Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.2.

heheheheh jeszcze jedno ...... POMOŻECIE MI WYMYŚLEĆ FAJNY NICK :( jak patrze na wasze aż mnie " muruje :o " heheh :) rozpatrze all propzycje wielkie dzięki narQa i pozdro aLL .. !

Masta Blasta Of Dizasta

 

A z tym neo to zalezy jak lezy. U mojego jednego kumpla ping w granicach 30-60, a drugiego ktory mieszka 500m dalej, ponizej 100 nie schodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm takie pytanko bo juz jestem desperatem jesli chodzi o instalke.

Sciagam demko Hl2 i pytanie czy z tej wersji da sie zarejestrowac cd-keya jak w przypadku instalki z wersji retail? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.2.

heheheheh jeszcze jedno ...... POMOŻECIE MI WYMYŚLEĆ FAJNY NICK :( jak patrze na wasze aż mnie " muruje :o " heheh :) rozpatrze all propzycje wielkie dzięki narQa i pozdro aLL .. !

1357579[/snapback]

-FluQ czyt. fluku

-GiL

-Dżodżo

-Alfons

:lol: :lol:

nie no rozwalileś mnie tym pytaniem, a ten twój obecny zły jest??, trochę inwencji twórczej i masz nick, to nie imię że rodzice ci wybierają ;]

 

a te 4 przykłady to przezwiska moich kumpli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corr!oN - dobra rada od pro gracza ;) jakim jestem :P

Załóż klan na poczatku swojej kadencji! Naprawde pomaga! Wtedy nick jest dluzszy i bardziej oczojebny :D

 

Ludki zauważyłęm cos dziwnego...

Ustwienia na max - ustawienia na min... a w CS:S liczba FPS prawie sie nie zmienia :> Gdy nie ma ludzi super, jak sie pojawicie odrazu spada :|

 

Moze to wina windozy?? Jak myslicie reinstalka moze pomoc:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby chodziło o mnie? Ale raczej nie floodoje :)

1357457[/snapback]

Nie, nie chodzi o Ciebie.

 

5) Jakie servery polecacie ( gdzie są najniższe pingi i wiele gra osób ) lub gdzie gra sama elita :) ( hehheh :D nie grywam z cieniasami :P ) !

 

P.S.2.

heheheheh jeszcze jedno ...... POMOŻECIE MI WYMYŚLEĆ FAJNY NICK :( jak patrze na wasze aż mnie " muruje :o " heheh :) rozpatrze all propzycje wielkie dzięki narQa i pozdro aLL .. !

1357579[/snapback]

Elita gra na tym wlasnie serweze :D W razie niedomowien, jakby ktos nie zauwazyl my jestesmy ta elita, hahaha :lol:

Jaki nick? To Ty sie nas pytasz? To sie nazywa prawdziwy brak inwencji tworczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corr!oN

czy to jest zly nick brzmi jak bys byl z Hiszpanii :D

Mnie sie podoba ;]

Narcyz sora ze tamtego hs'a na d1 ;]

Ale ja wiedzialem ze res bedzie bo

Bylo the game cos tam restart

A ze jestem wzrokowcem ;]

to odrazu zobaczylem

A w tedy to u mnie zupa bylo za slona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...

Przeszkadzam w czyms?

Widze zaista dyskusje o CS...

1357790[/snapback]

No co Ty ziomal :D Pomagamy koledze w tematyce CSa, chłopak nie może sam wymyśleć Xy\/\/y :D A chce być cool, trendi i jazzy, jednym słowem młodzieżowy, chce być poprostu takim fajnym chopokiem jak my :D

 

 

P.S.

 

Jak dam sobie taką sygnaturkę jak Poca to będe miał specjalne przywileje? :D Czy to Ty sam zaingerowałeś w jego podpis? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dorzuce...

fajnie brzmia :

 

PLATINUM STETHOSCOP

 

WoDa PłOdOwA

 

StalowA PochwA

 

choicaz nick enigmy: BanMeFuckinAdmins tez mi sie podoba

 

edit:

wybierz ktoras z moich propozycji - wybierajac wariant gucia /pisior.../ stracisz wiarygodnosc... nie bedziesz cool i trendy

WoDa PlOdOwA moim zdaniem lepiej sie kojarzy niz taki DymaCZ

 

zreszta co to za pomysl zeby prosic ludzi z formu cssa o wymyslenie nicka - eee - zly adres tu sa sami zwichrowani dewianci csowi jak ja heheheh

 

proponuje nick

 

PIMP

LEZBA ewentualnie LEZBOS

i ten co teraz mi wpadl do glowy:

WyMySlSoBiEcZlOwIeKuSaMcHbAzEtOzAtRuDnE

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyz sora ze tamtego hs'a na d1 ;]

Ale ja wiedzialem ze res bedzie bo

Bylo the game cos tam restart

A ze jestem wzrokowcem ;]

to odrazu zobaczylem

1357697[/snapback]

Ale nie pisalem tego jakos wylacznie z mysla o Tobie, zrobiles raz i tyle. Jakby to byl pojedynczy przypadek, to ok. Ale kilka razy mi sie tak trafilo od innych graczy.

Chyba chlopaka "lekko" zniecheciliscie do gry na tym serwerku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolacze sie do zwichrowanych pomyslow na nick'a

BaNmEbOy

NieWiemCoToTeamPlay

team|killer

SuckMe

albo co bedzie wymiatac

gRaM1DzIeNwIeCwSzYsTk0zAbIjAm

kilka uwag

1] God bless Admins za bananananananowa wycieczke dla icka. jeszcze zeby zupka sie zajeli...eeeh. onio[n] ma jeszcze szanse zostania.

2]mozna po tym oknie vote wlaczyc normalny vote gdzie ludzie sie zgadaja na co glosowac?

3]jesli 2 nie to moze czas na inny mc?

 

co z beta vac2? i warto pogrzebac w konfigu dla zwiekszenia fps? jak bardzo wtedy kuleje jakosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował dać vota na vota. Taki vot byłby wstępem do votowania, czy będziemy votować na zmianę mapy, bana, albo slapa, kicka itp. Wpierw votowalibyśmy czy wogóle votujemy, czy nie. Jeżeli tak, to votowalibyśmy, co votujemy. Po wybraniu vota, możnaby votować, a po zavotowaniu możnaby zaś (AOD, to dla Ciebie) votować, czy votowanie było ok. Później ewentualnie mały vocik czy zmiana ma być natychmiastowa, czy wprowadzona z opóźnieniem. Co wy na to ? Votujcie ;)

Xywa hmm... proponuje np. KZI_ROXX, albo KZI_RulllZZZ albo KZI_idolem_z_lat_młodości, albo Everybody wants to be like a KZI. Pasi ? "Lubię Colę" też jest "na czasie". Daje radę.

Pisak - mam nadzieję, że teraz dzięki wpisom do cfg pograsz z nami ;) Dawno Cię nie było. POZDRO !

O jaka fajna xywa - "pozdro". Niezły jest też "Rozpór".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do twojego nicka jak wejdziesz n a server to zobaczysz

ze kazdy gra na takim nicku jaki ma na tweaku

(kiedys to byl obowiązek)

Bo przewaznie kazdy ma jeden nick internetowy

i go wszedzie uzywa ;]

==

To zalezy czego wymagasz od cs'a

Czy świetnej grafiki czy plynnej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800x600 (1024 za małe literki i postacie ;) ) wsio low, cienie high, aax2 (bo za kanciasto jest). Właśnie reinstalkę robie :) Mam nadzieję, że dziś wejde hyhyh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/\/\0j3 pr0p02ycj3:

 

- n00b

- nieudacznik

- l0l

- BanMeFuckingAdmins

 

A na kompie nie będziesz mógł grać z dobrą grafą. Co najwyżej na wszystkim na low... :?

1357663[/snapback]

No nie wiem czy bedzie mogl grac na low.... Ja gram na low i mam

15-35 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może ja nie będe pisał na jakich ustawieniach gram :P A co do Twojego kompa, jakoś pograsz, jeśli skorzystasz z podanych tu komend napewno będzie dało się grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...