Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

O ludki, wreszcie po przeprowadzce i z netem w zasięgu :) Założyłem kaprawą Neo próbną i nadrabiam zaległości :)

Czy mój klan coś gra jeszcze ? Co wogóle porabiacie :)

Właśnie ściągam updaty, wydarzyło się coś ciekawego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI!!!!!!!!!

tez nie wiem co porabiaja ;] za kazdym razem jak widze ludki na serwie cw to graja spara 3vs3... a ja sie obijam po ffa :sad: :sad: :sad:

i znow wyzywaja mnie n00by od cheaterow :mad:

sciagaj update'y i miazdzymy ludzi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeeee :)

Pościągało, szybko nawet, chyba nic ciekawego nie było... Przeczytałem Wasze wypociny, też nic ciekawego heh. Jak zwykle kłótnia i niezorganizowany mecz P

Na razie muszę ustawiać meble, ścierać kurze etc. , jutro coś postaram się zapykać. Ciężko, zakichana robota wykańcza mnie już, nudzić się 12h przy szlabanie 21 dni w miesiącu to katorga :) Reszte dni przesypiam po nockech lol.

Coś mało serwerów mi pokazuje... i strasznie mało ludzi na nich (Europa). Kilka naszych z fav też mi poznikało. Valve znów coś skopciło ?

Ps. kupiłem słuchawki z mikrofonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. kupiłem słuchawki z mikrofonem :)

1601774[/snapback]

Jeeee!!! Wreszcie! Czy musiales sprzedac auto, tak jak to planowales zrobic, aby kupic sluchawki jakies? Hehe... :) Mam nadzieje, ze zagramy cos razem niedlugo.

 

@Orgiusz... Bo sam bys sie mogl czasem odezwac, albo czesciej byc na GG :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiacika kupiłem za 2.5k a już po roku na naprawy poszło 1.7k - polecam, co się napchałem pod górki to moje :(

Słuchawek jeszcze nie sprawdzałem, Żonka mi je kupiła w sklepie "wszystko po 4zł" za 22zł :) Polska norma hehehe

Edit - poprawiłem błąd w texcie

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiacika kupiłem za 2.5k a już po roku na naprawy poszło 1.7k - polecam, co się napchałem pod górki to moje :(

Słuchawek jeszcze nie sprawdzałem, Żonka mi je kupiła w sklepie "wszystko po 4zł" za 22zł :) Polska norma hehehe

Edit - poprawiłem błąd w texcie

1601842[/snapback]

Hehe, to już taki bonus F.I.U.T.Ó.W. ;) Trzeba sobie było kupić Golfika 2 :D Dobra koniec OT ;] Jak chce Ci się pogadać o furkach to ja chętnie na gg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja też bym chętnie zagrał,

zaglądam czasami na serwer a tam zawsze pusto albo not responding!

 

Ale cos ostatnio mam problem z połączeniem, neostrada cos mi sie pieprzy i mi strasznie połączenie przycina. Lagów nie mam z regóły, ale tak mi czasami przycina, że poprostu nie wiem co sie na mapie dzieje!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo to widze ze skład jest, można się umówić na jakieś dobre ffa w ten weekend :P jak za dawnych czasów serwera CMX'a :P co wy na to?

1602221[/snapback]

OOOO TAK !!! to jest GREAT IDEA !!! jak za dobrych czasów "Server CMX rulezzz"

 

P.S. Bania wkoncu pomysla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie nie było ;) Nie grałem ponad miesiąc, to teraz chłopaki chcą mi ass'a skroić :)

EDIT:

Ja dziś odpadam, mam na 19 do roboty, tak 3 dni, potem 2 wolne :) W KOŃCU !

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyglada na to, ze dzis o 20.00 final turnieju organizowanego przez klan HoS.

SeS vs. rebelia. Zyczymy powodzenia SeSom ;]

Szkoda, ze nie obejrze na SrcTV :-|

1602854[/snapback]

Rebelia nie ma pełnego składu... Turniej przeniesiony bo luki w regulaminie są <rotfl>... Szkoda gadać, takie tam są przekręty że masakra... I zero organizacji... I jeszce pseudo pr0 gracze od czitów wyzywają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tajnych zrodel wiem ze gramy w poniedzalek najpierw zdaje sie 5on5 z rebe potem 4on4 z db albo 4on4 o 18 a 5on5 o 20 nie pamietam :P ale oba mecze sa warte obejzenia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostal wylaczony bo nie zaplacilismy :> liczymy ze wygramy i dostaniemy w nagrode pifpafa :P

 

co do meczy adres srctv podam jak tylko sie dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...