Skocz do zawartości
j.h.hudy

modem neostrada thomspon nie włącza sie :|

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem ale ciężko wykryć bo nie włącza sie czasami raz na 2 dni a czasami raz na 6 dni ....

może pobór mocy modemu czyli 500mA jest za duży i płyta czasami wyłącza ?????

usb raczej sprawne , usb hub i myszka zawsze sie włącza ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh

dziś znowu to samo , włączam pc , myszka sie wlącza ale modem nie :|

reset pc i dalej lipa , wyjołem wtyczke i włożyłem przy włączonym pc i zaskoczyło :|

myszka i inne rzeczy na usb działają :|

już nie rozumiem tego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest czasami tez taki problem :(

chce podlaczyc sie z neo a tu pisze ze port uzadzenia zostal wylaczony. pomaga dopiero wypiecie i wpiecie wtyczki na nowo albo wylaczenie i wlaczenie urzadzenia w menadzerze ...

probowalem juz duzo rzeczy zeby naprawic ten problem ale niestety wyczerpale my sie wszelkie pomysly i dalem sobie z tym spokoj, z uwagi na mala czestotliwosc wystepowania tego problemu.

Jedynym logicznym rozwiazaniem jakie przychodzi mi na mysl to ze te modemy od tepsy sa gowniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modem sie wlacza diody sie swieca ale gdy proboje sie polaczyc to czasem modem tak jakby wylacza sie z systemu:)

nawet niewiem jak to nazwac bo takie to glupie:D

diody swieca sie wszystko jest ok ale programik od modemu pisze USB disconnected :( i tak jak pisalem pomaga dopiero wyjecie i wlozenie kabelka usb ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

panel sterowania -> system -> sprzet -> menedzer urzadzen -> znajdz modemik, wybierz wlasciwosci -> zarzadzenie energia i odznacz "zezwalaj komputerowi..... "

 

nie wiem czy pomoze ;)

 

PS. jestem prawie pewny, ze dzieje sie to wam po hibernacji, lub uspieniu systemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok , wypas , dostałem w Telepunkcie nowy modem:

 

opisze jak to było :

 

dzwonie na informacje neostrady , zgłaszam że modem nie włącza sie itp , dostałem numerek zgłoszenia , poszedłem do telepunktu , oczywiscie czekałem 40 min w kolejce ...... , baba wzieła pudło , nie sprawdziła co jest w środku , wzieła numer zgłoszenia , sprawdziala , zaniosła modem do magazynu (przy mnie napisała na nim ''uszkodzony'' , i przyniosła nowiutki modemik , nieodpakowany itp !!!!!!!!!!!

 

mam 16 lat a nic nie chciała odemnie , tylko numer telefonu , numer zgłoszenia i nic więcej !!!!!!!!

 

TPSA SIE POPRAWIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...