Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam taką nadzieję, ale autor programu tym razem dostał BARDZO twardy orzech do zgryzienia. W każdym razie jak narazie - dopuki sie coś w tej kwestii nie wyjaśni to różnica w cenie między GF 6600 a 6200 jest warta dopłaty. Inna sprawa, że GF 6200 w swojej cenie czyli jakieś 450 złotych (prognoza) i tak jest dość ciekawą propozycją, ale juz nie taką interesującą jak w przypadku PCI-E.

 

Szkoda - jak się mi uda coś jeszcze wymyśleć to dam znać.

1246186[/snapback]

ruskie zdolny naród i mysle ze spokojnie dadzą rade ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam jak bardzo HSI bedzie wplywal na wydajność samej karty(nie licze tu oczywiscie tego ze jest to AGP)

Chodiz mi o ogol. Focus zapodalbys takei wyniki jak robiles w EG z 6200 na PCI-E, tyle, ze na AGP. Bylbym bardzo wdizecznyi i wielkie dzieki za nformacje i poświecenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, wreszcie przebranlem przez te 11 stron, dobrze ze sie zalapalem w miare szybko, bo za pare miesiecy to wroze ze bedzie to temat rozrosniety podobnie jak ten o 9550. Widze tu kilka znajomych twarzy z tamtego tematu ;]

Ja rowniez postanowilem sie przesiasc na nowego gf'a, zakladalem z gory ze od razu na 6600, teraz dodatkowo czytajac ostatnie smutne stwierdzenia focusa utwierdzam sie w tym przekonaniu. Ale to dopiero jak karta stanieje w okolice 400-450zl, czyli jak nic z 2-3ms. Za pare dni moj Asus 9550 pojdzie pod mlotek, a tymczasem za 35zl zakupilem sobie Gf2MX 32mb z TV-OUT :gitarzysta2: Mam w szafie jakas tnt2 bez tv-out, ale priorytetem u mnie jest tv-out i niewazne jakiej jakosci, ale musi byc, tym bardziej ze na tym mx pewnie polatam ponad 2ms ;]

No coz, pora uzbroic sie w cierpliwosc i bacznie obserwowac wydazenia;]

A tymczasem za kilka dni bede mial ubaw po pachy wyciskajac co sie da z poczciwego mx'a :mrgreen: (btw - robil ktos vmody na tym,znalalzlem jakis trop, ale troszke mizerny)

HOWGH :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no iz zapał opadł..... szczerze mwioiąc, jesli sie nie da wogóle odblokowac to ie wróze tej karcie dobrej przyszłosci :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam, nie ma co biadolic :razz: Za 2-3ms ceny sie ustatkuja i 6600 bedzie niewiele drozsze od 6200, zobacz jak to wyglada dzis z kartami na pci-x, dla przykladu gigabyte 6600 kosztuje 435, a leadtek 6200 420zl. Wiec mysle ze nie bedzie tak zle, a poza tym - jak nie ruski to sami cos wymyslimy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no iz zapał opadł..... szczerze mwioiąc, jesli sie nie da wogóle odblokowac to  ie wróze tej karcie dobrej przyszłosci :cry:

1246525[/snapback]

taaaa

i tak zje wszystkie 9600xt czy co tam ati se wymysli :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, zen ie zje ati? chodzi mi o to, ze za pare zł wiecej mamy 6600 i nei musimy czekac na ruskich az cos wymysla :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

jesli sie 6200 nie zmoduje, to odpuscił bym sobie przesiadke...

1246667[/snapback]

A coś NV przebrządkiwała że 6200 AGP ma być na innym chipie niż wersja PCIe

ale rzeczywiście jak sie nie odblokowuje to każdy będzie dołaał te 50zł do 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzies czytalem, jeszcze zanim to coś pojaiwło się w slkepach ze chip ma się nazywać NV43-V czy jakos tak.... w kazdym razie mial miec akas taka koncowke i z tego co czytalem mial to byc uklad przeznaczony dla AGP czyli karty nie musialyby miec mostka HSI :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko to wszystko przeczuc ... tak czy siak - trzeba czekac i jak zwykle czas pokaze ...

Chodz troche mnie dziwi Fakt , ze ludzie sie tak Rzucili na te 6200agp ( jak zyd na cebule) - nie majac dokladnie swiadomosci czy tak latwo to jest zmodowac ...

Chyba ze.... cos nie tak z testami i modami Focusa , byc moze trafil mu sie Lichy egzemplarz , ale z tego co napisal Jasno wynikalo ze karty te jakby CELOWO sa ograniczone ;(

 

Byc moze niebawem wezme ze sklepu takiego 6200agp do testow (tylko nie od Sparkla) i sam sproboje cos pokombinowac bo moze motyw jest podobny jak w przypadku 9500@9500pro - ze tylko wybrane Modele moga sie MODOWAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogromna szkoda że sie nie modują :(. Już lepiej dopłacić te parenaście złoty i mieć tego 6600, 4x2 (8x1) pewne no i lepsze memki. Tylko dziwi mnie że focusowi rdzeń poszedł coś słabo :(, może chłodzonko za słabe :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogromna szkoda że sie nie modują :(. Już lepiej dopłacić te parenaście złoty i mieć tego 6600, 4x2 (8x1) pewne no i lepsze memki. Tylko dziwi mnie że focusowi rdzeń poszedł coś słabo :(, może chłodzonko za słabe :?:

1246872[/snapback]

 

Albo 6200 od Sparkla jest na dzień dobry niedowoltowane :(

 

Jeśli tak, to zostaje VMod (którego jeszcze nie ma) - czyli zabawa w lutowanie karty.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że w pcprojekt GF 6600 kosztuje drożej o 60 zł niż 6200 w iCompie to nawet bym sie nie zastanawial i brał 6600. W tej chwili patrząc na wyniki 6200 od sparkla karta nie prezentuje cudownej formy

 

a biorąc pod uwagę fakt, że za 635 zł można kupić 6600GT (które robi około 9000 pkt w 3Dmarku03) wybór 6600 za 560 zł (około 7000 w 3D03) może okazać się problematyczny

http://www.rainbow-pc.pl/?id=51919&mode=Produkt

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a biorąc pod uwagę fakt, że za 635 zł można kupić 6600GT (które robi około 9000 pkt w 3Dmarku03) wybór 6600 za 560 zł (około 7000 w 3D03) może okazać się problematyczny

http://www.rainbow-pc.pl/?id=51919&mode=Produkt

ta cena jest wyssana z palca, jest to błąd w opisie i chodzi o "zwykłego" 6600 lub ten sklep stosuje popularne praktyki ogłaszania atrakcyjnych cen na niedostępne produkty (wydaje mi się, że chodzi o to drugie bo nie odpowiedziano na mojego maila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie niezly lol ...

1247221[/snapback]

No ale w czym rzecz ? przecież to PCI-E, a one się modowały do 6600

 

w siriusie WinFast jest za 566 zł

 

Ja czekam aż pojawią się we Wrocku, bo do siriusa nie mam zaufania

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezla cena tego 6600GT w Rainbow, w ciagu 2tyg spadla o 300zl ;]

Na siriusie jest notka o albatronie 6200 - karta ma byc tania :razz: i niedlugo wejsc do masowej sprzedazy. Ciekawe czy pamieci beda lepsze niz 3,6 bo karta ma miec default 300/600 B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w czym rzecz ? przecież to PCI-E, a one się modowały do 6600

 

w siriusie WinFast jest za 566 zł

 

Ja czekam aż pojawią się we Wrocku, bo do siriusa nie mam zaufania

1247271[/snapback]

upssss :wink: jakims cudem w nocy wydawalo mi sie ze AGP heheheheheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezla cena tego 6600GT w Rainbow, w ciagu 2tyg spadla o 300zl ;]

Na siriusie jest notka o albatronie 6200 - karta ma byc tania  :razz: i niedlugo wejsc do masowej sprzedazy. Ciekawe czy pamieci beda lepsze niz 3,6 bo karta ma miec default 300/600  B)

1247399[/snapback]

hmmmmmmmm raczej 300 / 300 MHz ;)

ale to raczej wiesz :)

 

ddzini - ciekawe skąd gość wiedział jak to zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak :razz: 300x2 czyli 600 :D

No ale mniejsza z tym, dzis sie zastanawialem czy nie kupic sapphire'a 9800se 256bit za 495zl , zmodowac i nie zadowolic sie tym. Poprawcie mnie ale chyba mi sie jednak wydaje ze taki 6600 na agp podkrecony bedzie wydajniejszy od 9800se zmodowanego na pro i podkreconego na procku p4 3ghz ? Korci mnie ten 9800se, ale cos mi sie zdaje ze glupote zrobie jak go kupie, zamiast troche poczekac i niedlugo kupic za ok 500zl 6600 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak  :razz: 300x2 czyli 600  :D

No właśnie skąd się wzieła ta dwójka. Pamięć DDR jest dwa razy bardziej przepustowa, ale ani dwa razy szybsza a tymbardziej nie ma dwa razy wyższej częstotliwośći :)

Dlatego też pisanie "600 MHz" dla pamięci która ma w rzeczywistości 300 MHz jest najzwyczajniej błędem.

 

No ale mniejsza z tym, dzis sie zastanawialem czy nie kupic sapphire'a 9800se 256bit za 495zl , zmodowac i nie zadowolic sie tym. Poprawcie mnie ale chyba mi sie jednak wydaje ze taki 6600 na agp podkrecony bedzie wydajniejszy od 9800se zmodowanego na pro i podkreconego na procku p4 3ghz ? Korci mnie ten 9800se, ale cos mi sie zdaje ze glupote zrobie jak go kupie, zamiast troche poczekac i niedlugo kupic za ok 500zl 6600  <_<

1247605[/snapback]

Kurcze dzisiaj powinienem dostać 9800 PRO - ale wyniki będą nie wcześniej jak pod koniec tego tygodnia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 6600GT jest porownywalny do radzia9800 to imho zwykly 6600 nie ma co szukac bo dostanie niezle lanie :wink: pozdrawiam

1247673[/snapback]

Ja też tak myślę, ale kwestia tego, czy 9800 SE wykręci sie na PRO - bo wtedy sytuacja się już może zmienić. Przetestuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę, ale kwestia tego, czy 9800 SE wykręci sie na PRO - bo wtedy sytuacja się już może zmienić. Przetestuję :D

Ale 9800se jest taktowany jak pro czyli 380/340 i wtedy pozostaje kwestia poprawnego zmodowania :D Oczywiscie zdazaja sie wyjatki niedotaktowane ale takich nie mialem na mysli :rolleyes:

Dobra nie ma co gdybac tylko poczekac na porownanie :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...