Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

witam! widziałem że w arest mają 64bitowe WinFasty 6200 na agp za 260zł. czy one tez dają się z modowac na 8 potoków? o ile niższe są ich wyniki w 3d markach od wersji 128bit? zastanawiam się poważnie bo mam do wydania niewięcej jak 300zł na kartę graficzną i ani złocisza więcej:(!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pcb i nawet chlodzenie identyczne jak moj gainward. Jedynie pamiatki sporo lepsze. Czy sie zmoduje?? Powiem tak.

W sklepie ktorym wybieralem zmodowal sie 1 z 3. Ostatni ktory mi do reki

wpadl. Mysle ze tu moze byc podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno mnie tu nie było, szukam info o karcie do sprzedania pod tym adresem:

1524534[/snapback]

Wielkość pamięci

128 MB DDR 64 bit

 

to mówi samo za siebie, dojrze 64bit to jeszcze niemodowalna.. nie kupować za nic w świecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój MSI td-e na pci-e też się nie zmodował,ale za to pamiątki jak na 5ns poszły bardzo ładnie.Kropki na wodzie, czy naprawdę z tym się nie da nic zrobić?I jak wyglądają u was arty jeżeli karta się nie moduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis na gieldzie w Wawce kupilem Leadteka 6200 za 410zl.. ale straszna posucha, to bylo jedyne stoisko gdzie byl 6200 na AGP.. dzis jak zamontuje szwagrowi w kompie to zobacze czy da sie zmodowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie WinFastów 6200 jak z ich wydajnością w wersji TC?? Może być czy lepiej zapomnieć i zakupić Radka 9550??

Ładnie proszę o odpowiedź :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie WinFastów 6200 jak z ich wydajnością w wersji TC?? Może być czy lepiej zapomnieć i zakupić Radka 9550??

Ładnie proszę o odpowiedź :wink:

1528213[/snapback]

wersje tc są na pci-e, nie dostaniesz 9550 na pcie, jezeli masz 200 zeta to kup gigabyte 9550 :P

 

 

ps, czy opłaca mi sie wymienic wyzej wymieniona karte na leadteka 6200?? dopłata około 200 zeta za ps 3.0 to chyba duzo nie? biorac pod uwage ze moja karta leci na 460/260... pomozcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba udalo sie zmodowac tego Winfasta kupionego w weekend :)

Na Duronie 850, 2x256DDR, GF6200:

3dm03 bez moda: 2962

3dm03 z modem: 3773

Takze szwagier sie cieszy, jak zmieni sie procka to przyjdzie czas na podkrecanie :)

Ciekawi mnie jeszcze ze ani w Rivatuner ani nigdzie indziej opis karty nie zmienil sie na GF6600, nadal jest opisany jako GF6200, a chyba powinna byc zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chyba za słabą linie 12v, bo mam teraz 11,5v po wymianie karty na gigabyte 6200, mimo swierzego windowsa komp wali blue screenami, do tego nie wiem które sterowniki najlepiej wgrać (omega, czy seryjne? którą wersje?), i jezeli to nie napiecie to co powoduje błąd driver_irql_not_less_or_equal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chyba za słabą linie 12v, bo mam teraz 11,5v po wymianie karty na gigabyte 6200, mimo swierzego windowsa komp wali blue screenami, do tego nie wiem które sterowniki najlepiej wgrać (omega, czy seryjne? którą wersje?), i jezeli to nie napiecie to co powoduje błąd driver_irql_not_less_or_equal

1535106[/snapback]

sam sobie odpowiedziałeś, czas zmienić feel'a :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, jakiś haczyk w tym musi być, yy..

1544505[/snapback]

no dziwne strasznie, w dodatku ze to BOX i 128bit :huh: moze jakis pracownik komputronika sie pomylił i wpisał cene z wersji "TC". Gdyby tak sie okazało, a przed korektą ceny ktos zamówił tą karte za 350zł to i tak by musieli wysłac za te 350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziałeś, czas zmienić feel'a :>

1535502[/snapback]

dwie mozliwości: tańsza modecom 350gtf i droższa chieftec 360, czy gtf wytrzyma czy lepiej dopłacić do chiefteka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...