Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

SORY ALE JAK MOZNA GRAC W TĄ NOSKILLOWĄ I NOBOWSKĄ WERSJĄ CS'A ?????? W TEJ WERSJI KOMPLETNIE NIE SA POTRZEBNE UMIEJETNOSCI KTORE KAZDY DOBRY GRACZ CS'A NABYL ..... CO TO ZA CS GDZIE NIE MA ROZRZUTU BRONI ? TEN CS:S TO TYLKO POWSTAL DLA KASY !! LOL LOL !! NIE WIEZE ZE NAWET NA CPL JEST JUZ CS:S ZAMIAST 1.6 ...... CS:S NOBOWSKA WERSJA CS'A !! 4 LATA TRENINGU A TU CS:S N/C !!

sry za caps locka ale kiedy widzie gdzies cos o CS:S to az mnie krew zalewa ... no sory ale wybaczcie ja nie od dzis gram w cs'a na koncie zwyciestwo z czwartym clanem w CB itp... i az trzese sie jak widze co VALVE wyprawia wydajac CS:S wersje dla NOSKILLI I NOBOW ! // ehh ulzylo mi ! lepiej zrobic TURNIEJ RETRO CS 1.3 lub 1.5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXtreo

sory ale czasy się zmieniają i na miejsce starych gier przychodzą nowe...jak w przyrodzie :)

Sam troche grałem w cs 1.5 i ciężko było się przeżucić na source, no ale cóż :) A co do rozrzutu broni to chyba w css taki występuje. I chyba nawet większy niż w zwyczajnym cs ;) Grałes wogóle w css?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXtreo: nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi, W css gralem z 2 tyg i z tego co zauwazylem to rozrzut JEST, i to ogromny. Mi tez nie za bardzo css lezy, ale nie dlatego, ze nie ma w nim rozrzutu ( :lol: ), ale wlasnie dlatego ze jest jaki jest, i przy dwouch zawodnikach na podobnym poziomie bardziej liczy sie szczescie niz umiejetnosci. Css nie jest taki do konca zly, ale mogl byc lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także nie przypadł za bardzo do gustu css.

 

cs 1.5 = umiejętności

 

css = umiejętności + fux

 

Niestety taka jest prawda. Dla mnie osobiście ten cały css mógł by wcale nie wychodzić a żeby pozostała wersja 1.6 a najlepiej 1.5. No ale niestety świat idzie do przodu i trzeba sie przystosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chce ktos jescze pograć w CS 1.5 to PW i dam IP serverów ^^ //

 

kukifas - nie lepiej ściągnąc instalke 1.6+Steam ? i tylko potem update i grasz = http://counter-strike.pl/download/pafiledb...tion=file&id=26

 

SzymonTER - ok zgodze się, ale nie trawie CS:S... jescze teraz w CPL i CAL jest już CS:S zamiast 1.6 na scenie cs'a sie robi totalny śmietnik :[ niedługo 1.6 wyłączą i już wogule nie pogram :/ zostanie granie w 1.5 z niemcami itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie Polska wieczne narzekanie he... poprostu zmienili fizyke troche przez to nowi gracze csa którzy sie uczą dopiero grac mają równe szanse bo starzy wyjadacze cs 1.5 itd. tez muszą sie od nowa przyzwyczajac do nowej fizyki Koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Kwiecień wiem dlaczego chcesz mieć tą mapę w mapcyclu, ponieważ, na niej działaja tylko to twoje cheaty :P :D

 

Ale mi się ona też zajeb... potoba, szkoda tylko, że wczoraj nie mogłem na niej dłużej pograć :/

 

PS. Co do tych umiejętności gry, grając miesiąc w css, i zasiadając na 1h na cs 1.5, muszę powiedzeć, że o wiele trudniej jest tam zdobyć fraga, chyba są różne techniki, które działają w jednej ale w drugiej już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za fizyka .... biegac przygarbionymi królikami ... strzelać? jakie strzelanie ... tu już nie potrzebne są umiejetnosci strzelania z ak / m4 ... dobra ale po co sie produkuje jak i tak nic tym nie zmienie ^^ ale ja wiem swoje ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie Polska wieczne narzekanie he... poprostu zmienili fizyke troche przez to nowi gracze csa którzy sie uczą dopiero grac mają równe szanse bo starzy wyjadacze cs 1.5 itd. tez muszą sie od nowa przyzwyczajac do nowej fizyki Koniec :)

Nie masz pojecia o czym wogule piszesz.

W css sa takie akcje ze jestes kucniety z m4, 10m od goscia z celownikiem na jego lbie i nie trafiasz. Co ma tu wspolnego fizyka? Fizyka to te wszystkie latajace beczki, ktore tylko przeszkadzaja bo mapy sa niedopracowane i beczki odbijaja cie. Strzelasz, wpadasz przypadkiem na beczke i jest po tobie bo nie masz szans na trafienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za fizyka .... biegac przygarbionymi królikami ... strzelać? jakie strzelanie ... tu już nie potrzebne są  umiejetnosci strzelania z ak / m4 ...  dobra ale po co sie produkuje jak i tak nic tym nie zmienie ^^ ale ja wiem swoje ... :P

A myslisz ze jak sie strzela z ak47 lub m4?? Na bacznosc? Uwierz mi w nic bys nie trafil. Dlatego postacie sa przygarbione bo sa blizsze realizmowi. Jak czesc z tego forum tez jestem zwolennikiem 1.5 ale przyszlosc to cs:s. Tak na marginesie 1.6 nie znosze: " byles lama w 1.5 bedziesz pr0 w 1.6" taka prawda. Jak narazie sa dwie podstawowe rzeczy do zrobiena w sourcie. Podstawa jest poprawienie netcodu. To wlasnie przez niego wiele killow jest kwestia przypadku i dlatego recoil jest tak zle odbierany. Druga sprawa to brak widoku pociskow. Znow sie to wiaze z recoilem bo gdy idzie full auto lub spray to nigdy nie wiesz jak ukladaja sie kule. Dla mnie wystarczy ze poprawia netcode na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej są :), nie gram tam wcale, bo to nie jest gra tylko rzeźnia, a po drugie fps przy 32 playerach nie jest duży. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Kwiecień wiem dlaczego chcesz mieć tą mapę w mapcyclu, ponieważ, na niej działaja tylko to twoje cheaty :P :D

 

Ale mi się ona też zajeb... potoba, szkoda tylko, że wczoraj nie mogłem na niej dłużej pograć :/

 

PS. Co do tych umiejętności gry, grając miesiąc w css, i zasiadając na 1h na cs 1.5, muszę powiedzeć, że o wiele trudniej jest tam zdobyć fraga, chyba są różne techniki, które działają w jednej ale w drugiej już nie.

No wczoraj to mi jebitnie na tej mapie HS'y wchodziły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś dzisiaj będzie grał w nocy czy ja sam?kufa, :x miałem iśc na imprezę do kumpla ,ale jego stara znalazła pewne rzeczy :twisted: no i teraz jest doopa :evil:

 

Będzie ktoś dzisiaj grał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chce ktos jescze pograć w CS 1.5 to PW i dam IP serverów ^^ //

W co ty grasz, przecie w to już sie nie da grać! Nawet cziterów nie można skutecznie zbanować!

 

 

Ja bede grał dziś w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś dzisiaj będzie grał w nocy czy ja sam?kufa, :x miałem iśc na imprezę do kumpla ,ale jego stara znalazła pewne rzeczy :twisted: no i teraz jest doopa :evil:

 

Będzie ktoś dzisiaj grał ??

Ja bede grał bo niestety nigdzie na sylfka nie ide :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niewiem czy z powodu tego dopingu bedzie trafiał do przeciwnika :lol:

Hehe, to Ty chyba mnie na wspomagaczach nie widziałeś :) Ja po paru piwach to fr3zer z guciem i xchaoticiem nic nie zdziałają :D Zresztą, co ja się będe chwalił ;) Kiedyś mnie spotkasz po pijaku i sam zobaczysz :D Ale dzisiaj sobie CSsa odpuszczam :D Dzisiaj będzie ostre kir kir kiraj :D Wprawdzie kompa na imprezę biorę, ale to na potrzeby Worms World Party i Pro Evolution Soccer 4 (hehehe, 4pady i klawiatura=5 graczy :) :D)

 

 

A Wam moi drodzy życzę wszystkiego najlepszego! Jak najlepszych i jak najwięcej fragów, oraz dużoooooooooooooooo zdrowia i powodzenia w szkole i w pracy i żebyście zawsze mogli znaleźć tę chwilę czasu na oderwanie się od rzeczywistości i zmierzenie się ze znajomymi na wirtualnej scenie CS Source i jego następców :)

 

Krótko mówiąc:

 

Kasy Kulczyka,

Fury Rydzyka,

Mocy Pudziana,

Chaty Beckhama,

Humoru od rana,

Cholesterolu w normie,

Świętowania Nowego Roku w jak najlepszej formie,

Życzę ja, czyli mak777 (ostatnio widywany jako "Sparrow-hawk" aka "Krogulec" :twisted: :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dam rade to moze zjawie sie u nas na serwku i o godz. 00:00 oddamy wspolnie salwe na powitanie nowego, lepszego 2005 roku! :twisted:

ja bede na pewno o 12:00 na servie chce przywitac nowy rok z wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...