz kolejny trafiają się typki spod ciemnej gwiazdy, którzy myślą, że im wszystko wolno... Za wyzywanie innych (chodzi głównie o bluzgi w kierunku innych gracy, ich rodzin, itd...), oraz celowe TK i zabijanie swoich będą bany! Czas bana będzie adekwatny do stopnia w jakim to robili... Wczoraj już został zbanowany ICEK[PL]... Who's next? :) Wiadomo, kiedy sobie robimy jaja to robimy, ale jak ktoś się wyżywa na innych bo miał w domu za słoną zupę to już przesada... :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podczepiam się do gucia o wczasach dla onia, chłopak niedość że ma przeważnie statsy na - co idzie w parze za TK a także rzuanie flashóe na początku rundy

 

ps.1 kiedyś juz były z nim podobne problemy jak dobrze pamiętam

ps.2 kto ze "scyzoryków z kielc" :P ifiarował mu płyty z grą <_< ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo sluszny banan dla ICEK_PL non stop fb na repsie albo strzaly po plecach.

Ja ze swojej strony apeluje abyscie sie bardziej przyjzeli kolesiowi z nickiem Onio.

Poza tym, zyczylbym sobie aby coniektorzy przestali po mnie strzelac w pierwszej rundzie, gdy wcale nie maja pewnosci, ze bedzie res. Az tacy pr0, ze bez tego sie nie obejdzie?

Jeszcze jedna kwestia. Ogolnie przyjmujecie, ze nie wolno robic flood'a. Czy admin jest wyjatkiem? Bo troszke tego nei rozumiem, jak reguly, to reguly, bez jaj, admin tez czlowiek i niech sie stosuje. Nie bede mowil o kogo mi chodzi. Ale naprawde jest to wkurzajace, jak taki koles stara sie pokazac swoja wyzszosc/wladze na serwerze.

 

ps.2 kto ze "scyzoryków z kielc" :P ifiarował mu płyty z grą <_< ??

1357431[/snapback]

yyy... Bania?? :> Edytowane przez n4rcyz3|<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo sluszny banan dla ICEK_PL non stop fb na repsie albo strzaly po plecach.

Ja ze swojej strony apeluje abyscie sie bardziej przyjzeli kolesiowi z nickiem Onio.

Poza tym, zyczylbym sobie aby coniektorzy przestali po mnie strzelac w pierwszej rundzie, gdy wcale nie maja pewnosci, ze bedzie res. Az tacy pr0, ze bez tego sie nie obejdzie?

Jeszcze jedna kwestia. Ogolnie przyjmujecie, ze nie wolno robic flood'a. Czy admin jest wyjatkiem? Bo troszke tego nei rozumiem, jak reguly, to reguly, bez jaj, admin tez czlowiek i niech sie stosuje. Nie bede mowil o kogo mi chodzi. Ale naprawde jest to wkurzajace, jak taki koles stara sie pokazac swoja wyzszosc/wladze na serwerze.

yyy... Bania?? :>

1357435[/snapback]

 

Czyżby chodziło o mnie? Ale raczej nie floodoje :) Poprostu zawsze piszę jako admin, ale wcale to nie ma związku z pokazywaniem żadnej jak to ujołeś: "wyższości"... ;/ A co do Onia, gość gra dopiero niecały tydzień z tego co mówił Bania, także wybaczcie mu ;) No chyba że to jest w pełni celowe, to poproszę demko albo logi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj nieźle OniO wariował ! granaty na respie i TK ! apeluje o wczasy dla tego osobnika ;]]

1357155[/snapback]

 

Spoko chłopaki i tak nie pokaze sie na servie\necie przez najblizszy czas (1dzien do 3 miesiecy) wiec narazie macie spokoj :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko chłopaki i tak nie pokaze sie na servie\necie przez najblizszy czas (1dzien do 3 miesiecy) wiec narazie macie spokoj  :angry:

1357478[/snapback]

Onio to jednak specjalnie to robiłeś? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no co wy co wy? ;]

 

Ja mu tylko dałem SteamBackup, ale nie kazałem mu non-stop odstawiać TeamAttack'ów :D

No ale muszę przyznać, że takie coś psuje zabawę.

Co do ICKA to mam screen z fajnym tekstem tego kolesia... więc ban jest jak najbardziej słuszny...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mi granat wypadł przypadkiem, a raz umysle...reszta to tylko flesze :P

 

Sorz...jak cos...cos mi wczoraj odwalalo...zaduzo siedzialem przy kompie...juz nie bede... ( jezeli wogole bede gral... ;/ )

 

Co do icka....on nie TK..ale troche byl nie kulturalny w stosunku do scyzora z kielc :D (bynamniej nie chodzi o mnie :P )

 

Aha, i zeby grac w Cs:S potrzeba konto steamowe... :P Wiec bania...nie jest tutaj w niczym winny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :-) Jestem nowy na forum :P W counterka zaczne grać za jakieś ... 2 - 3 tygodnie :) Jak QPIE :D Mam do was kilka pytań :)

1) Czy mój komp : 1.6 Atlonek - 256 ddr rameK - GF hmm chyba 2 ten lepszy i łącze 128kbps starczą ?

2) Może ktoś z was ma najgorsze neo ( 128 ) to mi powie czy bardzo mu tnie ta gra czy da sie wytrzymać ( czyli w miare płynnie :D ) ?

3) eeee... co jeszcze :P hehehe :)

4) pozdro4aLL

5) Jakie servery polecacie ( gdzie są najniższe pingi i wiele gra osób ) lub gdzie gra sama elita :) ( hehheh :D nie grywam z cieniasami :P ) !

 

P.S.

Dzięki za pomoc

 

P.S.2.

heheheheh jeszcze jedno ...... POMOŻECIE MI WYMYŚLEĆ FAJNY NICK :( jak patrze na wasze aż mnie " muruje :o " heheh :) rozpatrze all propzycje wielkie dzięki narQa i pozdro aLL .. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...