Skocz do zawartości
Moog

Format GHOST ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kiedyś ktoś na tym forum pisał iż zrobił dzięki ghostowi formacik i wszystko poustawiał w ciągu 15 minut. Chciałem zapytać jak . Mam owy programik i przydałoby mi się zrobić format . Ale nie mam ochoty na 1,5 h dłubania ... ani czasu . Dlatego prosiłbym o wytłumaczenie jak to uczynić szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghosta uzywasz, jak zainstalujesz winde, wszystkie stery i potrzebny soft.. wtedy Ghostem robisz image takiej artycji i za kazdym nastepnym razem w 5 minut mozesz odzyskac swiezy system ze wszystkim co wtedy zainstalowales :idea:

Ghost nie sluzy do formatowania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne a tak przy okazji jak teraz będe robił format jakieś wskazówki co najpierw instalować itd ?

Jezeli XP to XP SP2 + stery i pozniej najpotrzebniejszy soft - typu komunikator internetowy, przegladarka internetowa, plikow, playery video, menadzer plikow, cos do wypalania itp. Kazdy wg upodoban instaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne a tak przy okazji jak teraz będe robił format jakieś wskazówki co najpierw instalować itd ?

Jezeli XP to XP SP2 + stery i pozniej najpotrzebniejszy soft - typu komunikator internetowy, przegladarka internetowa, plikow, playery video, menadzer plikow, cos do wypalania itp. Kazdy wg upodoban instaluje

ale czy jest jakiś myk w kolejności instalowania sterowników do mobo do grafy itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...