Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Można wiedzieć kiedy ta 16 będzie działała??

na 24 slotach to bydło robi się jak nie wiem, a o pingach nic nie wspomnę.

PS. Dzisiaj serwer przeżywał swoje pierwsze świetności, było na nim ok 20 userów :P, ale jak mówiłem sieczka i nic poza tym, nie można byłoby go zmniejszc np do 17:D hehe nie gdzieś 18 i by było w sam raz.

Z powrotem tamten serwer !!!!!!!

:twisted:

 

Mozna w kazdej chwili zmienic liczbe slotow, jak chcecie proscie ktoregos z adminow (ale nie mnie ide spac teraz :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem grac.

 

Dorwalem sie do jakiegos pierwszego lepszego (z ladnym pingiem) serwera - padlo na niemiecki ;]

 

Ludzie mili, szczegolnie jak paru sie pytalo (na szczescie po angielsku) czy moga do klanu "multi nation" ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie serwery to dla mnie parodia :) Jak chce sobie postrzelać to tam wchodzę :)

Dobrze gadasz, dobry poziom można spotkać na Francuskich serwerach, tam można często spotkać ludzi ze światowej sceny CS'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby gdzie :>

idz ty taki admin z ciebie ze wiesz ;]

rcon maxplayers 16 i mamy 16 slotow :D

:lol: :lol: :twisted:

 

 

 

 

A co do serwera to niedlugo powino byc ok,wrescie naprawiaja skrypt restartujacy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie troche offtopicowe pytanie :

Czy u was w orginale CSS tez przy starcie Ci zolnierze są rozmazani? Bo u mnie nie wyglada ten obrazek dobrze. A druga rzecz to czy znacie jakies linki do wyczynow w source? Bo ja znam tylko filmy z CS ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie troche offtopicowe pytanie :

Czy u was w orginale CSS tez przy starcie Ci zolnierze są rozmazani? Bo u mnie nie wyglada ten obrazek dobrze. A druga rzecz to czy znacie jakies linki do wyczynow w source? Bo ja znam tylko filmy z CS ;/

Wejdź i popatrz sobie jak gra Poca :) Przy nim to się nawet Heaton chowa :) To są wyczyny na skalę światową :D Świadczyć o tym mogą choćby.... taśmy z występami Pocki wysyłane do.................. Śmiechu Warte :P :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie troche offtopicowe pytanie :

Czy u was w orginale CSS tez przy starcie Ci zolnierze są rozmazani? Bo u mnie nie wyglada ten obrazek dobrze. A druga rzecz to czy znacie jakies linki do wyczynow w source? Bo ja znam tylko filmy z CS ;/

Wejdź i popatrz sobie jak gra Poca :) Przy nim to się nawet Heaton chowa :) To są wyczyny na skalę światową :D Świadczyć o tym mogą choćby.... taśmy z występami Pocki wysyłane do.................. Śmiechu Warte :P :lol: :lol:

Milcz i ssij ;]

 

forum.desk.pl -> Filmy | tam masz sporo filmow.

 

@Check IT

 

Wez wylacz console, zeby nie startowala wraz z wlaczeniem gry. To samo mialem w HL2. Jak mialem konsole odpaloną to nie bylo zadnej animacji tła, a jak ja wylaczylem to juz wszystko bylo ostre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...