Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak .... podalem recznie sterowniki .... wsyztko widzi teraz karte jako 6600 .. tzn w wlasciwosxci kompa czy 3dmark .... ale w panelu nvidi nadal jest 6200 i koniec .... czy wy tez tak macie ... ??

 

jeszcze nie sprawdzalem czy dziala HDR w FC ... wiec nie wiem czy powlaczaly sie opcje dostepne w 6600.

 

aha co by mi dala zmiana biosu na 6600 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ... no oki ...\

 

teraz co z ta identyfikacjia karty w panelu nvidi ?? u was tez jest 6200 caly czas ... czy 6600 ... aha zmiana identyfikacji w rivatuner nic nie daje wszedzie nawet riva widzi ja jako 6200 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, była juz o tym mowa. W wersjach AGP nie da się zmienić nazwy z 6200 na 6600 poprzez sposob podany na e-gieldzie (to dziala tylko na pci-e). Trza meczyc sie ze storownikami. Jesli wszystko zrobiles dobrze to powinno ci wszedzie widziec karte jako 6600 ;) U mnie tak jest i dziala HDR w Far Cry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki jak mozesz to naprowadz mnie troche .... bo juz wysiadam ...

 

uzywam sterow 71.89 ... podaje mu ze mam 6600 .. instaluje je ... riva tuner twierdzi ze jest 6600 i inne programy tez ... ale menu nvidia caly czas 6200 ..... jak go zmusic zeby bylo 6600 ??

 

w riva tuner juz probowalem zmienic na identyfikacjie 6600 ale co bym nie robil menu caly czas jest 6200 :(

 

pliska pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas ForceWare widzi 6200 ale po wgraniu biosu i zainstalowaniu sterowników jako 6600 uaktywnia się (podobno bo sam nie wiem jak to sprawdzić - nie mam FarCry'a) HDR, bufor-Z etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam straszną prośbę - czy ma może ktoś z Was kartę Sparkla GF 6200 ale PCI-E - potrzebuję bios do niej - bo karta uleciała do nieba narazie :blink: znaczy się mam inne biosy ale na żadnym sterowniki nie działają jak trzeba

 

potrzebuję oryginalny

 

Jesteście mi w stanie pomóc?

 

Z góry dzięki wielkie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po probach doszedlem do wnioskow:

 

za cholere niechce sie w panelu nvidi zrobic 6600

ale wszedzie indziej jest 6600

HDR dziala w FarCry wiec pewno reszta funkcji tez

nie zmienialem biosu na 6600 caly czas ma orginalny bios

 

a teraz pytanie

ustawilem zegar na 450 procka i chodizl stabilnie ... bez artefaktow ... jak zrobic zeby mozna bylo wiecej ustawic ?? bo 450 w riva tuner to max :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe panowie! ;) Nowy biosik zrobił swoje. A to moj nowy wynik w mark 03 - 7259 (link). Nie spodziewaLEM SIE takich zmian. Rdzen poszedl na 520 (!) a pamiatki nie dalem wiecej jak 670 (mocno sie grzeja i ponad to wychodzily arty). Oczywiscie na standard chlodzeniu, tyle ze otwarta buda i okno. I to dopiero poczatek. Niedlugo kupno 4 wiatraczkow ;] z czego dwa beda na wysokosci grafiki. No i zmiana pasty na rdzeniu. Do tego FREEZER na proca (teraz marki robilem na nominalnym 3ghz, bo na przetaktowanym 3,5ghz niestety byly nizsze fpsy - nie wiem czemu). Wiec czuje ze powalcze o 8000 (serio).

 

Artur 79 ja robilem tak, ze wchodzilem pierw w rivatunera w taktowania, minimalizowalem okno, i dalem pultpi ->prawa mysz -> ustawienia zaawansowane -> Gf6600 -> i tam nagle w opcjach pojawily sie taktowania (mozna do 600 na rdzen i 925 na pamiec). Do tego wyskoczyla opcja temperaturki ;):) Nie wiem jak to sie dzieje. Acha mam 57C w spoczynku czy to duzo? Patrze prog to 147C wiec chyba karta jakos pozyje. Jak ktos chce biosa na ktorym udalo mi sie tyle wyciagnac -> mejl (moge tez wytlumaczyc jak to zrobic).

 

Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem

 

meczylem sie troche z markiem05. klik!. Coraz blizej 3000 ;)

 

Liczylem na jakis dzy przyrost punktow w marku01, a tu tylko 15k. rotfl. no nic lece spac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jaki jest najlepszy modowalny geforce 6200, ile kosztuje?? (jeżeli ktoś znajdzie to niech poda linka, dziex)

EDIT:

A może lepiej dołożyć te pare dyszek i kupić 6600??

Jakich firm te karty??

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MSI 6200 na pci i niestety karta się nie moduje :mur: , wyskakują arty na wodzie w test nature(3dmark2003),co psuje efekt pięknej wody w far cry.Narazie doszedłem do 5200 punktów w 2003 bez moda i 6300 z modem.470 rdzeń i 660 memki.Pomyśłałem wgrać biosa od 6600 zablokować potoki i jechać wyżej z rdzeniem.Co wy na to?Ma ktoś biosa do 6600 msi?pamięci chyba 5ns ale jeszzce nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytania grzecha, dodam jeszcze tylko zeby był jak najtańszy i spełniał kryteria: modowalny i dobrze podkręcalny.

Ta, i co bys jeszcze chcial, co? Karty moduja sie roznie, nigdy nie masz pewnosci. Dlatego ja kupowalem od zioma z allegro co wpierw sprawdzal karty i wystawial na aukcji tylko modowalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ta, i co bys jeszcze chcial, co? Karty moduja sie roznie, nigdy nie masz pewnosci. Dlatego ja kupowalem od zioma z allegro co wpierw sprawdzal karty i wystawial na aukcji tylko modowalne ;)

1458590[/snapback]

A przeczytałeś wogóle mój post?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ... pcprojekt.pl winfast 410zl .. kupiony w srode 18 maja.

 

potoki sprawne

taktowanie bez modyfikacji biosu 450mhz na procku

pamieci nie sprawdzalem dokladnie narazie tylko 650 ale szlo 450/650 ibez najmniejszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego kiedy ustawię taktowania w RT na 470/650 w 2d jest ustawione na 300/650 i włączę np 3dmarka to taktowania gpu idąna 470 a po chwili wracają do 300?Pamięci normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ta czytalem ale denerwuja mnie takie posty bo powtarzaja sie co pare dni. Ja polecam to co mam w podpisie (www.proline.pl - 425zł)

1458823[/snapback]

Domyślam się że Cię denerwują takie posty, ale nie którym nie chce się czytać 31 stron, ja przeczytałem od 26 ale wolałem się upewnić. Czyli polecacia winfasta, dziex :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...