Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Z ORBem nic, ale jeśli chcę pobić rekord, muszę mieć "Futuremark Approved Drivers"

http://futuremark.com/community/drivers/?approved

 

EDIT

 

:banana: B) :banana:

 

Ok, pobiłem ten rekord, choć nie było łatwo. Oto link do ORBa:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4399100

 

:banana: B) :banana:

Edytowane przez Assassin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pobiłem ten rekord, choć nie było łatwo. Oto link do ORBa:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4399100

Wow gratuluje :lol: qrcze nice wynik B) :twisted: :legal:

 

 

Strongmen

Próbuj, kombinuj, nie można dopuścić aby intel był szybszy w grach niż AMD :lol: :lol2: :lol2:

hehe może przydałoby się ID założyć na procka :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim !!! (trzem, hehe)

 

Zapraszam na małą sesję zdjęciową nowego mistrza świata ;) (sorry za marną jakość fotek):

foto 1

foto 2

foto 3

 

@Strongmen

Lepiej próbuj szczęścia w 2003. Z naszymi prockami tylko tu mamy jakieś szanse szanse na dobry wynik... Przy okazji - porównaj swoje wyniki z moim; zobaczymy, czy rzeczywiście wygrywam procesorem (test 1), czy coś innego blokuje Twój system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP ! karta padła :cry:

 

cos mnie dzis naszło aby zrobic porzadek w budzie ( obudowa kompa )

po skończeniu wszystko spowrotem popodłaczałem ... ok komp działa.

Właczyłem Path Of Neo i gram, zeszło tak z półtorej godziny nagle znikł obraz (brak sygnału) (w czasie gry)

??? co jest :huh: ... dobra, reset kompa, dalej nic, monitor nie ma sygnału z karty, wyłaczyłem kompa i właczyłem ... dalej to samo.

Sprawdzam czy czasem cos sie nie stało z chłodzeniem karty ( wszystko wporzadku )

juz wiedziałem ze jest bardzo zle :/ nagle w tym gąszczu kabli zauwazyłem ze zapomniałem wpiąć dodatkowe zasilanie do karty ( ta biała wtyczka ) ... Fuck jak mogłem o tym zapomniec !?

myslałem ze juz karta bedzie działac ale niestetu dalej to samo :/ ... wyciagłem i wsadziłem karte do slotu ... brak efektu.

Czy to mozliwe ze karta sie "zepsuła" bo zapomniałem dołaczyc dodatkowe zasilanie ??

 

Teraz korzystam z TNT2 :mur: , ... spowrotrem próbowałem odpalic karte - wiatrak sie kręci, radiator grzeje, ale brak obrazu :mur: :mur: :mur:

karta bez vmodów.

Pomocy ! :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP ! karta padła :cry:

 

cos mnie dzis naszło aby zrobic porzadek w budzie ( obudowa kompa )

po skończeniu wszystko spowrotem popodłaczałem ... ok komp działa.

Właczyłem Path Of Neo i gram, zeszło tak z półtorej godziny nagle znikł obraz (brak sygnału) (w czasie gry)

??? co jest :huh: ... dobra, reset kompa, dalej nic, monitor nie ma sygnału z karty, wyłaczyłem kompa i właczyłem ... dalej to samo.

Sprawdzam czy czasem cos sie nie stało z chłodzeniem karty ( wszystko wporzadku )

juz wiedziałem ze jest bardzo zle :/ nagle w tym gąszczu kabli zauwazyłem ze zapomniałem wpiąć dodatkowe zasilanie do karty ( ta biała wtyczka ) ... Fuck jak mogłem o tym zapomniec !?

myslałem ze juz karta bedzie działac ale niestetu dalej to samo :/ ... wyciagłem i wsadziłem karte do slotu ... brak efektu.

Czy to mozliwe ze karta sie "zepsuła" bo zapomniałem dołaczyc dodatkowe zasilanie ??

 

Teraz korzystam z TNT2 :mur: , ... spowrotrem próbowałem odpalic karte - wiatrak sie kręci, radiator grzeje, ale brak obrazu :mur: :mur: :mur:

karta bez vmodów.

Pomocy ! :sad:

chyba tak.

gdzieś coś czytałem tylko nie pamiętam o jakiej karcie, że jeśli zapomnimy podpiąć dodatkowe zasilanie to karta zaraz się spier*** :blink: :blink:

 

 

Zapraszam na małą sesję zdjęciową nowego mistrza świata (sorry za marną jakość fotek):

foto 1

foto 2

foto 3

Ile waży ten freezone?? Nie okształca Ci karty??

 

Jeszce raz gratuluje wyniku :D qrcze szkoda, że chwilowobrakuje $$ bo też bym sobie kupił 6200 i kręcił na maxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HiS

Zdażało mi się zapomnieć podłączyć dodatkowe zasilanie. Zaraz po starcie systemu sterowniki informowały mnie o tym fakcie. Karta działała normalnie, tyle, że nie dało się podkręcać (ustawienia Low-Power 3D w RivaTuner).

A karta ewidentnie padła. Skombinuj grafę PCI i sprawdź, czy 6200 jest w ogóle wykrywany. Jeśli karta się nagrzewa, to jest jeszcze nadzieja...

 

@SABUR

Raczej nie jest cięższy od Pentagrama XC w całości z miedzi. PCB jest minimalnie wygięte (patrz foto 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak.

gdzieś coś czytałem tylko nie pamiętam o jakiej karcie, że jeśli zapomnimy podpiąć dodatkowe zasilanie to karta zaraz się spier*** :blink: :blink:

dokładnie :mad: teraz juz mi sie przypomniało :mur: karta która wymaga dodatkowego zasilania bez niego po prostu padnie :mur: :zonk: :wisielec:

dosłownie porąbane ale prawdziwe :mur:

 

tak wiec reklamacja :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :mad: teraz juz mi sie przypomniało :mur: karta która wymaga dodatkowego zasilania bez niego po prostu padnie :mur: :zonk: :wisielec:

dosłownie porąbane ale prawdziwe :mur:

Ej no, przecież mówię, że tak nie jest. Geforce'y 6 działają normalnie, tyle że na obniżonych obrotach. Miałeś po prostu ogromnego pecha (kombinacja braku dodatkowego zasilania, 1.4v na GPU i obciążenia intensywnym graniem).

Miałem kiedyś Voodoo5; jak się nie podłączyło molexa, to karta nie była w ogóle wykrywana - mobo wydawała piski. Nie słyszałem o żadnej karcie, padającej z tego powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie zmiany biosu

1) gdy zmienianm napięcie (program Nvidia bios modifier) wystarczy zmienić napięcie w VL 0 czy też dodać inne VL 1 VL 2 i VL3 ?

2) do czego potrzebne są VL 1 VL2 i VL3?

3) co daje PL1 i PL2 (w PL 0 ustawiamy częstotliwość dla rdzenia karty a w pozostałych ?)?

4) timingi czy wystarczy zmienić tylko w pierwszej tabeli ) czy w kolejnych też (jeśli tak to na te same czy inne?)

5)Po zmianioe Biosu 6200 na bios od 6600 karta ma 8 potoków czy trzeba je mimo to uaktywniać w Riva tunerze (oczywiście jeśli potoki są sprawne)

 

Czekam właśnie na karte 6200gigabyte PCI-e i chciałem przygotować BIOS, dotychczas miałem same Radeony więc nie bardzo znam się na Nvidi, jakie najlepsze sterowniki dla Nvidi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie zmiany biosu

1) gdy zmienianm napięcie (program Nvidia bios modifier) wystarczy zmienić napięcie w VL 0 czy też dodać inne VL 1 VL 2 i VL3 ?

2) do czego potrzebne są VL 1 VL2 i VL3?

3) co daje PL1 i PL2 (w PL 0 ustawiamy częstotliwość dla rdzenia karty a w pozostałych ?)?

4) timingi czy wystarczy zmienić tylko w pierwszej tabeli ) czy w kolejnych też (jeśli tak to na te same czy inne?)

5)Po zmianioe Biosu 6200 na bios od 6600 karta ma 8 potoków czy trzeba je mimo to uaktywniać w Riva tunerze (oczywiście jeśli potoki są sprawne)

 

Czekam właśnie na karte 6200gigabyte PCI-e i chciałem przygotować BIOS, dotychczas miałem same Radeony więc nie bardzo znam się na Nvidi, jakie najlepsze sterowniki dla Nvidi?

Ad.1 & 2 Tym programem niestety nie zmnienisz napięcia.

Ad. 3 Nie jestem pewnien kolejności, ale levele oznaczają zegar rdzenia w trybie 2D, low-power i 3D.

Ad. 4 Tylko timingset1

Ad. 5 Trzeba odblokować w RT. Można też uaktywnić potoki na zawsze modując bios odpowiednim skryptem (wstyd się przyznać, ale dopiero niedawno to odkryłem...)

 

Gratuluję zakupu! Wprawdzie nie słyszałem o modowalnych Gigabyte'ach, ale nie siedzę w PCI-E. Bezpieczniej byłoby brać Winfasta. Mimo wszystko to nadal dobra karta, nawet bez moda.

Edytowane przez Assassin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 5 Trzeba odblokować w RT. Można też uaktywnić potoki na zawsze modując bios odpowiednim skryptem (wstyd się przyznać, ale dopiero niedawno to odkryłem...)

 

Gratuluję zakupu! Wprawdzie nie słyszałem o modowalnych Gigabyte'ach, ale nie siedzę w PCI-E. Bezpieczniej byłoby brać Winfasta. Mimo wszystko to nadal dobra karta, nawet bez moda.

wiesz moze cos na temat tego skrytpu ?? jak wprowadzic skrytp do biosu

___________

Wersje 6200 128bit na PCI-E kiedys modowaly sie na 100%, jednak czytałem ze od jakiegos czasu 6200 PCI-e ukazuja sie tylko z rdzeniem NV44 czyli bez mozliwosci odblokowania potoków (polityka nVidi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze cos na temat tego skrytpu ?? jak wprowadzic skrytp do biosu

___________

Wersje 6200 128bit na PCI-E kiedys modowaly sie na 100%, jednak czytałem ze od jakiegos czasu 6200 PCI-e ukazuja sie tylko z rdzeniem NV44 czyli bez mozliwosci odblokowania potoków (polityka nVidi)

No, zrobiłem to u siebie. Trzeba odblokować potoki, uruchomić skrypt NV4xBIOSSwUnitsMaskElimintor, wskazać obraz biosu i sflashować kartę. Za Chiny nie mogę jednak sprawić, żeby Windows wykrywał kartę jako 6600/6600GT.

 

Na twoim miejscu myślałbym jednak o przywróceniu oryginalnego biosu zamiast dalszego modowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, postaram się :)

1) Odblokowujemy potoki (standardowo, NVStrap driverem)

2) Zgrywamy z karty bios

3) Uruchamiamy PatchScripts\NVIDIA\NV4xBIOSSwUnitsMaskElimintor\NV4xBIOSSwUnitsMaskEliminator.rts

4) Wskazujemy programowi zgrany bios, "continue", "yes" itp., itd.

5) Flasciach!emy kartę zmienionym biosem

6) Voila! Teraz możemy odinstalować strap drivera, rownież aktualizacja sterów nie wpłynie na ilość potoków

 

Opis procedury znalazłem dla GF6800, ale zauważyłem, że istnieje też skrypt dla NV4x. Odkryłem to wczoraj. Szczerze powiedziawszy myślałem, że tylko ja jestem jaki opóźniony, skrypt ten istnieje już od dawna. Cóż, człowiek uczy się przez całe życie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi

 

Gratuluję zakupu! Wprawdzie nie słyszałem o modowalnych Gigabyte'ach, ale nie siedzę w PCI-E. Bezpieczniej byłoby brać Winfasta. Mimo wszystko to nadal dobra karta, nawet bez moda.

karta kosztowała mnie niecałe 200zł (używana kilka miesięcy - więc jest nadzieja na starszą wersję chipu) za tę cene może się nawet nie modować

 

jeszcze 2pytania

 

napięcie - jakim programem mogę zmienić napięcie rdzenia karty (napięcie w BIOSIE) czytałem artykuł na egieldzie i polecali Nvidia bios modifier

 

timingi - zmieniać timingset 1 czy timingset 0 ?(chcę sie upewnić bo pierwsza opcja to timingset0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi

karta kosztowała mnie niecałe 200zł (używana kilka miesięcy - więc jest nadzieja na starszą wersję chipu) za tę cene może się nawet nie modować

 

jeszcze 2pytania

 

napięcie - jakim programem mogę zmienić napięcie rdzenia karty (napięcie w BIOSIE) czytałem artykuł na egieldzie i polecali Nvidia bios modifier

 

timingi - zmieniać timingset 1 czy timingset 0 ?(chcę sie upewnić bo pierwsza opcja to timingset0)

1. Tak mozna zmieniac tym programem, ale max do 1.4v powyżej 1.4v nie ma efektu.

2. timingset1

 

__________________

potrzebuje orginalny bios do WinFast'a, nie wiem czy to cos pomoże w reanimacji karty ale warto spróbowac bo czekac ponad 2 tygodnie na nowa karte to śmiechu warte ( reklamacja ) ... przynajmniej tydzien sprzet leży w magazynie, bo tak własnie w polsce wyglada reklamcja :26: , bez sensu ale taka jest prawda :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

assasin

 

(PatchScripts\NVIDIA\NV4xBIOSSwUnitsMaskElimintor\NV4xBIOSSwUnitsMaskEliminator.rts) a gdzie to jest o_O

W katalogu Riva Tunera.

 

1. Tak mozna zmieniac tym programem, ale max do 1.4v powyżej 1.4v nie ma efektu.

2. timingset1

 

__________________

potrzebuje orginalny bios do WinFast'a, nie wiem czy to cos pomoże w reanimacji karty ale warto spróbowac bo czekac ponad 2 tygodnie na nowa karte to śmiechu warte ( reklamacja ) ... przynajmniej tydzien sprzet leży w magazynie, bo tak własnie w polsce wyglada reklamcja :26: , bez sensu ale taka jest prawda :mur:

W sprawie napięcia mam zupełnie odwrotne doświadczenia.

Oryginalny bios możesz ściągnąć stąd:

http://www.mvktech.net/component/option,co...935de11aae5083/

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak juz znalazlem - edytowalem TEXT :-)

btw ... a czym zgrywasz ten bios bo trzeba spod windowsa cala operacje zrobic ?

Ano racja, zbyt długo się ociągałem z wysłaniem postu.

Biosu nie trzeba zgrywać pod Windowsem. Nie trzeba go w ogóle zgrywać, jeśli masz na dysku kopię. To był taki skrót myślowy.

A jak już chcesz koniecznie, to chyba Winfox ma taką opcję :)

I nie trzeba zgrywać od razu po odblowowaniu. Ważne, by w momencie operacji potoki były aktywne. Można też zaznaczyć "allow enebling hardware masked units".

Edytowane przez Assassin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do dwóch kart:

WINFAST 6200 i 6600:)

widzę że niektórzy extremalnie te 6200 wykręcili ( wyczyn strongmana zadziwia!:)

a teraz pytania, czy obie te karty maja te same pamięci (i jakie?)

jaka jest szansa odbloku w 6200 ( wyczytalem ze winfasty najlepsze do tego) i czy karta odblokowana ma większy potencjał OC? czy jednak lepszy bedzie 6600 ( niewielka roznica) ?

no i najwazniejsze ( przyznam sie bez bicia nie wertowałem wszystkich stron) jak to jest z VMODAMI do tych kart;)?! (linki zdjęcia mile widziane, bo na karcie strongmana nie zauważyłem żadnych kabelków, dodatkowych lutowanych elementów? czyżby pencil:P)

pozdrawiam

P.S moj plan to z kart (albo 6600 albo 6200 ) wycisnac 500/750 ( oczywiscie mowa o AGP i AC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Winfasty to teraz ponoc montuja Gpu A4 -slabiej sie kreca od rev A2

co do WINFAST 6200 @ 6600 to pierwsze rev modowaly sie "prawie Wszystkie" lecz zdazaly sie wyjatki - jak jest teraz wielka niewiadomo -

domyslam sie ze jesli trafisz na A4 to moze byc problem chodz w winfastach 6200 nadal chbya montuja A2

 

Vmoda mozna b.prosto zrobic za pomoca olowka opisalem wczesniej jak tego dokonac(a zdjecia ktore ogladales byly jeszcze bez v.moda i chlodzenie nie bylo ukonczone- nowe zdjecia umieszcze niebawem)

 

Pamieci Standardowo na 6600 sa 3,6 ns a w 6200 byly rowniez 3,6 ns HYNIX( chodz ponoc zdazaly sie rowniez 4ns) ale ponoc to nie ma wiekszego znaczenia gdy damy wiekszy Voltage i zmienimy timingi (tego nie wiem bo sam mialem 3,6ns)

 

W razie czego pytaj i ucz sie ;-)

Acha wcale nie mam najlepiej wykreconej karty na GPU ... tzn jesli chodzi o 6200 / 6600 to moze i tak - ale na forum jest gosciu co ma 6600GT i na GPU 720!! MHZ

Natomiast Pamieci Od poczatku SWIETNIE sie krecily Bez Vmodow osiagalem 800mhz ale i powalcze o 900 teraz ;-)

 

Wkrotce Dodam Voltage - na rdzeniu bo ostatnio mierzylem i okazalo sie ze mam 1,56 :blink: do 1,7 pojade nie ma bata - nie spoczne poki nie uzyskam minimum 700 na rdzeniu (teraz juz wiem ze to mozliwe)

 

Btw.

Assasin Wrzuc Tego Swojego Biosa z odblokowanymi na STALE POTOKAMI bo u mnie za chiny nie moge tego odpalic

chwastu@o2.pl

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tego zrobilem tak jak pisales - potem wylaczylem NVSTRAPA i po restarcie znow 4x1 ;/

Hmmm, dziwne :?

Żeby nie było, że ściemniam:

Dołączona grafika

 

Możesz spróbować ten bios. Powinien mieć na stałe 8 potoków. Tablicy napięć jednak nie ma ;)

http://www.filefactory.com/get/v2.1/f2.php...ac6d4bbf5ca696d

 

A w ogóle o co chodzi z tą tablicą? Zmodowany bios są ma, niezmodowany nie ma. W niezmodowanym możesz ją aktywować Bios Modiferem, ale w praktyce to nic nie da. I tyle.

 

edit

Dobrze, że w końcu zadziałało. Z tym flashowaniem to rzeczywiście dziwne - chciałem dla testów przywrócić 4x1, ale póki co się nie udało. Spróbuj przywrócić poprzedni bios - może potoki zostaną?

 

Przy okazji - Windows wykrywał ci kartę jako 6600GT, czy po prostu wymuszałeś instalowanie takiego sterownika. Jeśli to pierwsze, to proszę o biosik ;)

Edytowane przez Assassin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFF - ale sie NAGIMNASTYKOWALEM zeby to zadziaalo ... Mialem dziwne objawy - po wgraniu Twojego Biosa .. Rzeczywiscie odpalilo 8x1 na stale :D na dodatek pamieci poszly JESZCZE LEPIEJ 890 MHZ! ale nie bylo tak Rozowo bowiem gdy odpalilem 650/890 -- w 3dmarku notowalem w 2 lub 3 tescie ZWIS ;/ ... dawalem nawet 650/880 i 640/880 i efekt byl ten SAM ZWIS w 2lub 3 tescie ...

 

Edytowalem Timingi i Wbilem te swoje ze starego biosa = Efekt ten sam = ZWIS ...

Poszedlem dalej Uaktywnilem nawet tablice NAPIEC w twoim biosie = Efekt ten sam = ZWIS

Zrobilem Wszystkie mozliwe kombinacje i efekt = ZWIS :blink:

 

Wkoncu przyszl mi do glowy pewna madra mysl ;-) - Na twoim biosie wszedlem w

PatchScripts\NVIDIA\NV4xBIOSSwUnitsMaskElimintor\NV4xBIOSSwUnitsMaskEliminator.rts

i Jego PODSTAWA EDYTOWALEM swoj POPRZEDNI bios :D

 

pozniej tylko Wgralem Swoj stary bios (edytowany tym twoim 8x1)

 

I teraz mam TO CO dawniej 650/880 W pelni Stabilne ale dodatkow na Stale odblokowane 8x1 :D

trzeba przyznac ze troche sie nameczylem ale mysle ze sie oplacilo -

Tak wiec MORAL jest taki ZE NIBY TE SAME BIOSY - (timingi ,tablice Etc) a jednak inne mozliwosci i stabilnosc w o/c ;-)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz proszę na pytanie odnośnie twojego biosu z poprzedniego posta :rolleyes:.

Nadal nie mogę przywrócić konfiguracji 4x1, a próbowałem już różnych sposobów. Nie żebym był specjalnie przywiązany do 4 potoków, ale w przyszłości może się to przydać (na przykład podczas, tfu tfu, serwisowania kart). Może tobie się uda? Ja zaraz wychodzę na parę godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biosa mojego ci moge wyslac - ale jego rowniez wykrywa jako 6200 ;/ - a 6600GT mialem wymuszone w sterownikach zeby miec HDR we Far CRy musi byc pakiet 6600/ gt

 

Co do 8x1 tym sie nie przejmuj ... wazne tylko by w razie czego wgrac bios 6200 .. a te 8x1 czy 4x1 - kto ci to bedzie sprawdzal specialnie w RT;-) w serwisach nie maja na to czasu - poza tym mozesz zawsze powiedziec PRZECIEZ tak JUZ BYLO ja sie na tym nie znam .. prosze mi ciemnoty nie wciskac ;-)

 

Ja jakis czas temu Wyslalem 8500Herculesa na servis- Z Upalonym PROSTOWNIKIEM (po nie udanym Vmodzie :oops: )- centralnie SPALONY Prostownik i kawalek elementu na PCB - jeszcze tak chamsko na czarno sie okopcil pcb wokol prostownika ... :lol:

Myslaem ze do kosza Karta pojdzie lub na bryloczek B) ale lookam do szafy, a w pudelku gwanacja na 3 lata ;-) szczescie chcialo ze konczyla sie ona 3 tyg przed tym jak Zjebal-lala karte

Zadzownilem do Servisu - przyslali Kuriera do domu ;-) na lajcie oddalem poczekalem 2,5tyg - po czym zadzownilem (chodz liczylem na to ze mnie opier.... ze im wala chcialem wcisnac) babka powiedizal ze moga mi zaoferowac 9600 PRO - Shappiera - 2x nie trzeba bylo mnie pytac o zgode - powiedzialem ze biore

za 2 dni mialem nowke 9600pro w domu ktore odrazu sprzedalem za prawie 300 zl na allegro

 

I tak sie wlasnie tworzy Historie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zbyt lużne timingi mogą powodować niestabilność karty czy może tylko zbyt agresywne?

 

Ja jakis czas temu Wyslalem 8500Herculesa na servis- Z Upalonym PROSTOWNIKIEM (po nie udanym Vmodzie :oops: )- centralnie SPALONY Prostownik i kawalek elementu na PCB - jeszcze tak chamsko na czarno sie okopcil pcb wokol prostownika ... :lol:

A później zwykły user ma problemy z realizacją uczciwej gwarancji :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...