Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za pare dni chciałem kupić nowe chłodzenie do karty z podpisu, aby jeszcze bardziej ją podkręcić, ale przedewszystkim zależy mi na ciszy.

Kilka postów wczesniej Assassin_ polecił mi:

PENTAGRAM FREEZONE XC-80 Al,

lub

PENTAGRAM FREEZONE XC-80 AlCu.

Jeszcze nie wiem który wybiorę, zależy od kasy.

I chciałbym się dowiedzieć jak bardzo będzie on odstawać od karty (ile zajmuje slotów), co to za rozgałęźnik, który jest z nim dołączony, gdzie się podłancza ten wentylator (do płyty czy do karty), jakie by były dobre radikatorki na pamięć, gdybym kupił wersję wentylatora bez radiatorków (aha i ile oni ich dodają do tego wentylatora PENTAGRAM FREEZONE XC-80 AlCu)?

Pozdrawiam.

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

PENTAGRAM FREEZONE XC-80 Al/Cu/AlCu zajmuje 2 sloty PCI, dostajesz do niego 8 radiatorków na RAM, przelotkę Molex -> 2x5V + 2x12V, regulator obrotów 5-12V płynnie (nie ma go przy AL - ale mi on wysiadł po 2 dniach niezbyt wytężonej pracy :lol2: )

Odradzam Al, gorzej chłodzi (kilka stopni) + łożyska ślizgowe, czyli cienko z trwałością. pozdro

EDIT: Aha, wentyl ma wtyczkę 3-pin, więc do grafy go nie podepniesz

Edytowane przez tomazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo? Czy Assassin_ to potwierdzi?

Z tymi wtyczkami chodziło mi o to, że na płycie mam tylko 2 wyjscia i 2 mam już zajęte. Jak podłaczę przez tą przelotkę z molexa to nie będę wiedział ile obr/s robi wiatrak, a chciałbym wiedzieć.

 

tomazzi coś słaby wynik masz w 3dMark03 jak na takie ustawienia taktowań. Ja na zegarkach takich jak z podpisu robię 6200pkt.

 

I jaką masz temp. rdzenia z tym wentylem?

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Chyba nie doczytałeś <revA4> albo jak kto woli nv44, znaczy się 4x1, NIEMODOWALNY. Zegary to jeszcze nie max, ale wszystko chodzi na full detalach w 1024x768 (HL2, FARCRY+HDR i DiabloII :lol2: ), więc na razie dałem spokój :D

GPU chodzi na 1.55V (Vmod), RAM 2.55V (fabryka), temp idle: ok. 40-42st, load: 55, max jaki zauważyłem pod RT to jakieś 58st (wentyl na 5V, pasta AS5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Składam koleżance komputer, oczywiście budżet jest mocno okrojony i zostało jakieś 300zł na kartę. Koleżanka lubi sobie pograć w nowe gierki. I teraz zasadnicze pytanie, czy na GF6200 da się pograć na sensownych ustawieniach w grze (znaczy nie w 640x i detale min.). Ona raczej nie będzie robiła pencil moda i innych cudów :) Czy ktoś grał może w Fahrenheita na tej karcie, albo w FEAR i Quake4 ? Niestety czas mi nie pozwala przejrzeć całego topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Składam koleżance komputer, oczywiście budżet jest mocno okrojony i zostało jakieś 300zł na kartę. Koleżanka lubi sobie pograć w nowe gierki. I teraz zasadnicze pytanie, czy na GF6200 da się pograć na sensownych ustawieniach w grze (znaczy nie w 640x i detale min.). Ona raczej nie będzie robiła pencil moda i innych cudów :) Czy ktoś grał może w Fahrenheita na tej karcie, albo w FEAR i Quake4 ? Niestety czas mi nie pozwala przejrzeć całego topicu.

1734515[/snapback]

Ja gram w Q4 na mojej niezmodowanej 6200 @ 450/700 w 1024x768 @ high i nawet chodzi dobrze tyle że czasem potrafi zwolnić do około 20fps. Na nie podkręconej trzeba by obnizyć detale conajmniej do medium, ale myślę ze bez problemu dałoby się przejść gre.

 

 

PS-> właśnie ją sprzedaje :> 275zł i jest Twoja :> więcej info w dziale giełda :]

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparkle 6200 256mb (3.6ns 128bit) 300/500@450/580

:( malo jakos wynik tylko 5300 pkt (03) narazie bez zadnych vmodow itd.

mam zamiar sprawdzic jak bedzie quake 4 chodzil jak bedzie strasznie kijowo bez moda i zmiany chlodzenia sie nie obejdzie =] mozecie cos poradzic na pamieci ?? a zapomnialem dodac ze potoki sie odblokowaly

 

zapomnialem dodac ze wynik na duronie 1313 :lol2: :mur: :mur: :mur: i 256 ramu no name :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparkle 6200 256mb (3.6ns 128bit) 300/500@450/580

:( malo jakos wynik tylko 5300 pkt (03) narazie bez zadnych vmodow itd.

mam zamiar sprawdzic jak bedzie quake 4 chodzil jak bedzie strasznie kijowo bez moda i zmiany chlodzenia sie nie obejdzie =] mozecie cos poradzic na pamieci ?? a zapomnialem dodac ze potoki sie odblokowaly

 

zapomnialem dodac ze wynik na duronie 1313 :lol2: :mur: :mur: :mur: i 256 ramu no name :mur: :mur: :mur:

wynik jest dobry, po prostu masz słaby proc i nawet marka 03 to ogranicza...jeżeli szukasz chłodzenia na pamięci, to polecam miedziane radiatory thermaltake, kosztują około 30zł, a przy dobrym nawiewie powinny starczyć bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tej karcie ??

 

http://www.mcomp.com.pl/product_info.php?products_id=130189

 

cena niska, ale opłaca sie kupować tego SPARKLA ?? Aż dziwne ze 128bit zaa 240zł :/

Cos mi sie wydaje, ze maja zly opis i to jest 64bitowa wersja.

Wtedy cena jest zwykla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto Mini recenzja/poradnik dla osob ktore chca wycisnac resztki mocy z swoich 6200 !! do dziela panowie OŁÓWKI W DLOŃ :lol2: (bez glupich skojazen)

 

Na samym poczatku garsc informacji

 

Moja karta krecila sie po wgraniu biosu 1,4 , zmodyfikowanych timingow od sparkle ultra oraz zalozeniu Doskonalego chlodzenia na GPU i MEM oraz mosfety

 

Do wartosci:

 

624 GPU i 795-800 mhz MEM (chipset to A2) pamieci HYNIX 3,6

 

Oczywiscie na Gpu siedzi prawie pol kilogramowy zmodyfikowany PENTAGRAM 80 alcu z Procesora wypolerowany na lusto - ktory moim zdaniem jest sporo wydajniejszy nawet niz konstrukcje XC 80 CU czy zalman (patrzac po temp userow)

 

Z czasem doszedlem do wniosku ze pasowalo by sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za Vmoda MEM (jako ze rdzen calkiem wysoko zawedrowal bez specialnych staran) i tak caly szczesliwy malowalem sobie R84 bez sprawdzania oporu(nie mialem wowczas miernika)

 

Czego efektem bylo 840 bezartefaktowych i stabilnych MHZ !

co prawda odbilo sie to troche na Vgpu i oc spadlo do ok 608 mhz

ale uzyskane 608 i 840 - bylo swietnym dla mnie rezultatem w 3dmarku 2003 robilem przy tym ustawnieiu ok 8200 punktow

 

I tak bylo do dzis do momentu kiedy dorwalem miernik i postanowilem pozadnie wszystko jeszcze raz zrobic zmierzyc i zobaczyc co tak naprawde da sie MAXYMALNIE wyciagnac z seri 6xxx

 

Na poczatek garsc akcesoriow

 

1.OLOWEK 5B + 2B !!

2.Klej w sztyfcie

3.Tasma klejaca przezroczysta

4.Zmywacz do paznokci + waciki

5.Miernik

6.duzo cierpliwosci i

 

1.Rozpoczelem od wyczyszczenia miejsca gdzie bedzie malowany element pod mlotek poszedl najpierw R510

Jako ze jest wokol niego malo miejsca bo sasiaduje on z innymi R .. okleilem sasiadow do okola tasma klejaca tak zeby mozna bylo sie skupic jedynie na naszym R510

 

2.po oklejeniu sasiadow na naszym R510 przejechalem klejem w sztyfcie

3.odczekalem 2 min az klej zrobil sie nieco twardszy i zaczelem malowac olowkiem na poczatku b2 . pozniej b5 ...

4.zdmuchalem opilki - Miernik do reki i sprawdzamy ... Z rozmachu tak dobrze mi sie malowalo ze po podpieciu miernika okazalo sie ze zjechalem Opor R 510 do 398 OHM

po wyliczeniach wyszlo mi ze to bedzie odpowiadac 1,70-5v

wiec niechcac przegiac bagiety wyczyscilem nadmiar grafitu i uzyskalem wartosc 490 Ohm - co odpowiadalo ok 1,65v (w tym miejscu zaznaczam ze naprawde bylem posrany i nie wiedzialem czy owa wartosc nie bedzie wartoscia graniczna)

5.wlaczaylem kompa ... odpalilem Riva tuner i Jazda z Grubej RURY dalem 650 mhz !!! i zapodalem marka 2003 - jak sie okazalo karta miala dziwne zacinki ale artefaktow nie bylo - doszedlem do wniosku ze jednak za duzo mhz i zaczelem schodzi co 2 w dol i fart chcial ze juz przy 648 karta chodzila Zajefajnie i widac bylo wielki SKOK wydajnosci !

 

6. Z ciekawosci sprawdzilem Opor R84 bo wczesniej malowalem go na OKO (odpowiedzialny za VMEM ) gdy zmiezylem opor - doznalem popier.dolenia zmyslow ... bo na mierniku objawila sie magiczna cyfra 62 OHM - zmierzylem 3 x i nie bylo mowy o pomylce !!

Doszedlem do wniosku ze nie bede wiecej ryzykowal zbijania OHM w R84 i wgralem do karty Zmodifikowane Timingi z Pamieci 2,8 ns !!

 

po tych wszystkich zabiegach otrzymalem

 

TO CO W PODPISIE

mark 2001 - 17214 punktow

mark 2003 - 8531 punktow

mark 2005 - Jak zainstaluje to przetestuje ...

 

Jednym slowem polecam VMODA !!! ale pod warunkiem ze ma sie naprawde dobre chlodzenie

ja bez vmodow mialem temp 34/42 --- teraz zanotowalem 37/49 -wiec elementy nagrzewaja sie znacznie

 

to by bylo na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :twisted: :shock: to już prawie jak GT! gratulacje :) ładne wyniki...jak widać za cene 380zł mozemy miec naprawde potwora :D tylko ciekawi mnie jedno, jak długo taki ołówkowy mod bedzie trzymał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki

 

To juz jest PONAD GT ;-)

 

6600gt ma 500/900 mhz ... a moja ma 648/860 - czyli o niecale 40 mhz mniej na pamieciach ale za to 150 mhz wiecej na rdzeniu ...

 

wiec bez problemu lyka standardowego 6600GT a nawet troche podkreconego :-)

Co do grafitu to nie wiem narazie sie trzyma - to jest mieszanka klejowo grafitowa wiec powinna sie trzymac dobrze :D

 

gdyby ktos chcial pomocy przy Vmodzie to walic na GG to pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zajrzeć do działu-6600 opisywałem tego moda na str.124.Mam go (moda) od ponad pół roku(na A6600TD),grafit jest trwały, w zadnym wypadku nie należy go z niczym mieszać,problem moze byc w z gwarancją,ale jak ktos chce sobie zrobic to na stałe-wystarczy zalac R510 (leadtek 6600/6200)np.cyjananopanem,oczywiście o gwarze może zapomnieć.Co do timingów-też je podałem,podam jeszcze bardziej poluzowane-i sprawdzone ,a nie przypadkowe jakie krążą po sieci(np.te zmodyfikowane przez program ntimings są błędne).

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko

 

Jesli chodzi o grafit i klej to jedyny sposob zeby "DOBRZE" zbic ohm w dol - gdy usilowalem samym grafitem kreslac maxymalnie udalo mi sie zejsc do 550-540 - i grafit sie "odlupywal" przy lekkim podmuchu

Poza tym w kazdej chwili mozna to usunac - uzywajac wacika nasaczonego chodzby w spirytusie

Klej to klej biurowy w sztyfcie taki jak do papieru - czyli latwo zmywalny/odklejalny - a jego zadanie mialo polegac na tym by lepiej zbijał - sklejal do siebie czasteczki grafitu.

 

Co do Timingow To wlasnie Te twoje Zapodalem z tematu o 6600 - za co wielkie Dzieki tobie - potrzeba takich ludzi - co sie znaja na rzeczy.

 

Gdyby cos ci jeszcze dobrego wpadlo w recej daj znac - ja rowniez szukam po necie jakis ciekawostek ...

 

i pierwsze zapytanie do Ciebie ...

 

Jak sadzisz jaka jest maxymalna gorna granica bezpiecznego VGPU dla nv44 ?6200/6600 - wiem ze dla 5900xt ladowali po 1,75-1,8 przez co osiagali niemal 600 mhz na tych rdzeniach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strongmen

 

czym chłodzisz mem ? ... chciałbym zrobic vmem tylko musze wiedziec czy nie zjaram pamięci przez zbyt wysoka temp :rolleyes:

narazie przy 800mhz pamięci na mojej karcie nie potrzebuja radiatorów ale nie wiem jak to bedzie po Vmodzie.

860-900 to mój cel :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlodzilem na poczatku Miedziakami Cooler mastera jednak te z tylu karty mialy problemy z odprowadzaniem ciepla w powietrze bo nie mialem z tylu nawiewu -

 

Pozniej Kupilem Aluminiowe z paskiem miedzianym AXA na allegro za 13 zl ... Troszke je zmodyfikowalem (czyt podpilowalem) i idealnie weszly i super chlodza i wyglada to jak Fabrycznie zalozone (jutro pykne zdjecia)

Przy 860 mhz radiatory od strony pentagrama sa chlodne bo ten na nie dmucha, natomiast te z tylu sa cieple ale nie gorace czy parzace - tak wiec w zupelnosci stykaja.

 

btw u mnie przy 800mhz bez vmoda bez radiatorow kosci parzyly ;-/

 

panowie gdybyscie znalezli jaka jest maxymalne dopuszczlne Voltage na rdzen dajcie znac ..bo czuje ze mozna jeszcze troche pociagnac rdzen w gore .. do 700 to moze nie dobije ale tak do 670-80 mysle ze jest szansa przy 1,75 - ale nie wiem czy rdzen tyle wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napotkałem pewien problem i nie wiem czy to normalne, czy coś jest nie tak jak powinno. :(.

 

W Call Of Duty 2 jak gram na DirectX 7.0 to wszystko działa super płynie, jak zmienię na DirectX9.0 to gra momentami ma 1kl/s, a normalnie gdzieś w okolicach 15kl/s na praktycznie najniższych ustawieniach (800x600 i wszystko wyłaczone lub Low).

 

Dziwi mnie to trochę, szczególnie, że nie spodziewałem się po tej karcie (taka jak w podpisie), tak podkręconej takiego wyniku, może coś jest nie tak?

 

Zmieniałem też sterowniki z 77.77 na 81.85 i jest tak samo. :(

Edytowane przez RoyalC333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napotkałem pewien problem i nie wiem czy to normalne, czy coś jest nie tak jak powinno. :(.

 

W Call Of Duty 2 jak gram na DirectX 7.0 to wszystko działa super płynie, jak zmienię na DirectX9.0 to gra momentami ma 1kl/s, a normalnie gdzieś w okolicach 15kl/s na praktycznie najniższych ustawieniach (800x600 i wszystko wyłaczone lub Low).

 

Dziwi mnie to trochę, szczególnie, że nie spodziewałem się po tej karcie (taka jak w podpisie), tak podkręconej takiego wyniku, może coś jest nie tak?

 

Zmieniałem też sterowniki z 77.77 na 81.85 i jest tak samo. :(

ta gra ma chore wymagania...zeby pograc w dx9 trzeba miec conajmniej 1gb ramu i cos pokroju 6800 256ddr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzisz jaka jest maxymalna gorna granica bezpiecznego VGPU dla nv44 ?6200/6600 - wiem ze dla 5900xt ladowali po 1,75-1,8 przez co osiagali niemal 600 mhz na tych rdzeniach !

Nie mam pretensji-torchę mnie to tylko poirytowało-tzn.ktoś pisze jeszcze raz to samo ale w topicu o 6600/6200(a sciślej mówiąc wchodzi gość- i opisuje to co było stonę wczesniej).Ale ok.

 

Co do napiecia-w.g mnie maksymalne to 1,55V przy zapewenieniu dobrego chłodzenia,trzeba pamiętać że nv43 jest wykonany w technoligii 0,11 mikrona,a to oznacza mniejszą tolerancyjność na wysokie napięcia, niż np.FX5900 ,które wykonane były w technologii 0,13 mikrona.Dlatego w FX- V podbijano znacznie wyżej-tak jak napisałeś do 1,7V.Dla 6600,6200 1,55V to bezpieczne maksimum(1,45V nakazuje rozsadek).Zreszta tak jak wspomniałem,do 6200/6600 trafiają "odpady" z wer.GT,miałem okazje zmodować 3 egzemplarze Leadteka i zaden nie był stabilny powyżej 530Mhz na rdzeniu przy V=1,45 ,a to oznacza, że to te czipy, które nie przeszły testów do wersji GT(czyli 500Mhz przy 1,4V.).Zreszta podkręcanie tych kart powyżej 500Mhz praktycznie pozbawione jest sensu-tylko w 3dmarkach można uchwycic różnice-a i to najlepiej w 1280x1024.Co do pamieci-Hynixy moga działać do 2,9V,i w zasadzie nawet podbicie V do 3,2V nie zawiele daje-wiecej uzyskuje sie przez zmiane timingów(ja zyskałem z 690@740),a i nie sprawdzałem jeszcze luzniejszych.Poza tym płytka PCB raczej nie jest przystosowana do czestotliwości powyżej 800Mhz.Jeszcze jedno- u Ciebie ewidentnie NIEDOMAGA układ zasilania na karcie(dlatego możesz podkręcać GPU kosztem VRAMU a nie na raz równocześnie). Zresztą 800Mhz -- to ŚWIETNY wynik-jeden z najlepszych na 6600 jakie widzialem.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie - po zmianie samego biosa 1,4v i chlodzenia - karta szla na 624 a pamieci po zmianie timingow 800mhz

wiec moze to zalezy od konkretnego egzemparza.

Poza tym Trafily ci sie rzeczywiscie "odpady" bowiem KAZDY kto ma winfasta 6200 - kreci go minimum na 550/730-50 zmieniajac jedynie bios na 1,4 i timingi (poaptrz na userow w tym temacie co maja winfasty)

 

Kolejna rzecza nie zgodze sie ze podkrecanie rdzenia powyzej 500 mhz nic nie daje albo malo co

to jest ABSOLUTNA BZDURA ! - u mnie we wszystkich nowych grach w time demo roznica miedzy 500 na rdzeniu za 648 to najmniej 10 FPS !! to chyba jest roznica ? o 3dmarkach nie wspominajac ...

 

co do spadajacego O/C rdzenia kosztem Vmem - to jest Normalna sprawa i Vqdd - jest tu za to odpowiedzialne wystarczylo jedynie nieco podniesc Napiecie na rdzeniu i juz problemu mozna sie pozbyc.

 

a co do MHZ to prawda jest taka ze wiecej jak to co uzyskalem wycisnac z 6200 sie nie da ... patrzac na rekordy swiatowe - karty maja b.podobne wartosci do tych osiagnietych tutaj -jednak testy przerowadzane sa na procesorach blisko 4ghz .. stad tez wyniki troche wieksze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie - po zmianie samego biosa 1,4v i chlodzenia - karta szla na 624 a pamieci po zmianie timingow 800mhz

wiec moze to zalezy od konkretnego egzemparza.

Poza tym Trafily ci sie rzeczywiscie "odpady" bowiem KAZDY kto ma winfasta 6200 - kreci go minimum na 550/730-50 zmieniajac jedynie bios na 1,4 i timingi (poaptrz na userow w tym temacie co maja winfasty)

 

Kolejna rzecza nie zgodze sie ze podkrecanie rdzenia powyzej 500 mhz nic nie daje albo malo co

to jest ABSOLUTNA BZDURA ! - u mnie we wszystkich nowych grach w time demo roznica miedzy 500 na rdzeniu za 648 to najmniej 10 FPS !! to chyba jest roznica ? o 3dmarkach nie wspominajac ...

 

co do spadajacego O/C rdzenia kosztem Vmem - to jest Normalna sprawa i Vqdd - jest tu za to odpowiedzialne wystarczylo jedynie nieco podniesc Napiecie na rdzeniu i juz problemu mozna sie pozbyc.

Powiem jedno-zamiast modyfikowac/zmieniać chłodzenie i bawić sie w coraz wieksze OC by zyskać 10FPS,to chyba juz lepiej zmienic grafikę?

10FPSów -duzo czy mało-to zależy od konkretnego tytułu,owszem pisząc o "powyżej 500Mhz"miałem na myśli wartości do ok.550Mhz,a nie 600+(i przy DDR ok.670 a nie 730+)-co raczej nie jest przecietnym wynikiem.Poza tym wystarczy włączyć FSAA i zaraz odezwie się waskie gardlo w postaci wolnych pamięci(i 4 rasteryzerów) i 600Mhz też za wiele nie pomoże,Druga sprawa- wartości 500/1000 w wer.GT nie są przypadkowe,i często można zaobserwować że 400/800 daje podobne rezultaty jak 500/600 czy 500/650 ale to też zależy od tytułu(jak bardzo obciąża jednostki pixel shader,,jak wykorzystuje vertex shadery).

Testowalem/modowałem 6600 nie 6200.A o zależnościach miedzy poszczególnymi napieciami zdaje sobie sprawę-mnie ta info się nie przyda-ale innym jak najbardziej. Podsumowując -co kto lubi,ja 10FPS więcej uzyskam dzięki Audigy2, ktoś inny przez OC ,jeszcze inny przez zakup szybszej karty .Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...