Skocz do zawartości
Gość kgoebel

złe wskazania miejsca wolnego na dysku

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem w systemie win 2000 na dysku c nagle zginęło mi 30gb tzn zostały zajęte, i mam tylko ok 600mb wolnego. próbowałem chkdsk nie pomógł defragmentacja nie pomogła nsw2003 nie pomógł PQmagic 7 nie pomogła a tylko zniszczyła mi autonomiczny xp na dysku d przypróbie zmiany wolnego miejsca. czy ktoś wie co jest grane ja podejrzewam wirusy ale które, i zgóry zaznazam ze nie mam problemów z wielkością pliku wymiany jest stały 1,2 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... nsw2003 nie pomógł ...

I wszystko jasne.

Norton System Works (i większość aplikacji Symantec'a, chyba oprócz Ghost'a) instaluje dodatkową ochronę kasowanych plików.

Działa to mniej wiecej tak: obszar filesystem'u, który zajmowały usunięte z kosza pliki w dalszym ciągu jest chroniony przed zapisem i wykazywany jako zajęty.

Aby rozwiązać problem: prawoklik na koszu systemowym i wybierz punkt menu podręcznego Empty Norton Protected Files.

Chroniony obszar powinien się zwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i najlepiej wyłączyć wogóle, jeżeli się tego nie uźywa... A swoją drogą możnaby w "początkującym" przykleić zamknięty temat: "dziwne zaniki wolnego miejsca na dysku" z opisem tego jak wyłączyć ochronę symanteca, bo to już kolejny taki post...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...