Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

jak bardzo grzeja sie wasze pamieci na Winfascie ??

 

moja na 550 czyli standard w marku03 w tescie ostatnim ( jak skacza trole ) sa porzadnie wrecz gorace .... ( podczas calego marka zaleznie od testow maja rozna temp) ... na 650 sa juz niezle gorace ??

 

chlodizcie je czyms ?? ... co najlepiej zalozyc .... bo pod te po stronie procka ciezko cos zlaozyc .....

 

procek podczas trstu na 450 nie przekracza 70st ...... to dobze czy zle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy zegarach 550/700 w normalu ok.60-62st natomiast podczas gry/markow skacze do ok.77-80st na normalnym chlodzeniu.jedynie dodatkowe wiatraki do obudowy zalozylem wdmuch/wydmuch i sporo temp spadla bo wczesniej bez tego temp siegala w stersie nawet do 100st :blink: .to chyba normalne w tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura przy której system sie wyłącza to u mnie 128 stopni ( Celsjusza :wink: )

 

A teraz z radiatorem od K7 mam 63* w 2d, jak zaczynam grać to jednak nawiew musi być....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie ustawilem arcitc freezera wiatraczkiem w dol, i nie dosc, ze temperatura cpu spadla do ~40C w stressie to jeszcze jest porzadny nadmuch zimnego powietrza na pamieci od grafy ;). Rezultaty widac, 3000 w marku 05 osiagniete ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie ustawilem arcitc freezera wiatraczkiem w dol, i nie dosc, ze temperatura cpu spadla do ~40C w stressie to jeszcze jest porzadny nadmuch zimnego powietrza na pamieci od grafy ;). Rezultaty widac, 3000 w marku 05 osiagniete ;)

1462663[/snapback]

mogę tylko pogratulować :D itachi jesteś gość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa gdzies na sieci 6200 PCI-E z gwarancja modowalnosci ? Kumplowi szukam modowalnego 6200 lub 6600 ...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa gdzies na sieci 6200 PCI-E z gwarancja modowalnosci ? Kumplowi szukam modowalnego 6200 lub 6600 ...

1469094[/snapback]

Podlaczam sie pod pytanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwy 6200@6600 mod na 6200AGP?

1472897[/snapback]

 

Jak najbardziej jest mozliwy czego przykladem jest moja karta jak i paru innych ludzi z tego forum. Jednak z tego co wiem to teraz juz ciezko jest dostac taki modowalny egzemplarz. Mi sie jeszcze udalo dostac winfasta z gwarancja modowalnosci i nie zaluje :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moją z góry i z dołu wieją Arctic Fan Pro TC (2*8zł), a standardowy "wyjec" zwolniłem do 7V.

 

... błoga cisza ...

Mosciu22: Można wiedzieć jaki zastosowałeś sposób? Jakiś dzielnik napięcia , czy mocna diodka czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą kartą tzn. WinFast 6200. Mianowicie spowalnia prace kompa do tego stopnia, że trudno nawet przewijać tekst. A czasem wogóle sysytem nie wstaje.

Czy słyszeliście coś o takim zachowaniu karty ? Nadmieniam, że po włożeniu Radka 9550 komp śmiga normalnie.

 

Pomóżcie bo nie wiem czy mam oddać karte do serwisu czy próbować updatować bios płyty.

 

 

Sprzęt (nowy):

płyta Epox 8RDA3 + PRO

procesor Sempron 3000+ (barton) 512 Kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla jakos mocno meczona? (o/c)

 

jaroslaw1980, a zmieniales biosa? Na moje oko karta sie przegrzewa. Wez sprawdz czy przy padkiem wszystkie smarki spod radiatorka nie wyparowały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest dopiero złożony i zainstalowany windows. Odrazu pojawia się problem spowolnienia kompa. Poza tym nie dam rady zainstalować sterów od grafiki bo brakuje jakiegoś pliku.

1482823[/snapback]

To normalne, zainstaluj sterowniki AGP do płyty głównej, a później sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kilka wyjaśnień.

Czy jeśli otworzyłem dodatkowe potoki w swojej 6200 (3Dlink=Sparkle, bo to podobno ta sam firma), i widzę niebieskie drobne kropeczki w czasie testu 3dMark05 w grze 2 i 3, to są to artefakty? Pytanie drugie trudniejsze, czy można coś poradzić na to czy nie? Riva tuner podaje że mam revision A2 znaczy z tego co wyczytałem model dający się manipulować

pozdrawiam i dzię za info :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiac krotko trafiles na niemodowalna karte (a to pech).

 

Chlopaki zwracam sie do was z pomoca niedawno nie potrzebnie zmienialem paste na karcie z orginalnej na mx-1 temperatura wzrosta o 10C w idle i o 15C w stressie :/ Mam odpowiednio 60/80 (idle/stress). Za dużo! Nie moge juz jej teraz tak krecic a niedlugo czeka mnie pojedynek na osiagi z moim kumplem ;) Jak daje rdzenia na 540 to po paru minutach sa juz zauwazalne arty w marku, patrze temperatura tam ponad 90C (a wczesniej nie bylo nawet 80C).. Jaka dobra paste polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz od odblokowywaniu potoków??

 

Kumpel niedawno kupił 6200 winfasta na PCX i odblokowałbez problemu....

1497711[/snapback]

koledze chodziło o wersje AGP..

ja dopiero dziś dostałem mojego Leadteka 6200 z pcprojektu - karta zmodowała się poprawnie, jestem zadowolony :] jeszcze trzeba się pobawić w lekkie o/c :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...