Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

*"]Byłem, grałem, fajny serwerek, świetna atmosfera, ale mało ludzi :(

I ping mógłby być lepszy ;-)

Będę wpadał częściej, chcoaż w cs;s żadko gram. Gram pod nickiem [bORG] Duszek :-)

Rozumiem ze znajomy xan'a ;]]

 

Namow go zeby w koncu zagral z nami

Znajomy, ale on ostatnio chyba już nie gra :] chociaż w [bORG] jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pogrywam na tym serwerku prawie od poczatku i od zawsze cieszy mnie gra z wami ale ostatnio cos sie zle zaczyna dziac , chodzi mi o przypadkowe osoby ktore lacza sie z serwerem pograja chwilke i sie nudza bo im nie idzie i wtedy zaczyna sie przeklinanie(bulwersuje mnie to bo czesto jak gram obserwuje moja corka ktora juz niestety umie czytac) wyzywanie a najgorsze jest jak gosciu na dowidzenia zrobi masowy TK

za cos takiego powinien byc dozywotni ban

 

Mam nadzieje że panowie admini wezna na cel takich graczy

 

pozdrawiam i życze wesolych swiat

a pod choinke samych headow LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o poca nowy avatar ;]

 

@moribder staramy sie egzekwowac kary ale nie zawsze na serwie jestesmy, a przegladanie logow do ciekawych zajec nie nalezy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pogrywam na tym serwerku prawie od poczatku i od zawsze cieszy mnie gra z wami ale ostatnio cos sie zle zaczyna dziac , chodzi mi o przypadkowe osoby ktore lacza sie z serwerem pograja chwilke i sie nudza bo im nie idzie i wtedy zaczyna sie przeklinanie(bulwersuje mnie to bo czesto jak gram obserwuje moja corka ktora juz niestety umie czytac) wyzywanie a najgorsze jest jak gosciu na dowidzenia zrobi masowy TK  

za cos takiego powinien byc dozywotni ban

 

Mam nadzieje że panowie admini wezna na cel takich graczy

 

pozdrawiam i życze wesolych swiat

a pod choinke samych headow LOL

No niestety zdazaja sie 'bezmozgi' na serwerze :x :evil:

 

 

Postaram sie w najbliszym czasie cos z tym zrobic.... :twisted: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z mikrofonem w CS :(

 

Kupilem wczoraj sluchawki z mikrofonem Dialog-812(Logitech).

Plyta to Abit z SoundStormem.Jak nalezy wpiac?

Mam 5 wyjsc na karcie dzwiekowej.Na codzien uzywam glosnikow 5+1.

 

Sluchawki dzialaja prawidlowo to znaczy dzwiek jest slyszalny dobrze.Niestety mikrofon nie dziala :evil:

 

Probowalem chyba wszystkich ustawien Jacka:)

 

( ) ( )

 

( * ) ( ) ( )

 

* - tutaj wpiety jest Jack od sluchawek.Gdzie wpiac mikrofon?

 

Moze jest jakis program do testowania mikrofonu??

Program testowy z CS nie daje znaku zycia na mikrofonie:(

 

Pozdrawiam

Davidian

 

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z mikrofonem w CS :(

 

Kupilem wczoraj sluchawki z mikrofonem Dialog-812(Logitech).

Plyta to Abit z SoundStormem.Jak nalezy wpiac?

Mam 5 wyjsc na karcie dzwiekowej.Na codzien uzywam glosnikow 5+1.

 

Sluchawki dzialaja prawidlowo to znaczy dzwiek jest slyszalny dobrze.Niestety mikrofon nie dziala :evil:

 

Probowalem chyba wszystkich ustawien Jacka:)

 

( ) ( )

 

( * ) ( ) ( )

 

* - tutaj wpiety jest Jack od sluchawek.Gdzie wpiac mikrofon?

 

Moze jest jakis program do testowania mikrofonu??

Program testowy z CS nie daje znaku zycia na mikrofonie:(

 

Pozdrawiam

Davidian

 

Dzieki za pomoc

( ) ( )

 

( ) ( ) (* ) Tutaj jest mikrofonowe wejście na soundstormie :) Wszystko masz z tyłu oznaczone tak pozatym (przy każdym wejściu jest narysowany obrazek, czy tam w blaszce wynieciony ;) Pozatym kolor wtyku mikrofonu powinien być różowy tak jak i wejście :) )

 

A testować sobie możesz choćby windowsowym rejestratorem dźwieku :) (Start/akcesoria/rozrywka/rejestrator dźwięku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxter zamiast sie smiac mogles napisac ze chodzi o ta durna ikonke w prawym gornym rogu , a tak to sie jej nigdy nie przygladalem.

 

A do sprawy cheat-ow macie racje nie mozna rozruznic kto gra z cheat-ami jezeli sie ich nie uzywalo ;)

i teraz widze z kad niektozy tyle fragow zbieraja jak na nich flash i inne zeczy nie dzialaja

Czy nie mozna blokowac na serweze takich mozliwosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxter zamiast sie smiac mogles napisac ze chodzi o ta durna ikonke w prawym gornym rogu , a tak to sie jej nigdy nie przygladalem.

 

A do sprawy cheat-ow macie racje nie mozna rozruznic kto gra z cheat-ami jezeli sie ich nie uzywalo ;)

i teraz widze z kad niektozy tyle fragow zbieraja jak na nich flash i inne zeczy nie dzialaja

Czy nie mozna blokowac na serweze takich mozliwosci ??

Widzisz, to nie jest tak do końca... Da się rozróżnić kto cheatuje a kto nie, nawet jeśli się ich nie używało, ale się trzeba zagłębić w zasadę ich działania, obejżeć parę filmików zich udziałem itd... Co do flashy, to cheaty nic tu do rzeczy nie mają :evil: Niestety da się w pewien sposób oszukać grę (problem znany od CS 1.1, Call of Duty i paru innych gierek). Nie będe pisał o co chodzi, bo jak znam życie wiele osób zaraz by zaczeło tego używać :evil: :evil: Ale to już sprawa każdej osoby z osobna, jeśli komuś sprawia radość granie z używaniem oszustw to jego sprawa... I tak zawsze znajdzie się lepszy, który gra uczciwie :twisted:

 

Co do blokowania, jak Ty widzisz blokowanie takich rzeczy hmm?:) Od tego wlaśnie był VAC i CheatingDeath... Niestety, narazie oba programy dostępne tylko do starych wersji CS'ka, source jeszcze nie jest wspierany :( Prace nad VAC2 (dla niewtajemniczonych, Valve Anti Cheat 2) idą pełną parą, niedługo powinien się pojawić (daj boże na święta), co do cheating death to myślę że jego autorzy także pracują nad wersją do sourca... Inaczej nie da się zabezpieczyć przed cheatami :evil: Jeśli ktoś dowie się o jakimś nowym programie anticheaterskim na sourca to proszę o pilny kontakt na priv.

 

Aczkolwiek teraz częściej niż przedtem, osoby podejżane na serwerze będą nagrywane i potem będziemy analizować demka, może chociarz narazie w ten sposób uda nam się wyplewić oszustów z naszego serwa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to ze ta mapa byla robiona pod bete i moga byc problemy z teksturami. Jeli chceice szukac nowych mapek to proponuje forum steam. Sa juz dwa nowe projekty wlasnie de_inferno. Wykonanie bardzo dobre ale niestety akcja jest rozgrywana po zmierzchu co mi osobiscie sie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało wam slotów to idźcie na WP. Dzisiaj serwer ogarneli P.a.Dowcy i Hl2 :). Trzeba trenować przed meczykiem. Tak bedzie zawsze już na serwie tylko Hl2 i ja ze swoim teamem. Już dawno nie pisałem nic w tym temacie, ale osoby grające na tweaku wiedzą co się dzieje. :twisted:

Nie wiem co by było, gdybym nie zobaczył tematu o CS:S pewnie nie miał bym 3 dop na półrocze, nieodpowiedniego zachowania za skrócanie lekcji tylko po to żeby pograć sobie dłużej w CS, nie miał był bym w klanie RXT, nie miał bym teraz swojego klanu, nie zabijałbym Hl2 (najbardziej to lubie, wręcz kocham) i nie miał bym od nowego roku kary na na granie w CS do poprawienia ocen (jeden z nas ma podobnie :(). Przede wszystkim nie poznał bym tylu genialnych ludzi i nie miał bym połowy listy z GG (100 osób pełna lista, bedzie więcej) i wiele naprawde wiele innych rzeczy jednych dobrych drugich złych.

PO PROSTU CS MNIE OGARNAŁ - NIE MA LEPSZEJ GRY :!:

Oficjalne otwarcie klanu nastąpi 1 stycznia nowego roku w tym samym dniu zostanie otwarta również strona i forum klanu. Szukam chętnych do klanu - niech piszą narazie do mnie na GG 3521442, a od nowego roku na forum.

Pozdrawiam P.A.D | Dabek. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie miał bym od nowego roku kary na na granie w CS do poprawienia ocen (jeden z nas ma podobnie :()

Hehe, czyżbym wiedział o którym mowa? :) Aczkolwiek ja nie z Was tylko z |hL2-F.i| :) Nie no, ja tam nie mam kary od nowego roku, ogólnie grać na kompie niby nie mogę ;) No ale ja mam banię z matmy (a matura próbna z matmy zaliczona :lol: ). Ale damy radę :)

 

P.S.

Dabek, nie popadaj w obsesje z tą satysfakcją z zabijania nas :) Jakbyś łoił ludzi z czołówki polskiej, lub światowej (a w sumie kto tam wie :P może kiedyś i my nią będziemy ;)), to już inna sprawa :) A satysfakcje największą to ja mam jak kobieta jest zadowolona z... (jeśli widzisz kropki tzn. że nie masz 18stu lat :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ja mam banię z matmy...

Ekhm... :D

 

A faktycznie Dabek ostatnio przesadza z tą radością zabijania klanowiczów z |hL2-F.i| :lol:

Żeby miał też taką radość jutro, kiedy dostaną od |hl2-F.i| po pośladkach... :wink:

Niestety nie będę mógł zobczyc/uczestniczyć w tym meczu bo jutro wyjeżdzam... :neutral:

Ale jestem pewien że |hL2-F.i| wygra :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|hL2-F.i| wasza wygrana/przegrana zależy od waszego składu, nie bedzie Frezera, Ble i Maka to mamy dużą szanse :P. Jeśli będą to wasza wygrana to mało powiedziane :(. Nam nie zależy na wygranej tylko na poznaniu się w extremalnych przypadkach i zgranie się jako tako teamu. Prawdziwą gre zaczynamy od nowego roku, więc |hL2-F.i| bójcie się nas :twisted: :twisted:

 

Najbardziej i najczęsciej lubiem zabijać Banie, potem chodź żadko Frezera, Maka i ble. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|hL2-F.i| wasza wygrana/przegrana zależy od waszego składu, nie bedzie Frezera, Ble i Maka to mamy dużą szanse :P.

 

Najbardziej i najczęsciej lubiem zabijać Banie, potem chodź żadko Frezera, Maka i ble. 8)

Ten to już przesadza... :D Dla niego kill kogoś z |hL2-Fi| to normalnie orgazm... :lol:

 

|hL2-F.i| wasza wygrana/przegrana zależy od waszego składu, nie bedzie Frezera, Ble i Maka to mamy dużą szanse :P.

W każdym składzie jesteśmy boscy... :wink: a jak będzie to się okaże... :twisted:

 

Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...