Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

A w porownaniu do R9700Pro jak wypadaja 6600 ?

1602071[/snapback]

6600 i 6200 @ 6600 na Hynixach 3.6 totalnie gniecie 9700Pro.

Możesz sobie porównać np wyniki w 3DMarku05, Doomie itp.

Sądzę też, że podkręcone 6600 czy 6200@6600 poradzi sobie z większością podkręconych 9800pro. To bardzo udane karty. Jednak są karty szybsze od nich i kupno żadnej z powyższych nie gwarantuje bezproblemowej gry.

U mnie śmiga Doom3 na high na 1024x768, UT2k4 na max detail, HL2 i CS:S chodzą piknie, tak jak i wiele innnych gier. Musiałem się jednak nagimnastykować zanim Earth 2160 chodziło dobrze (nie spadało do okolic 20fps) w 1024x768 ze wszystkimi ustawieniami na max. Udało się. Na dzień dzisiejszy NV43 z potokami na 8x1 to najlepsze karty low-end. No chyba, że x800gt będzie w podobnej cenie.

 

Co do producentów - dlaczego ludzie się tak upierają, że Leadtek itp. Otóż większość 6200 innych producentów się nie odblokuje. Zarówno 6200 i 6600 kręcą siędobrze w przypadku tej firmy, a np z Galaxy są częste problemy. Wyjątkiem jest może to szybkie 6600 od MSI, które jest de facto 6600GT.

 

Co do biosów - z tego co mi wiadomo, choć nie jestem tu wielkim autorytetem, softwareowy vmod działa jedynie w przypadku 6800 a w przypadku kart na NV43 trzeba się bawić w kabelki itp. Jeśli jestem w błędzie, proszę o podanie linków, które pomogłyby mi uczynić moją kartę jeszcze szybszą :lol:

Edytowane przez Ven0m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zropić update tego WinFoxa i działa! Ale jest problem z flashowaniem! Miedzy biosami tzn nazwami skaczą takie kolorowe kółeczka i nie moge robić Flasha bo przycisk nie działa nie wiem czemu;( Co zrobić?Aha no i sątrzy róznice pomioędzy biosami, może to dlatego:(Oto screen:post-6921-1124645894_thumb.jpg

wyślij mi tą wersje biosku z 1,6V ok ??

Wstaw tu albo xinerek@gmail.com :angry:

1605684[/snapback]

wiesz co zrób ?? ( ja nie żartuje ) ... uruchom program do flashowania, przygotuj go tak jak to widac na screenie, zacznij lewym i prawym (na zamine-szybko) przyciskiem myszy klikac w białe pole programu tak około 10s ... wiesz co sie stanie ???

program zgłupieje i zaświeci sie przycisk "flash bios" ... to działa na 100% bo tak własnie ja wgrywam biosy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam już:) Udało mi się przypadkiem:) Hmm lepiej wgrać ten 1,6v? powiedz mi czym kręcić teraz zegary?co?

1606267[/snapback]

narazie pozostań przy 1.4v, zegary podkręcaj sterownikami nvidi (program do OC w winfox jest zrypany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak podnosi on napiecie do 1.4v na rdzeniu, kręci sie przewaznie do 550mhz , mam tez bios z 1.5v- 600mhz rdzen(z którego korzystam), dzis poprubuje z 1.6 v aby dobrnac do 650mhz GPU, co daje 5200 MT/MP /s !!!!! masakra  :lol:

oczywiscie dla 650 mhz zalecam mocne chłodzenie  :wink:

1605556[/snapback]

Działa Ci bios 1.5V i pozwolił na 50Mhz więcej dla GPU? :blink:

 

Mam pytanie. Chodzi mi po głowie zmiana grafy i myślę sobie właśnie o GF6200...

1605653[/snapback]

Jeżeli nie chcesz modować i podkręcać karty to zakup GF6200 jest złym pomysłem.

 

Po zmodowaniu karty, GF6200 niczym (prócz coolera) nie różni się od 6600 - posiada HDR.

 

Jedyny GF6200 warty zakupienia to Winfast A6200 TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Ci bios 1.5V i pozwolił na 50Mhz więcej dla GPU? :blink:

 

1606377[/snapback]

tak, na obrazkach(kilka postów do tyłu) pokazałem jak zedytowac aby podnieść napięcie w biosie do 1.5v

 

z tym

1.6v - radził bym sie jeszcze wstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz modować i podkręcać karty to zakup GF6200 jest złym pomysłem.

 

Po zmodowaniu karty, GF6200 niczym (prócz coolera) nie różni się od 6600 - posiada HDR.

 

Jedyny GF6200 warty zakupienia to Winfast A6200 TD.

1606377[/snapback]

Czyli bez modowania nie ma HDR tak? To jeszcze się zapytam czy w takim razie lepiej zainwestować w tego radzia 9600PRO albo nawet XT? Co do tego modowania to też nie do końca wiem jak co gdzie. Tzn. niby wiem że Riva Tuner itp. ale nie wiem czy jest to tak bezproblemowe (powiedzmy) jak mod wersji PCI-E czy nadal trzeba coś kombinować (sory ale w temacie nie jestem za bardzo). Jeżeli w tym wypadku mod wiąże się z koniecznością zmiany biosu to u mnie to odpada choćby nie wiem jak to bezpieczne było (jakąś wewnętrzną blokade mam i już ;)...nie śmiać się :P ). No i rozumiem że ten WinFast ma możliwość odblokowania potoków czy to też spora loteria?

Może i inni się wypowiedzą? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że nie ma 9600, w tym XT, które mogłoby konkurować z odblokowanym 6200. Do odblokowania potoków, nie trzeba bawic się z biosem - to tylko jest do paru "ficzerów" z 6600.

 

Ściągnąłem ten bios, co wystawiałeś, HiS i w nVidia BIOS Modifier (v3.0) pokazuje 1.4v

 

// moze ktos wystawic jakies BIOSy i narzedzia do flashowania i modyfikowania biosów? //

Edytowane przez Ven0m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że nie ma 9600, w tym XT, które mogłoby konkurować z odblokowanym 6200. Do odblokowania potoków, nie trzeba bawic się z biosem - to tylko jest do paru "ficzerów" z 6600.

(...)

1607374[/snapback]

Sorka ale co znaczy ten wyraz ;). Czyli styknie zastosować Rive Tuner i nie trzeba nic nowego wgrywać do karty aby potoki odblokować? Jeżeli tak to ten 6200 oczywiście będzie lepszy od radzia 9600pro/xt. A jak jest z tą prawdopodobnością odblokowania potoków? W tym WinFast Gf6200 każda się oblokuje czy tylko "chosen one"? I jakby ktoś jeszcze napisał jakie to ma standardowo taktowania i jakie pamiątki to byłbym wdzieczny. Nara.

 

PS. Wiem że troszkę tu lamerstwem zajeżdzam ale się na tym nie znam więc...sory ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale co znaczy ten wyraz ;). Czyli styknie zastosować Rive Tuner i nie trzeba nic nowego wgrywać do karty aby potoki odblokować? Jeżeli tak to ten 6200 oczywiście będzie lepszy od radzia 9600pro/xt. A jak jest z tą prawdopodobnością odblokowania potoków? W tym WinFast Gf6200 każda się oblokuje czy tylko "chosen one"? I jakby ktoś jeszcze napisał jakie to ma standardowo taktowania i jakie pamiątki to byłbym wdzieczny. Nara.

 

PS. Wiem że troszkę tu lamerstwem zajeżdzam ale się na tym nie znam więc...sory ;).

1607472[/snapback]

Więc...

Sorry, nie wyraziłem się jasno - chodziło mi o HDR i jakieś lepsze buforowanie - można to włączyć flashowaniem karty, ale z tego co mi wiadomo nie jest to wymagane do odblokowania potoków.

 

Widzę, że MSI i ASUSy nie chcą się odblokowywać, za to z Leadtekami raczej nie ma problemów.

Taktowanie Leadteków - zarówno 6200 jak i 6600 to 300MHz na GPU i 550MHz na pamięci, efektywnie DDR. Ale radziłbym się tym "nie przejmować". W moim przypadku 300/550, 4x1 @ 612/742 8x1 i flash do 6600 - tylko nazwą udaje to 6200. Jakby nie patrzeć, jest to overclock >100%. Nie wszystkie kręcą się tak genialnie, ale wysokie 500tki na GPU są powszechne...

 

// edit //

sprostowanie małe - "feature" - wersja zawieśniaczona: "ficzer"

widzę, że masz zasilacz Codegen 300W - może być z tym problem. Nie wiem jak to jest ze zgodnością z płytą główną...

 

// edit2 //

Czy może mi kto dokładnie wyjaśnić o co chodzi z tymi całymi vmodami softwareowymi i tak dalej, podać dore programy, najlepiej do flashowania pod winda (bo jakos nie widze w WinFoxie ktorego sciaganlem takiej opcji) i wogole bylbym wdzieczny za pomoc.

 

Mierzyłem prametry karty miernikiem uniwersalnym i wychodzi mi:

1.35v VGPU

2.65v na VMEM

 

Jeśli wystarcza to do wyników OC, jakie osiągnąłem, to chciałbym się przekonać, ile ta karta potrafi jak się ją "dokarmi".

Edytowane przez Ven0m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bios co daje his modyfikowany 1.6v to jest 1.4v przerabianie programem nic nie daje jak nie wierzycie to miernik w łape i sprawdzcie , przez bios można max 1.4v pożniej tylko zostają vmody , ale na niektórych modelach 6600 na biosie 1.4v może być 1.5v dlatego , że zamiast standardowego 1.2v było już 1.3v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy 6200@6600 przebija R9600XT, niepodkręcone idą równo we wszystkich nowszych grach , oto przykład a podkręcone to już zależy od egzemplarza. Jeszcze dochodzą w NVIDI dolegliwości z oczami spowodowane gorszą ostrością obrazu patrz post niżej.

post-9210-1124770390_thumb.jpg

Edytowane przez neig555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawą oferte, mianowicie GF 6200 MSI w sklapie mojepc.pl. Kupował już tam ktoś? Cena jest bardzo artakcyjna - razem z przesyłką jakieś 300 zł. Potem pozostaje już tylko 6600 w arest.pl. Galaxy za 410 zł i Leadtek za 479 zł. Czy warto brać Galaxy, czy lepiej dopłacić do Leadteka? Czy podkręcony 6200 jest w stanie dorównać 6600 wydajnością? W testach różnica jest niewielka, w 3DM 2005 jakieś 400-500 'smarków'. A może ktoś zna jakiś tańszy, zaufany sklep?

 

EDIT: Jeszcze mam do wyboru Abita 9550 Guru za 299 zł w Proline.pl.

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-nie będziesz miał HDR'a

 

 

1608178[/snapback]

WTF ? to niby jak ja pociskam w far cry z HDR ?? :mur:

 

Znalazłem ciekawą oferte, mianowicie GF 6200 MSI w sklapie mojepc.pl. Kupował już tam ktoś? Cena jest bardzo artakcyjna - razem z przesyłką jakieś 300 zł. Potem pozostaje już tylko 6600 w arest.pl. Galaxy za 410 zł i Leadtek za 479 zł. Czy warto brać Galaxy, czy lepiej dopłacić do Leadteka? Czy podkręcony 6200 jest w stanie dorównać 6600 wydajnością? W testach różnica jest niewielka, w 3DM 2005 jakieś 400-500 'smarków'. A może ktoś zna jakiś tańszy, zaufany sklep?

 

EDIT: Jeszcze mam do wyboru Abita 9550 Guru za 299 zł w Proline.pl.

1608532[/snapback]

podkręcony 6200 nie jest wstanie dorównac pełnemu 6600, przerobiony 6200@6600 to, to samo co pełny 6600 ....

podkręcony 6200 vs pełny bez OC 6600 to rożnica około 600pkt, jednak gdy podkręcimy 6600 to rożnica wynosi nawet 1400pkt (3Dmark05)

Abita 9550 Guru nie warto juz brac ...

z tym tanim Galaxy tez bym sie wstrzymał, kup Leadtek'a 6600 za 480zł

 

do@Ven0m

 

po flashu biosu (1.4v) bedziesz miał 550mhz rdzeń / pamięc 680 (standardowe chłodzenie+ zamontuj jakis wiatrak 80mm)

karta jest lepsza od Radeona9800 (po OC oczywiscie) .... nawet podkręcony R9800 nie dorówna podkręconemu 6600.

Bedziesz miał HDR, ULTRA SHADOW II, ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? to niby jak ja pociskam w far cry z HDR ??  :mur:

1608681[/snapback]

Mu chodziło o bezpieczne mody spod Windowsa (odblokowanie potoków RivaTunerem i overclocking) :)

 

czy 6200@6600 przebija R9600XT, niepodkręcone idą równo we wszystkich nowszych grach , oto przykład a podkręcone to już zależy od egzemplarza. Jeszcze dochodzą w NVIDI dolegliwości z oczami spowodowane gorszą ostrością obrazu patrz post niżej.

1608465[/snapback]

Problem w tym, że R9600XT to chip wyżyłowany do granic możliwości, na rdzeniu podkręcisz go max. o 50 MHz, a GF6200/6600 ma ogromny potencjał OC. Po podkręceniu 6200 4x1 do wartości R9600XT Geforce będzie szybszy (nowsza architektura) a po odblokowaniu różnica jeszcze się pogłębi. Rywalem dla podkęconego GF6600 jest dopiero Radeon 9700(/pro).

Poza tym nie ufałbym zbytnio testowi, w którym architektura 6600 jest przedstawiona jako 4x2 :wink: Można się spierać czy potok bez odp. ilości ROP-ów to nadal potok, ale na miłość Boską, o odblokowaniu jednostek TMU to jeszcze nie słyszałem :wink:

Edytowane przez Assassin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu chodziło o bezpieczne mody spod Windowsa (odblokowanie potoków RivaTunerem i overclocking) :)

1608695[/snapback]

aha :D to zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS - thx za info; kartę kupiłem używaną już sflashowaną na 6600. PRbolem polega na tym, że trochę się boję o vmody flashowanie itp. Z drugiej strony, skoro karta ciągnie 612/742 na 1.35v/2.65v, to ile poleci na 1.6v/2.8v... Bardzo bym chciał ubić 700/800MHz, ale na mojej grafie chyba nie da rady, przynajmniej bez ekstremalnego vmodu i chłodzenia.

 

Co do kwestii 6200 Vs 9600XT - ludzie, jak już mówiono, wystarczy podkręcić. 6200 i 6600 to wybryki natury z zaniżonym taktowaniem, które w rzeczywistości potrafią o wiele więcej. Sądzę, że z dobrze podkręconym 6600 / odblokowanym 6200, z trudnością będzie konkurować 9800pro, a co dopiero 9700pro czy 9600xt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki ludu za pomoc. Tak jak pisałem biosu flashować nie chcę bo mogę na tym wyjść jak Zabłocki na mydle ;). Poza tym jak kupię nówkę to tak moge tylko gwarę stracić (jak coś się zrypie to powrót do oryginalnego biosu nie bardzo będzie możliwy :? ). Co do OC to też jakiś inny jestem. Niby wiem co gdzie i jak ale myśl o tym że karta nie działa w ustawieniach fabrycznych nie daje mi spokoju (wiem inny jestem ale cush...). Zastanawiam się jaki skok (skoczek ;) ) będę miał na defaulcie pomiędzy moim FX a tym GF6200. Mój ma 325 na rdzeniu a tamten 300 (pamięci tak samo). Czyli co by się stało gdyby jednak potoki się nie odblokowały. W aplikacjach DX9 na bank różnica będzie spora ale w innych już nie bardzo...chyba. Jeszcze jedno z ostatnich pytań: jakie pamiatki ma ten WinFast (czas dostepu), 4 czy może 3,6 ns?. Narazie to tyle. Najpierw to ja jednak muszę jakiś zasilacz zorganizować....Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ven0m

A obecnie jaki masz bios? Oryginalny z 6600 czy ten zmodowany? Jeśli nie wiesz,to wystarczy że podasz wersję biosu.

To 1.35v jest trochę dziwne: albo miernik źle pokazuje, albo poprzedni właściciel bawił się ołówkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy 6200@6600 przebija R9600XT, niepodkręcone idą równo we wszystkich nowszych grach , oto przykład a podkręcone to już zależy od egzemplarza. Jeszcze dochodzą w NVIDI dolegliwości z oczami spowodowane gorszą ostrością obrazu patrz post niżej.

1608465[/snapback]

juz widze profesjonalizm tego testu, 6600 4x2 :lol: co za down sie za to brał :lol:

BTW zmodowany 6200@6600 + OC przebija R9800XT ...

cholera sciągam tego 3Dmarka03-05 i skopie dupe wszystkim radkom włacznie do 9800XT :D

 

@Ven0m

A obecnie jaki masz bios? Oryginalny z 6600 czy ten zmodowany? Jeśli nie wiesz,to wystarczy że podasz wersję biosu.

To 1.35v jest trochę dziwne: albo miernik źle pokazuje, albo poprzedni właściciel bawił się ołówkiem ;)

1608860[/snapback]

prawda, albo gosc grzebał przy karcie albo ?? co ?? :lol: @Ven0m zgraj swój bios na dysk i wklej tu plik ... jak mozesz :D of kors :lol:

 

jesli chodzi o podnoszenie napięcia w biosie :

to powinno pomóc - podniesienie tych trzech wartosci do równego poziomu 1.5v

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za info

Mam jakiś dziwny bios - przy starci kompa jest napisane experimantal costam czy cos w tym stylu. Ogolnie wyglada to na zwykly bios 6600 ze wskazaniami temperatury. Z tego, co czytałem 1.35v/2.65v to napięcia, jakie występują na większości 6200 i firmowo na Leadtekach 6200 i 6600. Wygląda na to, że jest jakiś spadek ok 0.05v w stosunku do tego co się w biosie ustawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja ;). Naszło mnie na tego GF ale jeszcze kilka spraw chciałbym się dowiedzieć.

1. To jakie pamiątki ma tem WinFast? 4ns czy 3,6 (na extremalnym zoomie obrazka wygląda to jak 3,6 ale zapytać można). No i częstotliwość taktowania. Tutaj podane było że 550MHz a w wielu opisach tej karty w sklepach jest napisane 500MHz :blink: To jak jest naprawdę?

2. Czy można odblokować HDR i kompresje kolorów i bufora bez zmiany biosu? Troche poczytałem ten temat (niestety tylko "piąte-przez-dziasiąte") i wygląda na to że można, samodzielnie instalując sterowniki pod GF6600 ale nie wiem niby jak to się robi? Ja zawsze brałem setup sterów i wsio szło automatycznie...pewnie jakoś to sie robi ale jak...napisze ktoś?. No i jeżeli jestem w błędzie (i się nie da) to też napiszcie ;).

3. Gdzie mogę znaleźć opis odblokowania potoków, bo znam tylko opis do wersji PCI-E a kiedyś do wersji AGP trochę inaczej się to robiło (chyba że już jest nowsza wersja RT która widzi spokojnie GF6200AGP).

4. Ostatnia sprawa dotyczy samego RivaTunera...ja nigdy nie używałem tego programiku i chciałbym się dowiedzieć czy jest to swego rodzaju odrębna aplikacja odpalana "gdy się chce" czy program, który musi działać w tle aby np. odblokowane potoki działały bez problemu? Od razu zapytam co zrobić gdy próba odblokowania potoków się nie powiedzie. Wystarczy odinstalować stery i wszystko wraca do normy(na default) czy jeszcze coś trzeba robić?

 

Sory że tak się o wszystko wypytują ale nie chcę popełnic żadnego błędu przy wyborze karty a możliwość odblokowania potoków to coś co przemawia za tą kartą przede wszystkim. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja ;). Naszło mnie na tego GF ale jeszcze kilka spraw chciałbym się dowiedzieć.

1. To jakie pamiątki ma tem WinFast? 4ns czy 3,6 (na extremalnym zoomie obrazka wygląda to jak 3,6 ale zapytać można). No i częstotliwość taktowania. Tutaj podane było że 550MHz a w wielu opisach tej karty w sklepach jest napisane 500MHz  :blink: To jak jest naprawdę?

 

pamieci Hynix 3.6ns, 550 Mhz

 

2. Czy można odblokować HDR i kompresje kolorów i bufora bez zmiany biosu? Troche poczytałem ten temat (niestety tylko "piąte-przez-dziasiąte") i wygląda na to że można, samodzielnie instalując sterowniki pod GF6600 ale nie wiem niby jak to się robi? Ja zawsze brałem setup sterów i wsio szło automatycznie...pewnie jakoś to sie robi ale jak...napisze ktoś?. No i jeżeli jestem w błędzie (i się nie da) to też napiszcie ;).

 

Nie mozna, bios od 6600 albo nic z tych rzeczy, ogólnie nie widze problemu z flashem biosu bo mozesz zrobic to z poziomu windowsa, powodzenie flashu biosu gwarantuje Ci w 100% - nic sie nie moze złego stac - no chyba ze nagle zabraknie prądu i reset :/

BTW plecam bios od 6600 1.4v bo dzieki niemu karta zyskuje tez na lepszym OC

 

3. Gdzie mogę znaleźć opis odblokowania potoków, bo znam tylko opis do wersji PCI-E a kiedyś do wersji AGP trochę inaczej się to robiło (chyba że już jest nowsza wersja RT która widzi spokojnie GF6200AGP).

Robi sie to tak samo jak w przypadku PCI-E ...

1609361[/snapback]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź HiS. Teraz już nie wiem czy da się odblokować tego HDRa przez same stery. Żeby nie było że jakieś dziwności wypowiadam to podam to:

 

po probach doszedlem do wnioskow:

 

za cholere niechce sie w panelu nvidi zrobic 6600

ale wszedzie indziej jest 6600

HDR dziala w FarCry wiec pewno reszta funkcji tez

nie zmienialem biosu na 6600 caly czas ma orginalny bios

 

a teraz pytanie

ustawilem zegar na 450 procka i chodizl stabilnie ... bez artefaktow ... jak zrobic zeby mozna bylo wiecej ustawic ?? bo 450 w riva tuner to max :D

1455809[/snapback]

Stary post, wiem. Ale kolega Artur79 ma HDR i ma oryginalny bios więc myślałem że można (na to wygląda :unsure: ). Można się wrócić do tych postów i poczytać. Może jednak się da....Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź HiS. Teraz już nie wiem czy da się odblokować tego HDRa przez same stery. Żeby nie było że jakieś dziwności wypowiadam to podam to:

Stary post, wiem. Ale kolega Artur79 ma HDR i ma oryginalny bios więc myślałem że można (na to wygląda  :unsure: ). Można się wrócić do tych postów i poczytać. Może jednak się da....Nara.

1609468[/snapback]

on moze sobie "miec" (rozumiesz :) )

same stery nic tu nie pomoga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...