Skocz do zawartości
Gosu

ASUS A7V880 + Mobile 2500+ na 1.45

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się Mobile na 1.45 w sprzedaży np w

 

http://barwkomp.pl/index2.php?id2=menu_pro...RAT25M145&zmt=2

 

:D i mam zmiar sobie go nabyc.Moje pytanie brzimi" czy skoro on ma napięcie 1.45 to będe mógł je ustawić na swojej plycie :?: Ona ma zakres napięc 1.65-1.85.Ale gdybym wziął na auto to chyba się da :?:

Tak czy owak kupię go żeby ostro kręcic,więc i tak napiecie będzie jak sądze większe,ale chciałbym wiedzeć jak sprawa się przedstawia. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ta plyta nie ma czegos takiego ze mozesz regulowac napiecie o 0,2V w gore :roll: Jak wsadzisz tego mobila to bedzie regulacja 1,45-1,65V... Spotkalem sie z czyms takim na plycie MSI wiem ze to asus ale moze byc podobnie... Jak do tej MSI wsadzilem to co mam w podpisie mialem regulacje 1,65-1,85V a po wlozeniu jakiegos starego athlona wartosci odpowiednio wzrosly ale regulacja byla dalej w zakresie 0,2V... Wiec moze na tej plycie bedzie podobnie z tym ze wartosci spadna :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie wrobiłem się w Mobile 2500+ i do neigo dokupiłem ASUSA A7N8X-E Deluxe (przesiadka z A7Vx-x), przestrzegam przed szybką a przez to złą decyzją, pomimo , iż płyta ma zakres napięć 1,10-1,85 z krokiem 0,025 V, nie mam możliwości zejścia poniżej 1,575 V(nawet na biosie Ubera), finał: mam procka grzanego bez potrzeby, dopóki nie sprawdzisz na "żywej" płycie

nie kupuj

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...