Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie trzymają, każdy admin chce mieć takiego gracza jak ja na serwie - heheheheh :))))

Steam coś mi dociąga właśnie, HL2 Completed, leci CSS (hmm, właśnie stoi :) ) Nie wiem co to...

I wszystko jasne:

Winning Maps and Source Games Update Available Now

April 13, 2005, 6:12 pm · Alfred Reynolds

 

Three Half-Life 2: Deathmatch maps are now available via Steam. These maps were created by the three players who won our recent HL2:DM mapping contest. If you have HL2:DM installed in your Steam games list, you will receive the new maps automatically.

 

The new maps are:

 

Winner: dm_underpass by Scott M Jordan, USA

 

1st Runner Up: dm_resistance* by Jonathan Linker, Germany

 

2nd Runner Up: dm_powerhouse by Michael Schulz, Germany

 

 

This release also includes a Counter-Strike: Source update which fixes incorrect player names appearing in the scoreboard.

 

Dla CSS interesujące jest tylko to, że poprawili wyświetlanie xywek graczy na serwie (z poziomu steama, nie w grze).

A mapki zaraz oblookam :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This release also includes a Counter-Strike: Source update which fixes incorrect player names appearing in the scoreboard.

Dla CSS interesujące jest tylko to, że poprawili wyświetlanie xywek graczy na serwie (z poziomu steama, nie w grze).

Skoro jest napisane ze in the scoreboard to znaczy ze w grze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi , ale po ostatnim updacie (nie tym dzisiejszym) tak qreffsko mi pingi poszy do gory ze hej :mellow: Na polskich serwach jest ok , ale na niemieckich itp tragedia , kiedys tam mialem 50-60 a teraz jak mam ponizej 100 to juz sie ciesze :huh:

 

Nie wiem czy to dlatego ze tpsa teraz 2mbit neo wprowadza i hooje mi specjalnie obnizaja na moim no-limits zebym na tamten przeszedl czy to przez ten update jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi , ale po ostatnim updacie (nie tym dzisiejszym) tak qreffsko mi pingi poszy do gory ze hej  :mellow: Na polskich serwach jest ok , ale na niemieckich itp tragedia , kiedys tam mialem 50-60 a teraz jak mam ponizej 100 to juz sie ciesze  :huh:

 

Nie wiem czy to dlatego ze tpsa teraz 2mbit neo wprowadza i hooje mi specjalnie obnizaja na moim no-limits zebym na tamten przeszedl czy to przez ten update jest :/

1388665[/snapback]

to przez update - valve zwrocilo uwage, ze polska scena css zaczyna panowac w europie i sie "wozic", wiec poprzez zwiekszenie naszych pingow na zagranicznych serverach, chca nas sprowadzic na ziemie... Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roger jest tak bo

a. podlaczyles sie na ostatni slot na serwie tak zwany slot kontrolny twoje steamid zostalo porownane z lista rezerwacji nie figurowales na liscie to cie rozlaczylo

 

b. grales sobie i wszedl ktos kto mial zarezerwowanego slota

 

ustaw sobie w hlsw ze ten serw ma 1 zarezerwowany slot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi , ale po ostatnim updacie (nie tym dzisiejszym) tak qreffsko mi pingi poszy do gory ze hej  :mellow: Na polskich serwach jest ok , ale na niemieckich itp tragedia , kiedys tam mialem 50-60 a teraz jak mam ponizej 100 to juz sie ciesze  :huh:

 

Nie wiem czy to dlatego ze tpsa teraz 2mbit neo wprowadza i hooje mi specjalnie obnizaja na moim no-limits zebym na tamten przeszedl czy to przez ten update jest :/

1388665[/snapback]

Nie wiem czy Tepsa nawala - czy u nas lacza - ale ostastnio od 2 tygodni ping sie srednio zawyzyl - normalnie wchodzac do siebie na serwer miewalem 17 - 25 a od jakiegos czasu 40- 57 - i zdaza sie ze przylaguje ( ping 300 :mur: ) na innych serwerach tez sie podnosi czasowo

a osoby wchodzace na serwer z Polski - maja po 70 - 80 ping

( ps. mowie o serwerze 1,6 ) ( mozna powiedziec ze lacza w niemczech pogorszyly sie chwilowo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makatiel - wydaje mi się, że nie w grze.

Steama masz na pasku w windzie, dajesz szukanie serwów (jeszcze nie z poziomu gry tylko windy) i jak dawaliśmy VIEW SERWER INFO o wyskakiwały skaszanione cyferko-literki o grających na swrwie + wyniki z księżyca.

Tu to masz (na dole Fastly pisze):

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=93964&st=1650

Kolego, ja się nie mylę w niczym hehhe ;) Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KZI

tu sie kolega moze mylic! :D update dotyczyl blednych nickow w scoreboard'zie (gdy w trakcie gry wcisniesz TAB) - np. gdy jakis gracz wyszedl z serva, a na jaego miejsce wchodzil inny to przez jakis czas inni widzieli go pod nickiem gracza, ktory przed chwila wyszedl.

te "skaszanione cyferko-literki" to moga byc np. arabskie znaki...

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknąłeś do linka który podałem ? Ostatnie xywy są z "kwadracikami", to jest ta kaszanka :)

Harlus, Ty nie wspieraj Maka, zapłącił Ci czy co, kurde kumoterstwo się szerzy ! Proszę nie agitować w stołówce !

Wiecie skąd to ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KZI

faktycznie widac na screen'ie kwadraciki (2 ostatnie pozycje), ale nie zwrocilem na to uwagi bo uzywam hlsw - tam nie ma takich problemow. :P

 

natomiast update dotyczyl tego, o czym pisalem wyzej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A [gluteus maximus] jesteście, ja wiem lepiej :) Gabe mi powiedział ;)

Btw: fakjuuu ;)

1389576[/snapback]

Ju tół :D KZI znowu poległ, tralalala :P A tak poważnie to niestety KZI ale update dotyczy dokładnie tego o czym pisze Harlus, widocznie GABE sprzedał Ci lewe info :) Nawet na steampowered gdzieś o tym jest bo dzisaij rano czytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego o czym pisze Harlus

Ja pisalem pierwszy, a Harlus tylko dokladniej wytlumaczyl:))

 

a tak bardziej na powaznie

Gram na roznych serwerach i wszedzie jakos nie tak jak byc powinno czyli nie tak jak na tweaku:(

Na niektorych serwerach wysyp dzieciakow, ktorzy spiewaja do mikrofonow. Nie ma adminow ktorzy by banowali cheaterow. Mimo, ze ja statsem jestem:P to brakuje mi czesto jakiegokolwiek TP. A czasami po prostu poziom gry jest zenujacy - zeby na tweaku miec jakis niezly wynik trzeba bylo sie troche postarac a na innych to parodia jakas, wchodze i za chwile pierwszy jestem:P Taka gra nie rozwija.

A na serwery ktore wczesniej ktos podawal, ze sa dobre niestety trudno sie wbic:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem pierwszy, a Harlus tylko dokladniej wytlumaczyl:))

 

a tak bardziej na powaznie

Gram na roznych serwerach i wszedzie jakos nie tak jak byc powinno czyli nie tak jak na tweaku:(

Na niektorych serwerach wysyp dzieciakow, ktorzy spiewaja do mikrofonow. Nie ma adminow ktorzy by banowali cheaterow. Mimo, ze ja statsem jestem:P to brakuje mi czesto jakiegokolwiek TP. A czasami po prostu poziom gry jest zenujacy - zeby na tweaku miec jakis niezly wynik trzeba bylo sie troche postarac a na innych to parodia jakas, wchodze i za chwile pierwszy jestem:P Taka gra nie rozwija.

A na serwery ktore wczesniej ktos podawal, ze sa dobre niestety trudno sie wbic:((

1389700[/snapback]

daj Pan na tacę :mrgreen:

 

TU ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

217.153.86.42:27015 PL TacticalOps Spoko serwer zajety tylko w godzinach popołudniowych. Jak wejdzie jakiś dzieciak to zawsze mozna mu kicka dać :D Ja najeczęściej gram na tym serwie. Moj nick : ...:::Solid Snake:::... PL

Edytowane przez laudini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha my wczoraj spara z obcokrajowcami graliśmy i u nich na serwie ten szit był zainstalowany :D, niedość że te dzwięki to na środku monitora pojawiał się napis headshot albo te głupie rangi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

217.153.86.42:27015 PL TacticalOps Spoko serwer zajety tylko w godzinach popołudniowych. Jak wejdzie jakiś dzieciak to zawsze mozna mu kicka dać :D Ja najeczęściej gram na tym serwie. Moj nick : ...:::Solid Snake:::... PL

1390005[/snapback]

To ty jestes na Blackliscie w 1.6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja... wypas? Raczej beznadziejne. Napewno nie czynia rozgrywki fajniejsza, a jzu napewno nie pomaga w grze. Ale proponuje wiecej nie pisac o dzwiekach, bo juz tu toczylismy dosc dlugie dyskusje na ten temat nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...