Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby gra odpalila sie z ta komenda to oczywisice musisz ja odpalic tylko poprzez ikonke skrotu. Co do twoich fps to problem pewnie lezy tez w slabym procku. Z tego co czytalem to optymalne min to 2500+ :D

Utowrz sobie plik autoexec.cfg i wklej tam:

 

mat_forcemanagedtextureintohardware "1"

mat_forcemanagedtextureintohardware "0"

fps_max "111"

cl_showfps "2"

cl_ejectbrass "0"

cl_show_bloodspray "0"

cl_show_splashes "0"

muzzleflash_light "0"

r_drawflecks "0"

r_dynamic "0"

r_decals "100"

r_maxmodeldecal "25"

cl_smooth "0"

r_fastzreject "1"

dsp_enhance_stereo "1"

dsp_slow_cpu "1"

mat_bloom "0"

r_waterforceexpensive "0"

mat_specular "0"

cl_forcepreload "1"

sv_forcepreload "1"

mat_dxlevel "81"

cl_dynamiccrosshair "0"

mp_decals "100.000000"

fog_enable "0"

r_rainradius "0"

r_rainsimulate "0"

r_rainsplashpercentage "0"

cl_ragdoll_collide "1"

cl_ragdoll_physics_enable "1"

cl_phys_props_enable "0"

cl_phys_props_max "0"

 

Da ci to kilkanascie fps przy niezauwazalnym spadku jakosci grafiki. Ustawione jest tam dx81 wiec jesli chcesz miec 9.0 to zmien na mat_dxlevel "90". Dodatkowo oprocz tego sciagnij sobie trzy nastepujace programy: game xp, game gain2 , pc medik. Wylacza usugi i ustawia win tak ze ustabilizuje to fps a nawet zyskasz kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... chyba nie tak. Jesli zabraknie slota dla kogos kto zaplacil, a na serwerze beda sie znajdowaly osoby ktore nie zaplacily, to wtedy uprzejme wyproszenie czy cos w tym stylu ;) Przynajmniej ja to sobie tak wyobrazam, ze sponsorzy maja pierwszenstwo przed "pasozytami" (sorki za okreslenie ;) hehe ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zainstalujcie podstawowe pluginy, dzwieki tez... (wylaczane komenda quake :D ) i sciagnijcie steamid. potem mozemy grac :lol:

a wtajemniczac spoza grona w prostym celu :arrow: trzeba nam swiezej krwi micro. byc moze wyplynie jakis talent na naszym serwie i jak bedzie pro to wspomni takich ziomow z un-official tweak serwer :wink:

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi ściąga coś do HL2 i HL@ Deatchmatcha - pisze po 99%.

Edit: ściągnęło się, ale nic nie pisze.

1411357[/snapback]

Nic nie jest napisane analfabeto :P KZI kiedy się gdzieś ustawiamy pograć? :D Masz może czas od 12 dziś? :D Chcę Ci skopać troszkę assa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - dzisiaj wlaczam sobie counterka, patrze cos sue updatuje - odpalam Update news a tam nie ma zadnego info.

Tak wiec moze ktos mi powiedziec czego ten update dotyczyl :>

1411487[/snapback]

 

Był wcześniej news, jakieś 2dni temu, poprawiono nazwy graczy wyświetlane na SCOREBOARDZIE :) Bo jak wszyscy pamiętają po ostatnim updeatcie były spupione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze to powiem ale sam lepiej ustrzel leb /

Jak możesz rzucac fb pod nogi w oczy bawić sie radiem (sam czasami bawie sie komendami/z Baniakiem spam Negative itp :D)

Ale bez przesady.Wogle opanuj sie wes nie wiem Medytoj czy cos chodz na jakies terapie ;|.Zeby nie bylo pisze to w imieniu inych graczy ;]

(nie tylko ja tak sądze ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek ewidentnie ma problemy ze sobą...

 

idź lepiej sobie w CoD pograj... przyszedłeś z powrotem i problemy znowu masz

1412014[/snapback]

A wierz ze chętnie pojde :D

Jezeli juz ide grac w Cs:s to raczej wole omijac server SeS`u&Gign`u....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE? Nie robie juz tk... ze kilka razy rzucilem RW fb przed oczy tzn ze jestem juz osoba nadajaca sie do bana?

 

EOT

1412494[/snapback]

Nie??A dzisiaj na aztecu na respie w CT kto mnie zjechal do 60 HP :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wedlug ciebie rzucanie fb nawet 1 to jest dobre ...

A i bez sensu te twoje przepraszanie co mi z twoich przeprosin jak wiem ze to bylo specialnie...

(Ja czasami tez rzuce fb czy dziabne z noza(lpm) ale jak wiem ze ostatni człek ;] padł i wiem ze moje dziabnięcie nic nie zrobi ;])

Dawka Humoru nigdy nie zaszkodzi ;]

Ale nie czarnego.. :angry:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE? Nie robie juz tk... ze kilka razy rzucilem RW fb przed oczy tzn ze jestem juz osoba nadajaca sie do bana?

 

EOT

1412494[/snapback]

a te wczorajsze **** **** ******** ****** ***** w stronę Gregka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onio Lobuziak nie jest grozny bardziej mnei smieszy niz denerwuje. Traktujcie go jak serwerowa maskotke. Zlego chochlika ze zlosliwym blyskiem w oku. I grajcie dalej. A jak wyzywa kogos? -nie widac co pisze to moze same komplementy posyla?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chochlik :lol: :lol:

Serverowa Maskotka :lol: :lol:

Rogerowe ta :lol: :lol: ;]

nie wiem co sie dzialo bo Na wspolnej poszedlem ogladac ^_^ ;]

Ale gdy wszedlem 5-10 min to byl niezly burdel :angry:

Zgadnijcie przez kogo ;]

==

A TA robie jak juz cos to po rozbrojeniu(w czasie rozbrajania boje sie zeby przypadkiem kosa kabelka nie uciąc ;] :wink: )

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec panowie

 

Mam nadzieje ze sprawa zostala wyjasniona, a z CS bedziemy jedynie kojarzyc sama przyjemnosc. Jezeli jeszcze nie ktorzy maja watpliwosci to albo zapraszam do nas na forum albo do mnie na gg.

 

==============

 

Radze tematu nie kontynuowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777 taki maly OT obecnie za poprawne przyjete sa OBIE formy wyrazenia (nic nie pisze / nie jest napisane) wiec niecyn jak nie jestes na bieżaco....

1417857[/snapback]

Już parę osób mi to napisało więc nie wiem po co się powtarzasz bezsensownie, a może Ty chciałeś zacynić znajomością najnowszych rozporządzeń w słownictwie polskim? Ja byłem wychowany i uczony zgodnie ze starą poprawną polszczyzną i była mi ostro zwracana uwaga na takie błędy (obecnie to już nie błędy), także z przyzwyczajenia zwracam uwagę... Niestety polski język zaczyna być optymalizowany pod "inteligentnych inaczej", którzy nie potrafią się nauczyć poprawnie mówić... Rozumiem zrobić literówkę, pomylić się, ale jak ktoś nagminnie tak pisze... :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...