Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Czym mniej detali tym lepiej :wink:

 

Ale to mialy byc testy 9550 po o/c vs GF 4 Ti po o/c i w dodatku AMD Socket A :F :F :F

 

Ja sie tak nie bawie :wink:

 

Podam swoje wyniki

 

DX81

1test - 110fps Variability 7.5xx

2test - 29fps Variability 9.8xx

 

 

DX70

1test - 120fps Variebility 6.5xx

2test - 37fps Variebility 8.2xx

 

Dodam tylko ze bez optymalizacji i na WIN ME ...

Na DNA 71.80 Wyniki powinny pojsc w gore przynajmniej o 5FPS...

 

 

CO TO JEST TO variability

Wiem ze to jest roznorodnosc ale co to ma wspolnego i co dokladnie oznacza w wynikach

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to mialy byc testy 9550 po o/c vs GF 4 Ti po o/c i w dodatku AMD Socket A :F :F :F

Ja sie tak nie bawie  :wink:

Ale i AMD i RADEON a kto by patrzyl na jakies dalsze znaczki:P

W czasie gry takiej normalnej przy 16 osobach na serwerze spada mi w czasie akcji tak do 60-65 fps. Ale przy 32 osobach, nawet na malej mapce jak fy_iceworld mam po 20 fps:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mojego procka to mam athlona palmino 1600xp@1800xp (1550mhz)...

I nie jest z nim fajnie :(

Xpektor jesli Twoja plyta gl. pozwala to szoruj do pracy na jakis czas i kup jakiegos Bartona albo Bartona-mobile za jakies 320-350 pln i bedzie smigalo:) Czego sie nie robi zeby pograc w ukochana gre:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makatiel to raczej nie wypali... płyta stara jak świat ;) Shuttle AK32L :( Chocbym kupil tego 2500 to raczej bym go nie wykrecil...chyba. Pamiatki nie nadaja sie do o/c i plyta tez nie ma wielkich mozliwosci...

 

Chyba bede sie jednak dorabiał A64...moze bedzie na zime ;)

 

No to gdzie sie spotykamu:>

Aha CMX wlacz juz serwa... to przestaje byc smieszne :|

 

THX Dabek...dx 71 pomógł :D

 

 

ps. o mojej plycie:

Socket A CPU Support

supports the following 462Pin socket A processors:

AMD Athlon/XP with 266 or 200MHz FSB

supports Palomino (model 6) and T-Bred (model 8)

AMD Duron/Morgan with 200MHz FSB

successfully tested with: Duron up to 1,3GHz / Athlon up to 1,4GHz / Athlon XP up to 2600+ with 266MHz FSB

 

wiec z fsb nie poszalej chyba i tak...

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zaistalujcie xfire'a to sie poznajdujemy :wink: jak taki jeden dzisiaj mnie przesladowal :lol:

tak ogolnie to TVK tczew ip. 82.160.39.9:27018 nie jest imo tak zly. of course jak nie ma gowniarzy ktorzy co chwila rzucaja na lewo i prawo cheater je**** co jest deko irytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej podpisywac sie do friends i potem tylko sie logowac?  :oops:

1364767[/snapback]

A nie Bo Xfire oferuje wiele mozliwosci ;]

Np jak ktos gra na jakims servie i jest na jakims kanale Ts'a

To mozesz i tu i tu sie podloczyc :P

Wogle fajny program Dla Pr0 Graczy ;)

:D

==

Cmx powiedz ze załatwiasz nowy Server ;]

Nie wyobrazam sobie cs'a bez Tweaka ;)

I tej rodzinnej atmosfery :wink:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję postawić serwer CS:S, ale potrzebuję kogoś do pomocy. Wszystko pójdzie gładko, ale potrzebują człowieka, który się zna troche na instalowaniu i konfigurowaniu tego wszystkie na Linuxie. Potrzebne również konto Steama pod serwer, bo niestety mam ale z CS'a 1.6 . Praktycznie wszystko zrobię, do momentu instalowania Mani-Moda.

 

Jak coś to walić na GG: 7309197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję postawić serwer CS:S, ale potrzebuję kogoś do pomocy. Wszystko pójdzie gładko, ale potrzebują człowieka, który się zna troche na instalowaniu i konfigurowaniu tego wszystkie na Linuxie. Potrzebne również konto Steama pod serwer, bo niestety mam ale z CS'a 1.6 . Praktycznie wszystko zrobię, do momentu instalowania Mani-Moda.

 

Jak coś to walić na GG: 7309197

1364823[/snapback]

Biorac pod uwage twoj CFG to przy twoich 512MB daleko nie zajdziemy grajac w wiecej jak 14 osob :P

 

Btw. - Jaki masz min/max upload?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja powiedziałem, że to na moim kompie ? Serwer spokojnie da radę, a serwer pod CS'a nie jest strasznie "ramożerny" , bynajmniej nie było tak z CS 1.6. Niestety z CS:S nie wiem jak jest.

 

Łącze na razie jest 2048/512 , ale już w poniedziałek/wtorek minumum 2mbit/2mbit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję postawić serwer CS:S, ale potrzebuję kogoś do pomocy. Wszystko pójdzie gładko, ale potrzebują człowieka, który się zna troche na instalowaniu i konfigurowaniu tego wszystkie na Linuxie. Potrzebne również konto Steama pod serwer, bo niestety mam ale z CS'a 1.6 . Praktycznie wszystko zrobię, do momentu instalowania Mani-Moda.

 

Jak coś to walić na GG: 7309197

1364823[/snapback]

 

Nie potrzebujesz chyba zadnego konta. Serwer dedykowany mozna za free postawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pykałem tutaj: 213.218.117.232:27025

[P12] Public Server PL @ GamesNET.pl

Ludzie są, admin fajny (Wacky), pozwala klnąć(kilka razy hhehe, ostrzega, nie wywala od razu). Jedyne co mnie denerwuje, to sam Wacky walący tylko i wyłącznie z wiatrówki - powiedzcie mi , czy to normalne, że wiatrówa zabija 1 strzałem? Ja jestem przekonany, że tylko w głowę, normalnie trzeba 2 shotów celnych.... Wacky zabija 1 strzałem, zawsze ma jakieś 102-4 dmg po 1 strzale lub więcej (głowa). Czyżby zwiększył (jako admin) siłę scouta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany ze zauwazyl tylko nie moze uwierzyc. Ale zgodze sie z KZI zeby powalic kogos w ruchu potrzeba 2 strzalow ewentualnie jednego celujac na glowe. Jednym strzalem jest ciezko zdjac kogos - a jak sie strzela ze skauta w ruchu to juz calkiem mistrzostwo trafic w glowe czy "klate " jak to Jin* ujal. Bardzo ciezko strzela sie w ruchy - wystepuje lekka niecelnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w 1.6 się nie dało, nie sądziłem, że tu się to zmieniło ;)

Co do prędkości - wiem, że najszybciej chodzi się ze "zwiadowcą".

Strzał w klatę zabija - imo bezsens :(

Jino podaj ipeki cdp i pifpafa jak masz - ja skasowałem i favoritki się nie backupnęły, a nie chce mi się szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza xD Zaczne karac ze scouta jeszcze bardziej :)

 

Ja mam syndrom scouta. Kiedys tak cwiczylem pod wplywem filmu

ru$tle_hitbox_collection ze w zasadzie jak sie wprowadze w trans to same headziki leca :D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...